Setari Cookie-uri

lap dance

lucrez de 5 luni intr-un local de lap dance,departe de parinti, prieteni, iubit...sunt singura... multi dintre nu stiu exact ce inseamna "lap dance", dar pe parcurs ce va povestesc, va veti da seama! munca mea, daca o pot numi asa, imi aduce foarte multi bani.cum nu am avut vreodata in viata si asta fara sa fac nik...sau poate ca uneori platesc mult mai mult decat castig pt ca sunt nevoita sa accept prezenta unui necunoscut langa mine, iar acea prezenta sa fie de cele mai multe ori mai mult decat deranjanta.nu va ganditi departe.nu se face sex si nik legat de sex. am cunoscut astfel, in acest local, un barbat, casatorit, frumos, inteligent, si cu o foarte buna situatie materiala.are 47 de ani, dar arata foarte bine.este un barbat atragator.. a vrut sa faca un prive cu mine caci pe asta se bazeaza localul.prima oara am stat 20 de minute...mi-a spus doar ca sunt foarte frumoasa si a inceout sa imi povesteasca problemele lui de acasa pe care le avea cu sotia. in alta seara cand a venit, eu eram ocupata, el s-a dus cu alte fete in prive....iar mai tarziu...ne-am intalnit din nou..el astepta eu m-am dus la el, mi-a oferit ceva de baut, am vorbit putin apoi mi-a zis ca merit un prive.am intrat...era o camera amenajata in stil chinezesc...si acum tot pe aceasta o prefera...am stat acolo...timp de 3 ore...iar dupa fiecare 10 min reinnoia priveul...ceea ce m-a facut sa cred ca ii facea placere compania mea...am reusit sa il tin inauntru 3 ore...nu stiu cum ...nu am experienta in a "vrajii" barbatii si nici nu sunt predispusa la divertisment...in fine...m-am distrat f mult cu el, am vb in tot acest timp, nu ne-am sarutat, nu nik, dar simteam ca ceva ma atrage...a tot continuat sa vina la local...vine de 2 ori pe sapt pt ca nu il lasa sotia mai mult...intra la banuit...are 2 fete mari...una de 16 ani, una de 12. ma simt tare rau...si as vrea tare mult sa ma ajutati...aici vin oameni cu proebleme in familie, vin oameni carora le lipsesc drqgostea, afectiunea si multe altele...vreau un sfat, atat din prisma muncii pe care o fac, dar si pt mine, ca persoana, pt ca ma afecteaza psihic.dupa cum spune localul,eu trebuie sa fac omul acesta sa se indragosteasca cat mai mult de mine, daca as putea sa il fac sa ma iubeasca ar fi cat mai bine...pt ca el vine si plateste..localul castiga...eu castig, iar el pleaca acasa "fericit". cam asta e sistemul...acum mintindu-l pe el cum ca eu sunt fata perfecta si facandu-l sa se simta bine, nu pot sa mint,,,da imi place foarte mult...ca barbat ...nu am ajuns niciodata cu el in pat dar cred ca daca as ajunge nu m-as putea abtine...numai ca problema e ca nu stiu de fapt ce vrea de la mine...de ce vine la local adica, ce ii lipseste acasa daca sotia este frumoasa si se simte bine cu ea? cum sa ii gasesc punctul slab?ca sa pot sa il fac sa vina cat mai mult la munca? iar apoi...are copii...imi zice ca ar lasa tot pt una ca mine...nu stiu ce am...nu sunt complexata dar si el parca prea exagereaza...nu vreau sa isi lase copii pe locul 2 sunt cei mai importanti, iar apoi ca din cza mea sa ajunga sa ii neglijeze...pt mine e o chestie doar de munca, caci pot sa trec peste ce simt, daca simt intr-adevar ceva pt el, caci sincer nici nu stiu..sunt foarte indecisa...si asta pt ca fac munca asta de rahat, scuzati-ma! sper ca intelegeti unde vreau sa ajung...daca as explica cu amanunte, nu as termina nici maine de scris si nu vreau nici sa plictisesc...va rof frumos, ajutati-ma cu cateva sfaturi...va multumes frumos!!!
ilinca_gloria
Postat pe 21 Iulie 2010 07:19
inteleg prin ce treci!
mincinoasa
Postat pe 6 August 2010 12:01
offf...nici nu stiu cu ce sa incep...vorba ta...as vorbi pana maine...pt ca ar fi f. multe de zis... si eu am lucrat intr-un local...demult..mi se pare ca a trecut o vesnicie.nu era lap dance ,eram dama de companie .nici noi nu faceam nika(la sex ma refer...ca te mai pipaiau sau ca mai incercau ei sa-ti strecoare cate o mana pe sub fustita...ori i-o luai finut ori te obisnuiai cu ea) se poate zice ca intretineam clientii ,radeam la glumele pe care le faceau(chiar daca nu erau foarte amuzante),le ascultam problemele,ii dansam...nu cred ca poate sa intelaga cineva cum e ...decat daca a lucrat intr-un loc ca ala. stiu atmosfera care e acolo...durerile de cap pe care ti le dau clientii...minciunile pe care trebuie sa le zici sa-i faci sa se reintoarca...sa se indragosteasca...singuratatea pe care o simti pt ca nu te poti increde in nimeni ...lipsa celor dragi...nefericirea pe care o simti ca nu iti gasesti locul pe nicaieri(eu cand veneam acasa duceam dorul de acolo cand eram acolo imi era dor de casa)si daca si mai rau ...incepi sa simti ceva pt vreun client si stii ca ai si acasa pe cineva... cum iti ziceam...te inteleg perfect!si eu am fost pusa sa aleg intre 2 barbati,la mine nu era copii de care ma preocupam...era sotia lui care era bolnava...ar fi foarte multe de povestit si nu vreau sa te plictisesc...oricum...nu stiu exact ce simti pt barbatul acela ca sa pot sa-ti dau un sfat!trebuie sa stiu mai multe,daca si el simte la fel,daca si cand facea prive=uri cu alte fete le spunea aceleasi lucruri care ti le zicea tie....multi de DACA..nu vreau sa simti ca ma bag in viata ta dar nu pot sa-ti dau un sfat daca nu stiu anumite lucruri...unu singur as putea sa-ti dau...incearca sa-ti descarci sufletul la cineva..dar sa fie CINEVA IN CARE POTI AVEA INCREDERE...nu-ti recomand vreo"prietena "de acolo de la munca.Daca vreodata simti nevoia sa vb cu cineva...eu te ascult!ai grija de tine!!
mincinoasa
Postat pe 6 August 2010 12:41
si cat castigai la o acompaniere?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 6 August 2010 12:49
Geo,te bagi?
Barbie30
Postat pe 6 August 2010 12:50
De la: Barbie30, la data 2010-08-06 12:50:49Geo,te bagi?


ma duc sa fac un imprumut la banca. macar o data-n viata sa am parte de o lap-uire!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 6 August 2010 13:03
''Fata draga'' treaba e cam incurcata!

Trebuie sa fii foarte atenta..
Ai de-a face cu un barbat...si unul ''in calduri'', ca nu cred ca vine la tine doar sa-l asculti cand se plange....
Cu nevasta-sa , e clar ca nu merge'' treaba'' si cauta ''rezolvare''.
Un astfel de barbat iti promite si luna de pe cer inainte sa ti-o traga ...nu cred ca mai stie cum te cheama pana la urmatorul nr.
One thing is clear...the guy is trouble!

Stay the hell away from him!
lilian77
Postat pe 7 Septembrie 2012 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De unde imi iau rochia? 3 De la: cj25har 4 Iunie 2010 12:53
OSPATARI NUNTI 7 De la: Titanika 15 Ianuarie 2012 23:57
invitatii 7 De la: picike 27 Septembrie 2010 17:03
TTD - cel mai tare trend de poze pt nunta 9 De la: elissa_grace 1 Aprilie 2013 07:10
hi 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:13