Setari Cookie-uri

inscriu reprezentati - catalog gratuit, fara comenzi obligatorii

Buna ziua! dorim sa va propunem urmatoarea colaborare :

LADY'S - firma produse cosmetice ,parfumerie si bijuterii



Comisionul este de 25% -30 % din comanda dvs, iar ca si coordonator puteti castiga 10 % din vanzarile echipei dvs .
Comanda se poate plasa in orice zi a lunii si ajunge la dvs in max 5 zile lucratoare prin posta (transport gratuit) sau in max 3 zile lucratoare prin curierat (contracost)


Comanda se achita la primirea coletului.

Pentru a deveni reprezentant Lady's : va puteti crea singura contul urmand linkul http://ladys.ro/create_account.php?affId=DAsrvr7p sau daca nu functioneaza linkul intrati pe www.ladys.ro ==> vreau sa devin client Lady's (in partea de sus a paginii, dreptunghi roz) ,utilizand codul DAsrvr7p


(exact cum apare aici , puteti da copy - paste) pentru prietenul care v -a recomandat .
DACA DORITI SA INCERCATI SA PROMOVATI ACESTE PRODUSE ,PUTETI PRIMI UN CATALOG GRATUIT COMANDANDU -L DIRECT DE PE CONTUL DVS DE PE SITE UL LADY'S . (va creati cont conform instructiunilor de mai sus sau imi transmiteti mie datele dvs pt a va face cont)

IMPORTANT : NU SE TRIMITE CATALOG GRATUIT CATRE DVS AUTOMAT LA CREAREA CONTULUI, CI TREBUIE COMANDAT DE CATRE DVS IMEDIAT DUPA CE V ATI CREAT CONTUL (detalii mai jos)

Dupa crearea contului dvs de reprezentant veti putea plasa o prima comanda :

Fie de 1 catalog ( il veti primi gratuit prin posta,in cutia postala- comandati din contul dvs din sectiunea cataloage http://ladys.ro/product_info.php?cPath=194&products_id=608 -TREBUIE COMANDAT DE CATRE DVS NU VINE AUTOMAT LA INSCRIERE,apare ca ar costa 1,28 ron dar il primiti gratuit )

Fie plasati o comanda de 100 ron (la prêt de reprezentant) si primiti Gratuit mostrele de parfum.



NU VA OBLIGA LA NIMIC FAPTUL CA VA FACETI CONT PE SITE UL LADY'S (indicat mai sus) SI COMANDATI SI PRIMITI UN CATALOG GRATUIT !



DUPA INSCRIERE ASTEPTAM MESAJUL DVS CU ADRESA DVS DE MAIL PENTRU A O MEMORA PENTU A VA INFORMA IN LEGATURA CU PROMOTIILE ,OFERTELE

Puteti vizualiza catalogul nostru aici http://catalog.web.ladys.ro/

UN CATALOG GRATUIT AJUNGE LA DVS IN CCA 7 -10 ZILE PRIN POSTA ,IN CUTIA POSTALA (CA SI O SCRISOARE).

ada2113
Postat pe 5 Noiembrie 2010 14:55
Iar faci reclama la mizeriile alea?
kudika226898
Postat pe 5 Noiembrie 2010 20:42
eu am folosit gelurile de dus de la Yves Rocher(de orhidee,cafea) si sunt super.merita incercate
roxisim
Postat pe 3 Ianuarie 2011 20:38
De la Lady's am folosit intaritorul pentru unghii,restul nu prea ma pasioneaza.Scuze mai sus am incurcat firmele:)
roxisim
Postat pe 3 Ianuarie 2011 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cursuri despre cosmetica si machiaj 1 De la: kudika368087 16 Februarie 2011 14:43
Sapun 100% natural 3 De la: lacrimma2010 2 Decembrie 2009 18:28
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 2 De la: _oktober_ 4 Februarie 2011 22:08
Castiga bani cu METROPOLITAN! 1 De la: mihaeliv1968 19 Septembrie 2008 13:29
Produsele Ecovital 1 De la: ronna20 1 Iunie 2010 22:35