Setari Cookie-uri

vand sau inchiriez rochie de mireasa pret ffff convenabil

buna la toate viitoarele mirese. inchiriez sau vand rochita de mireasa model englezesc de culoare alba. rochita este compusa din 2 buc- corset si fusta. marimea este de 38-40 cm si 180 cm lunga. atat si fusta cat si corsetul se pot face mai mari sau mai mici depinde de marimea bustului,taliei sau inaltimii. marginea de jos a fustei este brodata si pe rochita sunt cusute de mana floricele din material.corsetul este lucrat de mana si contine perlute si pailete.rochita este cumparata pe data de 04.08.2010 din germania si a fost imbracata o data. poze puteti vedea pe profilul meu la albumul nunta mea. daca doriti mai multe detalii trimite-ti mesaj pe profil sau un e-mail pe adresa railia22@yahoo.com la rochita ofer gratuit manusi, si gentuta toate in culoarea alba.daca se inchiriaza rochia ofer si perinita de verighete ptr biserica.rochita este curatata profesional. rochita se afla in orasul medias jud sibiu. pretul este avantajos ptr ca stiu cat coasta o nunta,sunt trecuta prin acest mare eveniment.pret pentru vanzare este de 300E iar ptr inchiriere este de 150E ambele preturi sunt negociabile. va doresc la viitoarele mirese o zi de neuitat . casa de piatra tuturor si multa fericire
railia22
Postat pe 23 Octombrie 2010 21:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie de mireasa 1 De la: grace008478 16 Aprilie 2010 17:58
Vand rochie Princess cu accesorii, trne si umbreluta !!! 4 De la: simonalazarescu 12 Mai 2009 17:05
rochii de mireasa - ce site-uri romanesti de prezentare stiti ? 33 De la: kudika228359 13 Septembrie 2010 16:34
vand rochie de mireasa!!!!!! 1 De la: myssnatacha 31 Mai 2010 18:31
vand accesorii 1 De la: sofybridal 1 Februarie 2010 17:13