Setari Cookie-uri

Cizme din denim, any ideas ?

Umm..E prima data cand scriu pe acest site . De fapt urmaresc de ceva timp subiectele de pe forum, dar abia acum mi-am facut curaj sa pun si eu o intrebare , deci va rog fiti indulgente cu mine ...
Am pus ochii pe o pereche de cizme cu toc, inalte, din material asemanator cu cel al blugilor ( denim cred ca se numeste ) si imi plac foarte mult, dar nu prea am idee cu ce le-as putea asorta. M-am gandit la fustite din denim( pentru ca din acelea am ), insa auzisem intr-o emisiune ca e de prost gust sa asortezi elemente vestimentare din material diferit de denim sau ceva de genul .
De asta vroiam sa va intreb pe voi daca nu aveti ceva idei...Orice sugestie e binevenita !Mi-ar fi de foarte mare ajutor. Merci mult .
anny09
Postat pe 10 Octombrie 2010 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vise 23 De la: MrsSunshine 2 Decembrie 2011 17:44
De ce uneori asteptam prea multe d l o pers?dc o pers da sperante alteia stiind k nu este posibil nimic...dc azi iti spune te iubesc sh maine k nu t mai iubeste k i-a treqt..:( 8 De la: anastasia_m 13 Mai 2010 19:14
Ce inseamna cutremur in vis? 3 De la: nicolagrozava 14 Aprilie 2015 13:05
off blogurile astea.... 2 De la: Larisa25101996 26 Aprilie 2010 18:52
ce preferati, ca baieti? fetele cu ochelari, sau fara? 45 De la: molady11 25 Ianuarie 2010 11:53