Setari Cookie-uri

heloo pt nudistii

unde fac nudism la mare sau in bucuresti
vreau sa incerc
kudika228340
Postat pe 10 August 2010 11:48
Ia uite-l si pe asta, intreaba de nudism la aria de sex. Ca sa vezi cit de mare confuzia, ca sa nu mai zic altceva. De cind nuditatea este neaparat asociata cu sexul?
Pffff, stai ca singura intreb, singura-mi gasesc raspunsul. De cind cu moralistii care practica rigiditate si excese si nicidecum o etica curata, aplicata intii la propria persoana. Ei au inventat si ca orice este legat de nuditate este legat de sex si, deci, de pacat. Mai tineti minte (de pe unde ati citit) ca era o nerusinare pentru o femeie sa-si arate glezna de sub rochie, pe vremuri?

In orice caz, cine intreaba despre nudism la aria de sex si habar n-are ca oamenii fac plaja sau baie la Vama Veche fara slipi doar pentru ca sint foarte relaxati si nu pentru ca viseaza sa si-o traga cu jumatate din plaja, zic mai are de studiat.
soraderazboi
Postat pe 10 August 2010 12:24
De la: kudika228340, la data 2010-08-10 11:48:56unde fac nudism la mare sau in bucuresti
vreau sa incerc


Poti sa faci nudism si in Bucuresti....pe bloc
arpydia
Postat pe 14 Septembrie 2010 11:02
Parca undeva la Eforie dar nu mai stiu exact unde.Imi amintesc ca treceam cu trenul pe langa plajele de nudisti si ne holbam care mai de care.Bineinteles eram doar niste copii curiosi si nu prea vedeam cine stie ce ca erau destul de departe !!
diana1981
Postat pe 15 Septembrie 2010 00:21
Asa e,cei ce aleg sa faca plaja la nudisti nu merg sa si-o traga cu juma' din cei de-acolo,cum zicea cineva. Vor sa se relaxeze dezbracati si sa aiba un bronz uniform.Si-n plus, la nudisti de regula merg seniorii.Si am vazut chiar si familii cu copii.Big deal... suntem oameni,parte din natura.
Ceea ce multi nu stiti (si nici eu pana de curand) e ca,spre deosebire de nudist beach sunt si sexy beach unde da, scopul e flirtul,pe langa bronzat si relaxat.Acolo merg cei ce vor sa si socializeze,flirteze cu restul si nu se simte nimeni ofensat.Personal nu merg acolo insa sunt destui care o fac.
blue_domes
Postat pe 15 Septembrie 2010 10:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu sagetatoare , el scorpion... 6 De la: kudika478244 3 August 2012 22:35
niciodata nu ejaculeaza :| de ce ? 41 De la: adina_black 9 Octombrie 2009 23:08
buna 12 De la: cristiana_cris 20 Octombrie 2009 12:07
Anticonceptionale 4 De la: kudika020674 4 Octombrie 2009 16:38
strict pt lesbiene: ce va excita/inhiba cel mai mult cind faceti sex? 3 De la: eva5 5 Octombrie 2008 17:19