Setari Cookie-uri

helppp...

Buna fetelor, o vacanta ratata...doare foarte tare.. eu nu am mai scris nicioadata aici si m-am gandit mult pana sa va scriu...nu prea ma pricep la scris...scuze daca gresesc dar incerc sa mi dau silinta sa ma fac inteleasa. Ma numesc Anns am 27 de ani si in momentul de fata sant foarte trista si dezamagita... In luna decembrie anul trecut am cunoscut un barbat care mi-a placut foarte mult ..si cu timpul m-am ingragostit de el cu toate ca inainete-a lui au fost inca doua relatii esuate... relatia a decurs normal timp de 7 luni ...cu doua luni inainte ne facem planuri pentru vacanta de vara el fiind sarb sa mergem in Serbia 2 saptamani si apoi in romania 1 saptamana... eram fericita desi simteam ca imi ascunde ceva de multe ori imi spunea ca ma ia cu el si nu ma lua ... a venit si luna iulie 25 mult asteptata zii eram fericita ca merg cu el.. cu o zi inainte de plecare pe 24 iulie a venit la mine si mi-a spus ca ii pare rau dar nu pot merge cu el in Vacanta ca mama lui este bonlava si ca vine si ea cu el cu masina si ca nici nu vrea sa auda de mine ca sant romanca si ca ce el vrea sa se insoare si cauta sa o bage mai devreme in pamant ? mentionez sa spun ca mama lui are o parere proasta despre romance deoarece ea sa despartit de tatal iubitului meu tot din cauza unei romance...el a mai fost insurat si are un baiat... nu stiu ce sa fac??? acum sant sigura trista cand de fapt trebuia sa fiu cu el in vacanta...cand a plecat mi-a spus ca ma iubeste si daca consider ca el ma face sa sufar sa plec ...si daca plec inseamna ca nu l-am iubit.nu stiu ce sa fac .. mi-a mai spus sa-l astept ca 2 saptamani trec repede sa -l inteleg ca vine luam apartament impreuna etc... ma sunat in noaptea cand a plecat duminica de doua ori si mi-a promis ca ma suna si luni din serbia si nu ma mai sunat ... simt ca numai pot il iubesc mult m-am obisnuit cu el... simt un gol imens in suflet numai am incredere in el ...i-am spus cand a plecat ca eu nu-l mai sun deloc il las pe el sa ma caute ...va rog fetelor dati-mi un sfat ce sa fac ???? mi-am pierdut increderea total si am cam obosit sa mai lupt...
puymik
Postat pe 28 Iulie 2010 08:17
am visat eu sau am mai vazut topicul asta undeva?
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 15:56
Nu a scris niciodata si totusi are 15 mesaje! Alta amnezica!
Barbie30
Postat pe 28 Iulie 2010 16:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tattoo 3 De la: Valy90 7 Iunie 2011 12:00
Mireasa de doua ori 12 De la: rricarda2003 12 Februarie 2010 13:35
cum deschid un topic nou? 5 De la: marry 10 Aprilie 2010 18:01
Filmare si fotografiere de nunta 5 De la: kudika_14596 21 August 2012 14:57
Pro sau Contra 7 De la: andreeastudio 16 Ianuarie 2015 09:30