Setari Cookie-uri

eu fecioara si el gemeni .. ce credeti voi ?

dupa cite am citit despre aceste zodii... relatia dintre ele lasa de dorit.Adika neintelegeri din cauza intereselor diferite shi a opiniilor cu totul departate ... E o istoie superba .Am fost cei mai buni prieteni timp de un an ,si ii negam pe toti care ziceau ca intre doi de gen opus nu poate exista numai prietenie ... si la un moment dat batz shi am realizat ca il iubesc mai mult ca orice .Mereu mia demonstrat cit de mult ma iubeste .. in cele mai hazlii moduri si cele mai romantice ! El este cel care mereu ma intelege si cel care intodeauna este deacord cu ceia ce spun eu ! ca pereche sundem de jumate de an ... si totul este prea frumos .. atunci de ce horoscopul spune ca relatia fecioara gemeni este imposibila?
bubLeguM
Postat pe 4 Decembrie 2010 11:14
Alta care vorbeste de zodii
Barbie30_
Postat pe 4 Decembrie 2010 11:17
n-ai vrea mai bine sa citesti o carte de beletristica ?...zic si io
miss_darine
Postat pe 4 Decembrie 2010 11:18
dragul meu,Balon de guma frumos avatar,referitor compatibilitatea Fecioara _Gemeni,iti pot spune ca sunt la sfarsitul relatiei cu unul din gemeni,pt ca ei sunt 2...tu l ai intalnit pe cel dulce,care stie sa te pretuiasca si sa ti ofere clipe de fericire...eu l am intalnit pe cel amar,egoist,imatur,posesiv,care imi punea Luna la picioare,dar care m a inchis intr o colivie, izolandu ma de prieteni,de cunostinte de tot ce este drag pt ca el sa aiba siguranta ca i apartin,doar lui.E frumos sa l pastrezi pe acest geaman,fara teama ca s ar putea schimba,este al tau,iar noi Fecioarele meritam sa fim pretuite.Mult succes si construieste ti o compatibilitate a ta cu el,chiar daca se spune ca aceasta relatie este benefica doar in afaceri.Gummy_Gummy
niconicoll
Postat pe 20 Decembrie 2010 06:16
pt ca este imposibila,pt ca gemenii sunt niste mincinosi si pt ca si eu am avut o relatie cu un geaman....
kudika113088
Postat pe 29 Ianuarie 2011 12:37
De la: bubLeguM, la data 2010-12-04 11:14:37dupa cite am citit despre aceste zodii... relatia dintre ele lasa de dorit.Adika neintelegeri din cauza intereselor diferite shi a opiniilor cu totul departate ... E o istoie superba .Am fost cei mai buni prieteni timp de un an ,si ii negam pe toti care ziceau ca intre doi de gen opus nu poate exista numai prietenie ... si la un moment dat batz shi am realizat ca il iubesc mai mult ca orice. Mereu mia demonstrat cit de mult ma iubeste .. in cele mai hazlii moduri si cele mai romantice ! El este cel care mereu ma intelege si cel care intodeauna este deacord cu ceia ce spun eu ! ca pereche sundem de jumate de an ... si totul este prea frumos .. atunci de ce horoscopul spune ca relatia fecioara gemeni este imposibila?


Sunt topita dupa un fecior, mi-a pus luna la picioare dar la cate am citit pe-aici mi-e teama sa-i zic DA mi-e teama sa nu ma fii indragostit de o iluzie ce mi-am creat-o in mintea mea, l-am visat l-am asteptat, l-am pierdut o data nu as vrea sa-l mai pierd sunt foarte atasata de el dar oare e o.k nu voi fi dezamagita ?????????????????? multe intrebari imi puteti raspunde voi .............PLZ
Lucia_Lucy_1
Postat pe 6 Iulie 2011 12:48
De la: Lucia_Lucy_1, la data 2011-07-06 12:48:14

Sunt topita dupa un fecior, mi-a pus luna la picioare dar la cate am citit pe-aici mi-e teama sa-i zic DA

atunci dezvirgineaza-l odata
miss_darine
Postat pe 6 Iulie 2011 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lipsa ciclului 14 De la: Diavolyta_ 28 Mai 2009 02:40
femeia varsator barbatul berbec 10 De la: DiavolytaTa 3 Aprilie 2009 23:16
eu berbec si el balanta 26 De la: Pudika416607 8 Septembrie 2011 12:05
Germana 1 De la: Ana_Maria_Stanca_1 6 Iulie 2012 18:32
femeia leu-barbatul peste 26 De la: gabi_kapa 27 Septembrie 2012 19:32