Setari Cookie-uri

Implant mamar

Buna!As dori sa imi fac o operatie de marire a sanilor dar ma gandeam ca mi-ar prinde bine sa aflu si parerea cuiva care a recurs la aceasta operatie .Imi poate oferi cineva mai multe informatii si recomandari .Ma intereseasa cat dureaza in medie perioada de recuperare (pentru ca realizez ca difera la fiecare persoana ) , un doctor sau o clinica , care este proteza care credeti ca este mai buna ...etc.Multumesc mult!
stefy_8676
Postat pe 27 Septembrie 2010 02:16
Clinica LASERMED dc. NITESCU CRISTIAN, sunt foarte multumita de implantul facut la dc. NITESCU.
kukla
Postat pe 18 Octombrie 2010 14:29
De la: stefy_8676, la data 2010-09-27 02:16:18Buna!As dori sa imi fac o operatie de marire a sanilor dar ma gandeam ca mi-ar prinde bine sa aflu si parerea cuiva care a recurs la aceasta operatie .Imi poate oferi cineva mai multe informatii si recomandari .Ma intereseasa cat dureaza in medie perioada de recuperare (pentru ca realizez ca difera la fiecare persoana ) , un doctor sau o clinica , care este proteza care credeti ca este mai buna ...etc.Multumesc mult!


iti recomand clinica Dr Stan , din Bacau , pt orice fel de interventie de aces gen, apoi pana la refacerea completa si definitivarea rezultatului operatiei dureaza aprox 1 an de zile (pana ce pielea isi revine etc)
visan_georgiana
Postat pe 18 Octombrie 2010 14:32
Buna Stefy, eu mi-am pus implanturi la dr. Calota si sunt foarte multumita de rezultat. Am platit 2300euro pentru tot, daca mai esti interesata astept un mesaj de la tine pentru a iti da mai multe detalii.
sweetgirll
Postat pe 21 Octombrie 2010 14:59
De la: TIGRA, la data 2010-10-18 14:32:09
De la: stefy_8676, la data 2010-09-27 02:16:18Buna!As dori sa imi fac o operatie de marire a sanilor dar ma gandeam ca mi-ar prinde bine sa aflu si parerea cuiva care a recurs la aceasta operatie .Imi poate oferi cineva mai multe informatii si recomandari .Ma intereseasa cat dureaza in medie perioada de recuperare (pentru ca realizez ca difera la fiecare persoana ) , un doctor sau o clinica , care este proteza care credeti ca este mai buna ...etc.Multumesc mult!


iti recomand clinica Dr Stan , din Bacau , pt orice fel de interventie de aces gen, apoi pana la refacerea completa si definitivarea rezultatului operatiei dureaza aprox 1 an de zile (pana ce pielea isi revine etc)

Multumesc frumos pentru informatii!Am dat search pe Google si am gasit asta "Clinica Medical Service".Asta e clinica de care spui ?Poti sa-mi spui si cat te-a costat pentru ca pe site nu sunt postate preturi ?
stefy_8676
Postat pe 2 Ianuarie 2011 04:46
Buna Stefy,

eu si 3 prietene ne-am operat la Dr. Kasem Abu Bakr, de la Orient Beauty Clinic. intra pe www.orientbeauty.ro. Prietenele mele si-au marit sanii, iar eu am avut o operatie de remodelare mamara (ridicarea sanului + implant mamar de sustinere a sanului). In 3 zile poti iesi din casa...intr-o saptamana iti poti relua activitatile normale (fara eforturi fizice insa).

Daca vrei mai multe detalii, poze, etc, trimite-mi un mesaj.

Pup!
kudika338338
Postat pe 5 Ianuarie 2011 17:00
De la: stefy_8676, la data 2011-01-02 04:46:45
De la: TIGRA, la data 2010-10-18 14:32:09
De la: stefy_8676, la data 2010-09-27 02:16:18Buna!As dori sa imi fac o operatie de marire a sanilor dar ma gandeam ca mi-ar prinde bine sa aflu si parerea cuiva care a recurs la aceasta operatie .Imi poate oferi cineva mai multe informatii si recomandari .Ma intereseasa cat dureaza in medie perioada de recuperare (pentru ca realizez ca difera la fiecare persoana ) , un doctor sau o clinica , care este proteza care credeti ca este mai buna ...etc.Multumesc mult!


iti recomand clinica Dr Stan , din Bacau , pt orice fel de interventie de aces gen, apoi pana la refacerea completa si definitivarea rezultatului operatiei dureaza aprox 1 an de zile (pana ce pielea isi revine etc)

Multumesc frumos pentru informatii!Am dat search pe Google si am gasit asta "Clinica Medical Service".Asta e clinica de care spui ?Poti sa-mi spui si cat te-a costat pentru ca pe site nu sunt postate preturi ?


da asta este clinica, eu nu am implanuri , imi e cam frica de eventuale reactii adverse, am 2 rinoplastii in schimb :)))); preturile sunt maricele 3000 -5000 eur, depinde cum vrei sa fie implantul, daca vrei sa fin introdus sub muschi sau nu, sau prin buric sau la subrat , sunt multe tehnici de operatie tocmai ca sa nu ramana cicatrici. O prietena de a mea si-a pus la Dr Stan dar acum ceva ani si are o taietura de max 2cm sub san, iar implanturile sunt garantate pe viata.

iti doresc succes, si cauta in continuare pareri, eu zic ca mai bine dai un ban si obtii rezultatul dorit, decat sa mergi sa faci asa o interventie la orice medic
visan_georgiana
Postat pe 5 Ianuarie 2011 17:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salon magnifique 4 De la: kudika482409 7 Decembrie 2011 17:35
Masaj la domiciliu 1 De la: healthy013877 13 Martie 2010 13:56
CURS AUTOMACHIAJ ESTETIKAPROFESIONAL ORADEA ARAD TIMISOARA 2 De la: TALPA_IUTE 11 Ianuarie 2012 13:41
ce parere aveti? 2 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:57
Aplic unghii false 11 De la: versaj21 5 Martie 2012 10:15