Clinica stomatologica foarte buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

happyastrid Avatarul lui happyastrid

45 mesaje

Dupa nenumarate incercari si peregrinari pe la diferite cabinete si clinci stomatologice am descoperit o clinica la Piata Alba Iulia (am afalt apoi ca mai au un sediu si uindeva pe la Delfinul parca).
Baietelul meu este foarte incantat de pediatra iar eu de implanturile pe care cu mandrie le posed.
Pe site au si preturi si, mai nou am vazut un post pe blogul lor ca preleveaza si celule stem din dintii de lapte ai copiilor.
Mi-am programat o vizita saptamana viitoare sa vad despre ce este vorab pentru ca baietelul meu are 4 ani si nu am apucat sa ii prelevez celule stem la nastere. Va tin la curent.
www.imperialdent.ro
Raporteaza abuz de limbaj
jurnalul Avatarul lui jurnalul

55 mesaje

Am fost si eu cu fetita mea de 5 ani. Este foarte incantata de aparatul dentar invizibil pe care i l-au pus.
Am inteles ca au cei mai buni mdici din Bucuresti recrutati cu mare grija, de la cele mai bune clinici. Am intiteles ca nu sunt deschisi decart de vreo 2 ani.
RalucaRalu Avatarul lui RalucaRalu

75 mesaje
Oras: bucuresti

Da, asa e. Foarte buni. Sora-mea si-a pus cateva implanturi la ei. E foarte incantata si de ce au facut si de cum au tratat-o. Ea a ajuns acolo dupa pedodonta care o trata pe fiica-sa si a ramas si ea pacient apoi cand a vazut cum lucreaza doctorii aia.
kudika_927397 Avatarul lui kudika_927397

9 mesaje

Incearca clinicile.info, aici am gasit clinica Trident, adevarati profesionisti.