Setari Cookie-uri

LEOREX = NANOTEHNOLOGIE

Buna

Sunt crema LEOREX, noua in Romania, si destul de noua in lume. Stiu ca ai o alta crema preferata si care are statutul de crema TA, te intelegi bine cu ea, interactionati zilnic si aveti o relatie minunata, mi-ar placea sa fiu EU crema ta.

Am aparut mai tarziu dintr-o relatie mai neconventionala, parintii mei sunt niste eprubete, dozatoare, malaxoare, computere, fizicieni de renume si ceva particule, neconventionalitatea mea e tocmai tehnologia prin care sunt realizata :

NANOTEHNOLOGIA

Acum ca ne-am imprietenit sa vorbim ca intre fete, incep cu mine si apoi o sa fiu interesata sa stiu si despre tine.

Cum spuneam, vin din Israel si am ca scop sa te fac sa arati bine. Datorita tehnologiei actionez exact acolo unde ai nevoie de mine, sunt un pic rea si am sa te trag usor de piele sa eliberez de presiune vasele sanguine si sa fluidific circulatia sangelui ca sa iti redau elasticitatea pielii, care cu trecerea timpului, te-a “tradat”.

Impreuna devenim o echipa eficienta si ma implic in ceea ce te intereseaza pe tine, imaginea ta, a noastra. Putem sa avem o relatie de durata si prin asta sa realizam un mare deziderat al omenirii, sa dam timpul inapoi, glumeam, nu asta imi propuneam ci doar sa diminuam impreuna efectele trecerii timpului.

Ce zici ?

INCERCAM ?



Pssssssss SPER sa fiu a TA !
tantza_23
Postat pe 13 Decembrie 2010 13:18
eu folosesc aceste creme si imi plac mult si prezentarea lor pe care am expus-o mai sus e dulcica foc [happy]
tantza_23
Postat pe 13 Decembrie 2010 13:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa slabesc cat mai repede ajutati-ma si p mine plzz 66 De la: roxirose 3 Noiembrie 2011 13:48
e timpu pentru rasfat... intrarea libera doar la SIBB - TARGUL PENTRU FRUMUSETEA SI SANATATEA TA! 6 De la: kudika160421 19 Aprilie 2010 12:48
Job operatoare sondaj opinie 1 De la: ioanatodi 7 Iunie 2012 09:22
Cartea " Totul despre cresterea in inaltime" 1 De la: CrestereInaltime 15 Noiembrie 2009 15:34
Produse cosmetice aduse din SUA 1 De la: kudika091330 12 Decembrie 2009 23:29