Setari Cookie-uri

eu capricorn el sagetator.sunt sanse?

buna am stat cu un sagetator un an de zile si pot spune ca am avut mai mult de suferit.era foarte indiferent si distant cu toate ca eu am incercat sa-l apropii de mine. in toate horoscoapele am citit ca sunt sanse de reusita dar sunt mici .eu inca il iubesc si as vrea sa ne impacam dar as vrea sa se schimbe.....
floryana2
Postat pe 11 Noiembrie 2010 10:29
Imi pare rau pt tine si eu sunt in aceeasi situatie.inca il mai iubesc. Dar sa stii ca in sufletul meu am stiut ca nu suntem compatibili asa ca personalitati. In schimb stia sa faca dragoste grozav de bine, doar atunci de fapt simteam ca ma iubeste. Daca vrei sa mai vb, mai posteaza.
Ingrid_D
Postat pe 18 Noiembrie 2010 09:31
ce aveti bre???!!! sunt sanse de reusta de 100%
kudika311399_silvia
Postat pe 18 Noiembrie 2010 09:56
Da, este adevarat ca astrologia are si ea un cuvant de spus, insa daca tu ai plecat de la ideea ca aveti sanse de reusita foarte mici, asa se va si intampla. Ceea ce gandim la inceputul unei relatii isi pune amprenta asupra relatiei in sine. Daca tu ai fi stabilit "vreau sa am o relatie minunata cu acest barbat", asa ar fi fost. Gandurile nostre devin profetii care se implinesc. Si stii cum se spune "ai grija ce gandesti ca ti se va implini".

Nicoleta Leahu, psiholog
relatiidecuplu.ro
kudika109274
Postat pe 18 Noiembrie 2010 17:03
La inceput mi-am pus toate sperantele in relatie si am facut tot ce am putut sa ne fie bine numai ca mam lovit de o indiferenta si o raceala greu de descris in cuvinte.....si atunci deabea am inceput sa caut niste raspunsuri si mam uitat la zodii.....
Oricum acum s-a cam terminat totul intre noi.......si am ramas cu multe intrebari fara raspuns....daca m-a iubit vreodata....sau macar daca a tinut la mine.
Sincer am avut momente cand ma intrebam daca exista ceva bun in el.....ii place foarte mult sa vada oamenii suferind......pt el era o placere cand ma facea sa plang si radea.....nu stiu ce sa mai cred....
floryana2
Postat pe 18 Noiembrie 2010 22:13
De la: floryana2, la data 2010-11-18 22:13:51.....nu stiu ce sa mai cred....

mai conteaza, atat timp cat n-ai fost fericita?
miss_darine
Postat pe 18 Noiembrie 2010 22:16
Sa`mi trag una....cand v`aud,dau in icter....
Ce draq va mai pare rau ca v`ati despartit...ca ati "pierdut" pe cineva,langa care n`ati fost fericite? Pffffffffffff
AdrianaR
Postat pe 18 Noiembrie 2010 22:20
Asa e , bine spus, indsa eu am stiu de la inceput cum stau lucrurile, eu sunt casatorita,el nu si era si mai mic ca mine.in fine....o sa-mi treaca
Ingrid_D
Postat pe 19 Noiembrie 2010 10:05
buna tuturor,eu stiam ca barbatii sagetatori sunt persoane mai plempe...si eu am avut prieteni sagetatori si m-au cam plictisit...ar trebui sa precizez ca eu sunt sagetatoare dar putin atipica.

sagetatorii au nevoie langa ei de persoane pe care sa le admire,care sa le ofere adrenalina,persoane puternice
lavvy
Postat pe 19 Noiembrie 2010 22:13
sunt janse,dar veti avea mai tot timpu dispute si certuri provocate de acesta.
am avut si eu un caz asemantor doar ca la mn sa terminat mai dureros!deci daca vrei sa fi fericita nu nu ti sacrifica fericirea cu un sagetator!!!! :
kudika181938
Postat pe 20 Noiembrie 2010 11:12
daca aveti pasiuni comune, daca atunci cind privirile vi s eintilnesc ies scintei, daca a va tine d emina e o bucurie imensa, daca sarutul primit si dat e o nesperata bucurie, atunci aveti sanse indiferent de zodie !
negrul_de_serviciu
Postat pe 20 Noiembrie 2010 14:12
nici vb d nereushita...eu sunt q un sagetator d 3 ani sh kiar nu am av certuri serioase,n intelegem la fel d bn k la inceput sh n iubim p zi c trece mai mult! nu suntem casatoriti ink,dar avem ganduri seriase d viitor! ii multumesc lui Dumnezeu k imi merge asha bn sh va doresc sh voua la fel!!!
kudika053551
Postat pe 27 Noiembrie 2010 16:20
ei, haideti, oameni buni!!! ce au aici stelele ku karakterul oamenikol? uitati-va la cel pe kare l-ati ales, la sentimentele lui si nu la zodii!!! lasati-o mai moale!!! ka doar nu sunteti kopii mici! mie si sotului meu nu ne dadea nimeni nici o sansa si slava domnului suntem bine merci si ne iubim si ne intelegem tare bine mai bine de trei ani!!! asa ka nu va uitati la prostiile de genul zodii si naiba stie ce altceva!!!
Lorry87
Postat pe 28 Noiembrie 2010 14:33
toate pot fi perfecte,sagetatorii is pasionali si loiali doar sa nu ii sufoci .rabdare si iubire si .....totul va fi bine
!
Am o relatie de 15 anii cu un sagetator,nu e usor dar ce e?dar e dulce....
Mihaela_Tess
Postat pe 28 Noiembrie 2010 19:26
Si eu am avut o relatie asemanatoare dar este invers ,eu sagetator si el capricorn.Am stat aproape 2 ani de zile impreunaSi eu am ramas cu intrebari fara raspuns.Am ramas foarte buni prieteni dar cand ma intalneam cu el nu vorbeam de relatia noastra,am batut apropuri dar nu mi-a spus nimic.Peste 2 luni de despartire m-a invitat sa merg cu el la o petrecere si acolo mi-a facut cunostinta cu actuala prietena.
kudika100024
Postat pe 3 Decembrie 2010 00:49
Parerea mea e sa nu te mai gandesti la el.Sincer nu te-a iubit nici o secunda.Nu toti sagetatori sunt la fel.Am un amic sagetator e foarte amuzant ne face placerea sa iesim cu el ca ne face sa radem in hohote prin gesturile lui.Are o prietena capricorn se vede ca se inteleg foarte bine.Sunt de 4 ani impreuna.
kudika100024
Postat pe 3 Decembrie 2010 01:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bunaa 3 De la: llavinnia 5 Martie 2012 22:49
ghicit in palma cine stie 13 De la: gargaritamica 25 Iunie 2009 22:13
compatibilitati zodiacale plus un exemplu care trebuie citit de toti curiosii ))) 130 De la: alyceee 9 August 2010 15:02
ce vrea de fapt sa ne despartim sau sa continuam ? 17 De la: Biank_kudika 4 Februarie 2010 16:13
epilare definitiva cu IPL...si-a facut cineva?cine are ceva detalii concrete? 3 De la: angelina_ 1 Aprilie 2009 17:39