Cosmetice Refan-129 marci parfumuri

Voteaza:
Rating curent Cosmetice Refan-129 marci parfumuri: (1 din 1 vot)

boy2612 Avatarul lui boy2612

3 mesaje

Produse Refan-129 marci parfumuri la preturi foarte mici de achizitie(50 ml-20 lei, 60 ml-25 lei...), NEW-gel de dus, lotiune de corp.Parfumurile sunt de o calitate foarte reusita, nu se pune accent pe ambalaje.
Detalii, comenzi pe www.parfumurirefan.eu
Raporteaza abuz de limbaj
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

Ufffff.... ....altul cu imputiciunile Refan....
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika226898, la data 2011-01-10 21:34:25Ufffff.... ....altul cu imputiciunile Refan....
Draga mea, poate ca ar fi frumos din partea ta sa te documentezi inainte de a face niste afirmatii de genul "imputiciuni".Am vazut ca esti "mare experta" si in parfumuri MOSS.Ce-ar fi sa incerci intai, si apoi sa-ti dai cu parerea? Iar daca tu, din snobismul caracteristic romanului dai "n"-spe milioane pe un vant de Chanel No. 5, poate ca e lume care pune pret mai mare pe banii munciti si cumpara un parfum Moss, unul Refan (de ce nu? ) , care sunt de calitate foarte buna si la preturi accesibile. Nu e nevoie sa faci reclama, dar macar exprima-te civilizat.Multumesc.
Platiti doar parfumul , nu si brand-ul.Platiți mai puțin de jumătate pentru aceeași calitate! http://www.parfumurisicosmetice.ro/

4550 mesaje

Nu-s cu nimic mai bune decat avoanele...sa stii ca am avut ocazia sa le miros, deci spun ca sunt imputiciuni in cunostinta de cauza...

4550 mesaje

Si inca o precizare...nu snobismul ma determina sa cumpar Chanel, ci gustul rafinat... ...si poti cumpara Chanel si cu bani munciti...depinde cat de calificata si deci bine platita e munca prestata....
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika226898, la data 2011-01-22 16:49:31Si inca o precizare...nu snobismul ma determina sa cumpar Chanel, ci gustul rafinat... ...si poti cumpara Chanel si cu bani munciti...depinde cat de calificata si deci bine platita e munca prestata....
Da, draguto, am vazut cat de pregatita esti, daca un parfum il poti numi "imputiciune"...(mai stii si alta marca de parfum, rafinato...? )
Platiti doar parfumul , nu si brand-ul.Platiți mai puțin de jumătate pentru aceeași calitate! http://www.parfumurisicosmetice.ro/
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika226898, la data 2011-01-22 16:46:23Nu-s cu nimic mai bune decat avoanele...sa stii ca am avut ocazia sa le miros, deci spun ca sunt imputiciuni in cunostinta de cauza...
Da, poate ca le-ai mirosit, e normal, ti s-au dat testere. Dar, daca tot te lauzi cu rafinamentul si baii tai cei multi si munciti, mergi si cumpara, de exemplu, o esenta de la Moss cu doar 25 de lei.(Ce sunt 25 de lei pentru tine, o nimica toata.) Incearc-o !...Si restul banilor, pe care i-ai fi dat pe un original, poti sa-i folosesti in scopuri muult mai placute .(calatoreste, vezi locuri minunate, bucura-te de viata..de exemplu..)
ZanaMika Avatarul lui ZanaMika

22 mesaje
Oras: bucuresti

Parfumurile de la Avon erau chiar placute...dar desigur...o persoana rafinata si cu atatea calificari nu s-ar putea multumi cu parfumuri din astea ieftine!

Draguto, de ce esti asa inversunata? O persoana rafinata nu sta pe forumuri, asteptand subiecte de discutii si bagandu-se in seama pe orice subiect se nimereste!

Nu te-a intrebat nimeni ce parere ai despre parfumurile de la Refan sau cele de la Moss. Asadar ai putea foarte bine sa-ti vezi de ale tale si sa ne scutesti!

Parerea mea este ca incerci sa umpli o lipsa! Ce-ti lipseste? Afectiunea? Chanel nu-ti arata aceeasi dragoste?
Saracuta de tine...absolut trist!!!
Vă oferim același parfum, dar fără costul brandului. Platiți mai puțin de jumătate pentru aceeași calitate! http://www.parfumurisicosmetice.ro/
Fosta membra Kudika.ro
Boy2612...tre sa dai o bere!!

4550 mesaje

De la: ZanaMika, la data 2011-01-22 23:03:53Parfumurile de la Avon erau chiar placute...dar desigur...o persoana rafinata si cu atatea calificari nu s-ar putea multumi cu parfumuri din astea ieftine!

Draguto, de ce esti asa inversunata? O persoana rafinata nu sta pe forumuri, asteptand subiecte de discutii si bagandu-se in seama pe orice subiect se nimereste!

Nu te-a intrebat nimeni ce parere ai despre parfumurile de la Refan sau cele de la Moss. Asadar ai putea foarte bine sa-ti vezi de ale tale si sa ne scutesti!

Parerea mea este ca incerci sa umpli o lipsa! Ce-ti lipseste? Afectiunea? Chanel nu-ti arata aceeasi dragoste?
Saracuta de tine...absolut trist!!!

Mie nu-mi lipseste nimic...dar tie ce iti lipseste...vanzarea? Folosesti aceleasi clisee ca toti amaratii care incearca sa vanda prostii pe net, pentru ca in lumea reala li se da eject...de ce crezi ca doar frustratii folosesc produse de lux? Cauta frustratii printre potentialii tai clienti...
Andrei_Cristina_2 Avatarul lui Andrei_Cristina_2

7 mesaje

incercati si de la cosmetice-online.net sau aoro