Setari Cookie-uri

help!

De cateva zile am tot simtit un disconfort in partea stanga a gatului si atunci cand dorm pe partea respectiva , iar azi am observat ca mi'a aparut si o umflatura . Imi este frica , mai ales ca am vise ciudate in ultima vreme , de ex. am visat ca i'au aparut mamei mele niste pete rosii mari pe piele . V'ati confruntat cu astfle de probleme? precizez ca la atingere nu ma doare deloc
dyanna19890
Postat pe 2 Februarie 2011 18:13
De la: dyanna19890, la data 2011-02-02 18:13:09De cateva zile am tot simtit un disconfort in partea stanga a gatului si atunci cand dorm pe partea respectiva , iar azi am observat ca mi'a aparut si o umflatura . Imi este frica , mai ales ca am vise ciudate in ultima vreme , de ex. am visat ca i'au aparut mamei mele niste pete rosii mari pe piele . V'ati confruntat cu astfle de probleme? precizez ca la atingere nu ma doare deloc


*ignor partea cu visele*. Mergi la mediculde familie, el iti poate spune ce ai si itipoate recomanda un tratament.
_Cryssa_
Postat pe 2 Februarie 2011 18:39
De la: dyanna19890, la data 2011-02-02 18:13:09De cateva zile am tot simtit un disconfort in partea stanga a gatului si atunci cand dorm pe partea respectiva , iar azi am observat ca mi'a aparut si o umflatura . Imi este frica , mai ales ca am vise ciudate in ultima vreme , de ex. am visat ca i'au aparut mamei mele niste pete rosii mari pe piele . V'ati confruntat cu astfle de probleme? precizez ca la atingere nu ma doare deloc


Nu cred ca trebuie sa te alarmezi. Dar trebuie sa mergi la un medic.
Poate ai dormit prost si de acolo durerea, poate ai un ganglion un pic inflamat.
In ceea ce priveste visele, nu cred ca exista o legatura...poate doar in ultima vreme ai fost stresata si ai avut anumite lucruri care nu ti-au iesit si esti agasata, iritata...si de aici visele. De obicei cand se intampla lucruri ''urate'' in viata de zi cu zi avem vise ciudate...dar nu inseamna nimic.
pinguina
Postat pe 2 Februarie 2011 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Viaþa BIO îþi aduce avantaje pe termen lung 1 De la: danielatontsch 15 Septembrie 2009 17:58
Stie cineva o cofetareasa buna in Bucuresti ? 6 De la: Ronnie_Coleman 10 Decembrie 2010 09:48
NOU!!!!PENTRU SLABIT!!!!!! 9 De la: ivanescu 25 Noiembrie 2013 16:41
Intrebari despre diete si alimentatia sanatoasa 25 De la: thadoogback 4 Aprilie 2011 09:54
Oamenii nu ºi-ar schimba stilul de viaþã pentru a salva planeta 2 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 11:07