Setari Cookie-uri

Ar fi posibil o sarcina ?

stai linistit, daca eri ai facut sex si a ramas, maine naste!
geo_resuscitat
Postat pe 24 Decembrie 2010 21:57
voiam sa zic ... sa faca un test de sarcina :))sry
RazvanFive
Postat pe 24 Decembrie 2010 21:59
Lamurit cat de cat?
RazvanFive
Postat pe 24 Decembrie 2010 22:07
De la: RazvanFive, la data 2010-12-24 22:07:19Lamurit cat de cat?


io nu prea sunt lamurit.
adica vrei sa insunezi ca a doua zi dupa sex sa faca test de sarcina??
intreb si io, de ce!????
geo_resuscitat
Postat pe 24 Decembrie 2010 22:35
Asa sa faceti, puilor, sa va incepeti viata sexuala fara sa stiti nimic depsre asta. Si luna de luna sa treceti prin aceleasi stari si sa va puneti aceleasi intrebari: vine sau nu vine? O fi cu ochi sau nu?
Cum, Doamne iarta-ma, sa aiba simptome de sarcina dupa prima zi de activitate sexuala? Sunteti incredibili!!! Nici daca ati fi trait in padure nu puteati sa ganditi intr-un asemenea hal. Azi imi incep viata sexuala si maine misca copilul! De neimaginat!!!!
rashela
Postat pe 25 Decembrie 2010 00:57
De la: rashela, la data 2010-12-25 00:57:52Asa sa faceti, puilor, sa va incepeti viata sexuala fara sa stiti nimic depsre asta. Si luna de luna sa treceti prin aceleasi stari si sa va puneti aceleasi intrebari: vine sau nu vine? O fi cu ochi sau nu?
Cum, Doamne iarta-ma, sa aiba simptome de sarcina dupa prima zi de activitate sexuala? Sunteti incredibili!!! Nici daca ati fi trait in padure nu puteati sa ganditi intr-un asemenea hal. Azi imi incep viata sexuala si maine misca copilul! De neimaginat!!!!


De apreciat este ca macar au folosit prezervativ...deci nu sunt cei mai straini de metode.
Eu am fost socata in luna mai cand am vazut o emisiune despre conditia mizera a multor romani. Era la un moment dat o familie care statea intr-o camaruta (vreo 7 erau cred). Si femeia a fost intrebata de ce a facut atatia plozi. Discutia a fost cam asa:
- Pai daca barbatul meu are chef, eu trebuie sa ii dau, ca daca nu, zice ca am fost cu altii si de aia nu mai vreau.
- Bine bine, dar exista prezervativ.
- ...
- Nu stiti ce e aia prezervativ? Nu ati auzit de asta?
- Nu...

Deciiiiiiii la naiba...am ramas masca...si nu erau din cucuietii din deal. Pentru respectiva femeie ''prezervativ'' putea sa fie orice: un ou, un automobil, o casa, oriceee.
pinguina
Postat pe 25 Decembrie 2010 01:27
De la: rashela, la data 2010-12-25 00:57:52Asa sa faceti, puilor, sa va incepeti viata sexuala fara sa stiti nimic depsre asta. Si luna de luna sa treceti prin aceleasi stari si sa va puneti aceleasi intrebari: vine sau nu vine? O fi cu ochi sau nu?
Cum, Doamne iarta-ma, sa aiba simptome de sarcina dupa prima zi de activitate sexuala? Sunteti incredibili!!! Nici daca ati fi trait in padure nu puteati sa ganditi intr-un asemenea hal. Azi imi incep viata sexuala si maine misca copilul! De neimaginat!!!!


Hoo expertule :) Eu nu am zis ca ar putea fi insarcinata,vezi ca miine devin poate si tatic " doamne fereste" doar imi fac griji,pentru ca prietena mea e foarte preocupata ,isi face griji in continuu sa nu fie asta problema,caci pina acum mai acuza ea niste probleme asa de dureri de cap,burta..dar din alte cauze..ar putea si acuma sa fie motivul de mai demult,,doar ca acuma e o coincidenta..dar am vb cu ea si am linistit'o..cred io ca cel mai sigur e ca astea sunt simptomele de primul raport sexual ?
muziQ_bTw
Postat pe 25 Decembrie 2010 01:39
De la: muziQ_bTw, la data 2010-12-25 01:39:32
De la: rashela, la data 2010-12-25 00:57:52Asa sa faceti, puilor, sa va incepeti viata sexuala fara sa stiti nimic depsre asta. Si luna de luna sa treceti prin aceleasi stari si sa va puneti aceleasi intrebari: vine sau nu vine? O fi cu ochi sau nu?
Cum, Doamne iarta-ma, sa aiba simptome de sarcina dupa prima zi de activitate sexuala? Sunteti incredibili!!! Nici daca ati fi trait in padure nu puteati sa ganditi intr-un asemenea hal. Azi imi incep viata sexuala si maine misca copilul! De neimaginat!!!!


Hoo expertule :) Eu nu am zis ca ar putea fi insarcinata,vezi ca miine devin poate si tatic " doamne fereste" doar imi fac griji,pentru ca prietena mea e foarte preocupata ,isi face griji in continuu sa nu fie asta problema,caci pina acum mai acuza ea niste probleme asa de dureri de cap,burta..dar din alte cauze..ar putea si acuma sa fie motivul de mai demult,,doar ca acuma e o coincidenta..dar am vb cu ea si am linistit'o..cred io ca cel mai sigur e ca astea sunt simptomele de primul raport sexual ?


Hai, nu zau, puiutz! Da' cine a zis, ca doar nu eu?

De la: muziQ_bTw, la data 2010-12-24 21:48:33,este riscul ca ea sa fi ramas insarcinata ?

rashela
Postat pe 25 Decembrie 2010 01:50
De la: geo_resuscitat, la data 2010-12-24 21:57:22stai linistit, daca eri ai facut sex si a ramas, maine naste!


:))))
happy_face
Postat pe 25 Decembrie 2010 17:21
da...mintea naste posibilitati...infioratoare

on topic....eu tind sa cred ca e vb de psihicul ei....si mai tind sa cred ca nu a fost ft pregatita pt primul contact sexual si pt urmarile acestuia....bune sau rele...iar acum se teme....oricum,dragut ca il intereseaza si pe el....nu e marco sa-mi spuna de ce il intereseaza si pe el
_oktober_
Postat pe 25 Decembrie 2010 21:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de cite ori rezista un barbat? 95 De la: AmUnGandCeNuECuminte 23 Mai 2010 01:01
SEX,SEX,SEX 1 De la: kudika_23516 15 Decembrie 2012 13:56
Un milion de dolari contra virginitate 106 De la: cristiana_cris 8 Octombrie 2009 16:47
ORGASM...fara barbatiiiiii 69 De la: florin33l 12 Aprilie 2009 19:29
Fetelor, voi aveti chef de sex tot timpul? 32 De la: jowanna2006 10 Iunie 2009 03:46