Setari Cookie-uri

iubita mea

am si eu o problema! sunt cu cineva de un an. familiile noastre nu ne vor impreuna. ea are doua fete cu doi barbati diferiti si ultima oara a stat cu un italian pt bani. eu am un baiat si sunt divortat de doi ani. am divortat pt ca a plecat ea din momentul in care iam spus ori cu mine si copilul ori cu parinti tai. actuala spune ca ma iubeste dar nu prea vad si simt astea. intradevar ca a renuntat la italian si la o viata fara stres dar parca ceva se intampla cu ea . parca nu stie ce vrea cu adevarat.
iar eu vreau stabilitate familie . si ea spune ca vrea asta dar parca ceva nu iasa cum trebuie. am stat impreuna vreo trei luni si a plecat pt ca iam zis sa imi spuna ceva daca nu sa plece!!! ea a spus ca nu stie nimic si a plecat. acum suntem asa si asa ea vrea sa vina inapoi si eu la fel dar parca ceva imi spune ca vrea doar sa aibe o viata buna pt fete!!!!pt ca ea nu prea e curioasa sa faca cei zic eu.
mall26
Postat pe 28 Octombrie 2010 16:48
Intradevar...ai o problema!
anastasia_m
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:04
De la: mall26, la data 2010-10-28 16:48:42am si eu o problema! sunt cu cineva de un an. familiile noastre nu ne vor impreuna. ea are doua fete cu doi barbati diferiti si ultima oara a stat cu un italian pt bani. eu am un baiat si sunt divortat de doi ani. am divortat pt ca a plecat ea din momentul in care iam spus ori cu mine si copilul ori cu parinti tai. actuala spune ca ma iubeste dar nu prea vad si simt astea. intradevar ca a renuntat la italian si la o viata fara stres dar parca ceva se intampla cu ea . parca nu stie ce vrea cu adevarat.
iar eu vreau stabilitate familie . si ea spune ca vrea asta dar parca ceva nu iasa cum trebuie. am stat impreuna vreo trei luni si a plecat pt ca iam zis sa imi spuna ceva daca nu sa plece!!! ea a spus ca nu stie nimic si a plecat. acum suntem asa si asa ea vrea sa vina inapoi si eu la fel dar parca ceva imi spune ca vrea doar sa aibe o viata buna pt fete!!!!pt ca ea nu prea e curioasa sa faca cei zic eu.
nene,da tu esti ala din avatar?
Valy90
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:06
De la: valy90, la data 2010-10-28 17:06:58
De la: mall26, la data 2010-10-28 16:48:42am si eu o problema! sunt cu cineva de un an. familiile noastre nu ne vor impreuna. ea are doua fete cu doi barbati diferiti si ultima oara a stat cu un italian pt bani. eu am un baiat si sunt divortat de doi ani. am divortat pt ca a plecat ea din momentul in care iam spus ori cu mine si copilul ori cu parinti tai. actuala spune ca ma iubeste dar nu prea vad si simt astea. intradevar ca a renuntat la italian si la o viata fara stres dar parca ceva se intampla cu ea . parca nu stie ce vrea cu adevarat.
iar eu vreau stabilitate familie . si ea spune ca vrea asta dar parca ceva nu iasa cum trebuie. am stat impreuna vreo trei luni si a plecat pt ca iam zis sa imi spuna ceva daca nu sa plece!!! ea a spus ca nu stie nimic si a plecat. acum suntem asa si asa ea vrea sa vina inapoi si eu la fel dar parca ceva imi spune ca vrea doar sa aibe o viata buna pt fete!!!!pt ca ea nu prea e curioasa sa faca cei zic eu.
nene,da tu esti ala din avatar?

E grele cu iubirile
luchianramona
Postat pe 28 Octombrie 2010 17:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El are o relatie la distanta, eu am o inima prea disponibila! Deci, e rost de cerut AJUTOR! 6 De la: kudika_18248 28 Octombrie 2013 11:52
dupa 2 ani... 20 De la: catalina69 26 Octombrie 2009 08:16
sa continui sau nu... 13 De la: Karbon 4 Decembrie 2009 22:20
Help me ! 26 De la: kudika071516 4 Noiembrie 2009 00:18
RELATIE DE 5 ANI 3 De la: kitty_krieger 16 Mai 2010 14:52