Setari Cookie-uri

buna

buna!citesc de mult timp gandurile si problemele voastre, a celor de pe acest forum, si observ k se discuta aproape orice aici.am si eu ceva pe suflet si as vrea sa aud niste pareri obiective.am ceva timp de cand gasesc fire negre de par in casa(eu sunt saten inkis-unele kiar le-am confundat cu ale mele,insa altele erau un negru inkis vopsit).povestea mea este urmatoarea sunt casatorita de un an am un bebe superb de cateva luni si un sot super ok.de knd am vazut firele de par prin casa mi-a intrat in cap ideea k sotul meu ma inseala altfel de unde apar.el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala si k nu stie de unde apar acele fire.ce-i drept un comportament ciudat nu are telefoane si mesaje nu da si nu primeste,ma lasa sa ma uit oricand in telefonul lui sa ma conving, de la servici nu intarzie nici un minut, nu iese nicaieri fara mine suntem mereu impreuna, ma ajuta cu absolut orice de la curatenie spalat, calcat, cu copilul.nu stiu dak m-ar putea insela iubeste enorm copilul nu ar trai nici o zi fara el pana si in timpul serviciului vine k sa stea cu el, sa-i dea de mancare.nu stiu ce sa cred de unde apar acele fire de par nu au fost multe si le gaseam prin casa si la noi in casa nu intra nimeni nu am prietene brunete.el a mai zis k ar mai putea fi o posibilitate sa i se fi luat pe haine de la serviciu k lucreaza la un hotel si curata aere conditionate si cik knd desface un aer conditionat sunt destule inauntru de la praf la fire de par de toate.dak are cineva vreo parere astept.poate sunt eu paranoica si ii fac scandal zilnic degeaba
catalina_u_10
Postat pe 26 Iulie 2010 18:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie de mireasa superba 1 De la: oanarusu2007 3 Aprilie 2009 14:22
rochii de mireasa 2011 Alyce Designs 1 De la: bestbride 3 Martie 2011 12:58
cumpar voal ivory mediu 3 De la: pmalina 10 Octombrie 2010 11:51
Straluceste in ziua nuntii tale! 1 De la: tudosa_doina 24 August 2012 12:44
BestBride rochii de mireasa ieftine 5 De la: Celia_1 23 Noiembrie 2010 14:16