Setari Cookie-uri

Restaurant (local) pentru maxim 40 persoane - Bucuresti

Salutare, bun gasit tuturor!

In oct2010 ne vom casatori! Evenimentul va fi foarte restrans maxim 30-40 persoane!
M-ar interesa restaurante in Bucuresti care sa inchirieze saloane pentru un nr mai mic de persoane!

multumesc anticipat!
alinutza79_grace
Postat pe 13 Iunie 2010 17:11
Buna, si noi ne casatorim in octombrie, facem nunta la restaurantul Vatra Neamului, au mai multe sali cu intrari separate, poate mai ai noroc si gasesti una libera. este superb restaurantul, e recent deschis si are un design unde te simti printesa,
grace009343
Postat pe 22 Iunie 2010 14:30
De la: grace009343, la data 2010-06-22 14:30:59Buna, si noi ne casatorim in octombrie, facem nunta la restaurantul Vatra Neamului, au mai multe sali cu intrari separate, poate mai ai noroc si gasesti una libera. este superb restaurantul, e recent deschis si are un design unde te simti printesa,



esti sigura ca acest restaurant este in Bucuresti?!
alinutza79_grace
Postat pe 22 Iulie 2010 14:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum imi inchipui petrecerea burlacilor 4 De la: miu2910 27 Iunie 2010 13:59
vand rochie de mireasa 11 De la: rowi 9 Septembrie 2010 15:18
buna fetelor! 1 De la: Hanvi 7 Septembrie 2009 10:00
Foto Video Trash The Dress 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:52
Tablouri de nunta pe panza - personalizate 3 De la: cj25har 9 Iunie 2010 10:45