Setari Cookie-uri

Cursuri manichiura/pedichiura in Bucuresti

Cunoaste cineva un loc unde se pot face cursuri de manichiura/pedichiura, aplicare unghii false in Bucuresti? M-ar interesa sa aud niste opinii de la cineva care le-a urmat. cam cat dureaza, ce presupune, locatie, pretu ri... Multumesc mult!
aricel
Postat pe 4 August 2010 12:12
Buna...
In functie de timpul pe care-l ai, poti cauta sa vezi daca marile saloane au si cursuri...
Eu fac acum un curs de cosmetica si machiaj prin corespondenta, la cursuri eurocor si sunt multumita...Ideea e ca eu nu pot lipsi sub nicio forma de la serviciu. In presa lucram si weekend-urile uneori. Mi-ar fi imposibil sa merg la o sala...
La cursuri eurocor vad ca au scos acu' si unul nou de manichiura. Intra pe www.eurocor.ro si vezi cum e. Poti cere oricum si o lectie de proba gratuita...
Nu stiu daca poti face manichiura la nivel profi fara multe ore de practica, dar cel putin la inceput iti poate fi util ...
Daca nu, intra pe net si vezi ce saloane mari fac si cursuri autorizate :)
Bafta!
kudika228826
Postat pe 16 August 2010 12:47
Cele mai sigure locuri de munca!Oferta extrem de serioasa!Asiguram din start contract legal! Deja s-au facut primele plati! Multi oameni s-au convins, acum e randul dumneavoastra! NU este MLM! NU este joc piramidal! Castigurile sunt garantate!Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi!Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul ,,Info" la adresa de email: blondyna_1969@yahoo.com!
magda69
Postat pe 2 Octombrie 2014 09:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CURSURI CALIFICARE ACREDITATE 1 De la: kudika426303 30 Ianuarie 2012 16:01
INTERVENTII COGNITIV-COMPORTAMENTALE. PROGRAM PENTRU COPII AGRESIVI: 6-7 MAI 2011. 1 De la: kudika310794 30 Martie 2011 12:28
cursuri, training 5 De la: yo_mama 5 Decembrie 2008 17:21
Un workhop special pentru femei la Brasov 3 De la: acanthe 3 Noiembrie 2009 21:07
Workshop: modalitãþi de intervenþie în blocajele din diferite stadii ale dezvoltãrii 1 De la: Iosif_S 28 August 2010 12:05