Setari Cookie-uri

Rochie mireasa sirena

Dragi viitoare miresici,

Rochia de mireasa trebuie sa va puna in valoare cele mai bune trasaturi ale voastre,deaceea e recomandat sa alegeti ceva care va avantajeaza pe fiecare in parte, iar nu ce e la moda, ce poarta nu stiu ce vedeta, ce recomanda revistele. Trebuie sa va avantajeze voua frumusetea si feminitatea. Ganditi-va la pozele din liceu, cu ce groaza va uitat -nu la voi- ci la hainele pe care le purtgati :) Tineti minte ca pozele din ziua respectiva o sa le aveti si peste ani si ca ceva simpatic, mai deosebit, care pare acum o idee buna, va arata excentric cand va uitati inapoi, peste doar 1-2 ani in viitor.

Ca si frumusete clasica cel mai avantajos model este rochia tip sirena, care va face talie chiar daca nu aveti si va scoate in evidenta decolteul (daca nu-l aveti mare exista trucuri) si alte parti posterioare ale corpului, apreciate de barbati. Daca considerati ca nu aratati chiar de nota 10 cu felicitari (imbunatatiri mai pot fi aduse oricand) atunci un model de sirena un pic mai lejer, poate cu niste voal pe deasupra, este ceea ce cautati.

In caz ca v-au placut ideile de mai sus si este ceea ce cautati si voi, ma puteti suna la 0733 730 109 sas tabilim o intalnire sa va arat rochia mea pentru care am obtinut mii de complimente (nu doar de la cei care au fost la nunta), poate gasesc o noua posesoare potrivita pentru ea. Imi e foarte greu sa ma despart de ea... o sa vedeti, te face sa te simti de o frumusete gen hollywood. pozele sunt aici picasaweb.google.com/RochieSenzationala
adinadinadina
Postat pe 25 Ianuarie 2011 11:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Imi Vand Rochia de Mireasa Sirena Ivory - Craiova DJ 1 De la: kudika428793 31 August 2011 17:14
Formatie nunta 3 De la: elena_22_grace 4 Iunie 2013 10:31
Vreau sa botez copii! 8 De la: kudika418415 24 Ianuarie 2019 02:17
Vand urgent rochie mireasa Lasposa din dantela 6 De la: kudika434519 10 Septembrie 2011 01:21
Rochie de mireasa Paloma Blanca 1 De la: kudika321497 14 Septembrie 2010 15:22