Setari Cookie-uri

salon in Bucuresti

Salon de Infrumusetare STAREA DE BINE . Se afla pe Calea Mosilor la numarul 253. Tania Budi este imaginea salonului.
naturala212003
Postat pe 2 August 2010 17:12
EasyShape Va anunta ca si in luna August ,doar pentru dumneavoastra, continuam promotia cu 40% reducere la abonamentele incheiate in aceasta luna(tratamente corporale,faciale sau de intretinere).Nu pierdeti ocazia sa aveti un corp de invidiat!Fara celulita sau centimetri nedoriti,va puteti petrece concediul linistite!
kudika311550
Postat pe 4 August 2010 15:05
Putine femei stiu ca uneori, eforturile de a scapa de celulita pot fi zadarnice daca organismul tau e plin de toxine.Recunosc ca sunt in criza de timp si ca trebuie sa o elimin in doar doua saptamani-cat mi-a mai ramas pana plec in vacanta.... Am fost in multe centre de slabit, dar n-am incredere decat in terapiile celor de la Easy Shape-inovatoare si cu rezultate garantate, si mai ales rapide. De trei ori pe saptamana, combin o sedinta de Dermocell, cu o impachetare cu crema anti-celulitica si 45 de minute de electrostimulare. Sunt dovada vie ca, daca alegi terapia potrivita si terapeutul capabil sa o execute corect, ai toate sansele sa iti iei adio de la celulita. Numai sa fii consecventa! Iar daca ai grija si de alimentatia zilnica...nu poti fi decat foarte multumita...
....Merita sa incerci....Cu o diagnosticare gratuita din partea salonului Easy Shape.
Easy_Shape
Postat pe 4 August 2010 19:31
De la: kudika311614, la data 2010-08-04 19:31:33Putine femei stiu ca uneori, eforturile de a scapa de celulita pot fi zadarnice daca organismul tau e plin de toxine.Recunosc ca sunt in criza de timp si ca trebuie sa o elimin in doar doua saptamani-cat mi-a mai ramas pana plec in vacanta.... Am fost in multe centre de slabit, dar n-am incredere decat in terapiile celor de la Easy Shape-inovatoare si cu rezultate garantate, si mai ales rapide. De trei ori pe saptamana, combin o sedinta de Dermocell, cu o impachetare cu crema anti-celulitica si 45 de minute de electrostimulare. Sunt dovada vie ca, daca alegi terapia potrivita si terapeutul capabil sa o execute corect, ai toate sansele sa iti iei adio de la celulita. Numai sa fii consecventa! Iar daca ai grija si de alimentatia zilnica...nu poti fi decat foarte multumita...
....Merita sa incerci....Cu o diagnosticare gratuita din partea salonului Easy Shape.
Easy_Shape
Postat pe 4 August 2010 19:33
De ce te citezi pe tine?
Barbie30
Postat pe 4 August 2010 19:41
Va recomand cu caldura salonul de estetica medicala Goskin, din Bucuresti, zona Victoriei, unde puteti beneficia de epilare definitiva, slabire asistata, frumusete si estetica medicala! Acest salon este primul din Romania care a introdus estetica medicala in tara, fiind un brand international cu peste 10 ani de experienta pe piata din Romania.
Bijuterii-Fashion
Postat pe 15 Iulie 2013 13:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EXCLUSIVESALON !!!Preturi super bune si servicii de calitate! 2 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:04
caut un salon sa-mi poata iesi o frizura scurta reusita 38 De la: kiya 6 Iulie 2014 17:30
centru de infrumusetare, modelare corporala si sport Denise's Timisoara 1 De la: salon_denises 14 August 2008 13:36
MAJ COIFFURE PARC CAROL 1 De la: michelle12345 17 Mai 2013 10:27
salon coafura 1 De la: kudika502256 30 Ianuarie 2012 20:32