Setari Cookie-uri

vand rochie mireasa

Rochie de mireasa dintr-o piesa (trendy bride USA), de culoarea fildesului (ivoire), din satin si voal, cu broderie discreta - aplicatii din imitatie de perlute pe partea superioara dreapta a corsetului, in fata, pe clinii rochiei (stanga si dreapta) si pe trena. Trena, de lungime medie, are bride si poate fi stransa. Rochia poate fi purtata cu sau fara crinolina, avand deja jupon din tull. Ca elemente decorative, prezinta doua flori din diferite materiale textile in ton cu rochia, una dedesubtul corsetului, in stanga, care tine aranjamentul chic al voalului de deasupra fustei, iar una in partea din spate imediat sub corset. Rochia se inchide la spate cu un fermoar scurt si cu siret care o face sa fie potrivita mai multor tipuri de talii. Mentionez ca eu am fost insarcinata in 5 luni si jumatate, iar rochia s- a potrivit perfect cu situatia mea fiziologica. Pentru alte detalii si poze, pot fi contactata la adresa crst_ me@yahoo. com
Crist_ina_grace
Postat pe 3 Iulie 2010 13:06
De la: Crist_ina, la data 2010-07-03 13:06:42Rochie de mireasa dintr-o piesa (trendy bride USA), de culoarea fildesului (ivoire), din satin si voal, cu broderie discreta - aplicatii din imitatie de perlute pe partea superioara dreapta a corsetului, in fata, pe clinii rochiei (stanga si dreapta) si pe trena. Trena, de lungime medie, are bride si poate fi stransa. Rochia poate fi purtata cu sau fara crinolina, avand deja jupon din tull. Ca elemente decorative, prezinta doua flori din diferite materiale textile in ton cu rochia, una dedesubtul corsetului, in stanga, care tine aranjamentul chic al voalului de deasupra fustei, iar una in partea din spate imediat sub corset. Rochia se inchide la spate cu un fermoar scurt si cu siret care o face sa fie potrivita mai multor tipuri de talii. Mentionez ca eu am fost insarcinata in 5 luni si jumatate, iar rochia s- a potrivit perfect cu situatia mea fiziologica. Pentru alte detalii si poze, pot fi contactata la adresa crst_ me@yahoo. com


Pret de criza - 1200 lei.
Crist_ina_grace
Postat pe 3 Iulie 2010 13:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Verighete cu pietre sau fara pietre? 42 De la: grace003710 28 Noiembrie 2009 11:37
accesorii hand made 3 De la: uksplashwaterfalls 24 Iunie 2009 15:23
Vand Rochie de Mireasa Dacosta 1 De la: ciobanudaniela 24 Ianuarie 2011 18:08
Vang rochie Mori Lee -Pret foarte mic 3 De la: anca_82 9 Iunie 2012 18:12
Vand rochie de mireasa 1 De la: grace008898 18 Mai 2010 13:57