Setari Cookie-uri

Ideei pentru majorat !

Buna..Vreau si eu niste ideei pentru majorat .. Il voi face in Ianuarie,dar imi trebuie de acum ca sa rezerv. Imi puteti recomanda ceva ? Acasa in niciun caz nu vreau sa il fac ptr ca : 1 . mi se pare aiurea sa fac majoratul acasa(toate zilele de nastere au fost acasa) si 2. E mica casa ptr 30 persoane .

Vreau ceva micut..care sa fie si non-stop ptr ca nu cred ca o sa stea oamenii dupa mine pana la 5-6 dimineata ptr 30 persoane .
pustoaica
Postat pe 18 Octombrie 2010 10:21
Salutare!

Cred ca ar trebui sa precizezi orasul in care esti, fiindca cei din orasul tau iti pot da sfaturi mai bune pentru cluburile faine...Asa, la modu'general, banuiesc ca Irish Pus sunt prin mai multe zone de exemplu si in general sunt dragutze

Acu totul depinde si de cati bani vrei sa bagi in asta, adica vrei ceva mai convenabil sau mai de fitze.Poti da o cautare pe net sa vezi ce cluburi inchiriaza sali pentru evenimente.

Si acasa poate fi kalumea, daca ai idei, de genu sa decorezi toata casa intr-un fel, adica sa faci o petrecere tematica sau una cu degustare de mancaruri si bauturi ciudate.
Sau, daca ai bani poti incerca la o pensiune la munte, la ski, daca e in ianuarie dupa sarbatori s-ar putea sa fie preturi mai mici...

Oricum, inca de p-acum, La Multi ani!
kudika228464
Postat pe 19 Octombrie 2010 12:15
Daca esti din Bucuresti mergi La Piciorul Porcului si vezi daca iti place locul ( e super haios). Eu am fost acolo la o aniversare si au stat dupa noi desi am fost tot 30 de persoane (oricum, restaurantul are 50 de locuri cu totul).
Intr-adevar iti trebuie rezervare cu ceva timp inainte pentru ca sunt foarte aglomerati (poate si pentru ca este foarte micut)
RalucaRalu
Postat pe 30 Noiembrie 2010 23:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ati petrecut sarbatorile? 3 De la: oktober 5 Ianuarie 2009 08:07
LA MULTI ANI !!! 6 De la: CRACIUN_FERICIT 25 Decembrie 2011 13:52
Echipa Kudika iti ureaza Craciun Fericit! 8 De la: OanaTrifu 30 Decembrie 2016 16:06
URARI DE FLORII 5 De la: vivi_annna 22 Aprilie 2008 09:53
Valentyne's Day 5 De la: Hania 9 August 2008 14:53