Setari Cookie-uri

ORGANIZARI EVENIMENTE: NUNTI, DRAGELE MELE!

Citesc de ceva timp, mesajele viitoarelor mirese,sau ma rog,nasici,domnisoare de onoare....care au nevoie aproape disperata,de ajutor in planificarea marelui eveniment! Fie ca sunt doar mici detalii care ne fac viata frumoasa...stiind ca se pot realiza atunci cand ne dorim, fie ca e vorba de ceva mult mai important ca si prioritate, toate la un loc alcatuiesc cadrul zilei din basm!
Mi-a trebuit ceva timp sa scriu insa am reusit: daca sunteti din Brasov (si nu numai )
aveti vre-un eveniment important la care si cea mai mica idee va poate fi de folos,ma puteti contacta!
Spre marele meu noroc,am sansa sa fac ceea ce-mi place,ma ocup de organizarea evenimentelor !
Nunta nu e doar un eveniment important si atat, e acea zi pe care fiecare fetita,devenita apoi femeie,o asteapta, o planuieste,viseaza la ea inca de cand se incalta cu pantofii mamei dansand in fata oglinzii!
Cu respect, pasiune si daruire ne implicam si noi pentru ca acel vis sa devina realitate!
Dragele mele miresuci,poate ca vreti sa lucram impreuna sau vreti doar sa povestim la o cafea :
Daniela este numele meu si imi puteti scrie mai multe pe c9_dorotty@yahoo.it
daniellem
Postat pe 25 August 2010 00:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa-l invat sa joace pe muzica populara si sa danseze pe muzica usoara???? 8 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:05
tortu.................rile pentru nunta le putem face singure? 7 De la: iulika_flore 10 Decembrie 2009 12:47
porumbei la biserica 1 De la: grace004742 14 August 2009 09:56
Decoratiuni 1 De la: marry 10 Aprilie 2010 18:02
Bijuteriiile fotoluminiscente 17 De la: cj25har 4 Iunie 2010 12:55