Setari Cookie-uri

salut

pot sa-l iau eu pe asta?
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2011 11:01
De la: _oktober_, la data 2011-02-09 11:01:10 pot sa-l iau eu pe asta?

fata ce faci de cand nu te-am mai vaut pot sa il imparti cu mn
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Februarie 2011 11:04
Neataaa! sa impartim atunci...ador sa ma asociez
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2011 11:09
De la: _oktober_, la data 2011-02-09 11:09:18Neataaa! sa impartim atunci...ador sa ma asociez

ma bucur de aceasta asociere chiar berarie ce mai face, de nasul calin nu am mai auzit nimic mai traieste?
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Februarie 2011 11:11
De Berarie se ocupa Nasty acum,vad ca e inchis ..probabil au un program nou..isteata fata,stie ea ce face ...iar calin banui ca e bine mersi...altfel am auzi noi ceva ceva de el...stii tu,vestile rele circula repede...si cum nu se aude nimic,e de bine
Mi-a fost dir de voi ...daca da primavara... uit de calculator
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2011 11:16
De la: _oktober_, la data 2011-02-09 11:16:57De Berarie se ocupa Nasty acum,vad ca e inchis ..probabil au un program nou..isteata fata,stie ea ce face ...iar calin banui ca e bine mersi...altfel am auzi noi ceva ceva de el...stii tu,vestile rele circula repede...si cum nu se aude nimic,e de bine
Mi-a fost dir de voi ...daca da primavara... uit de calculator

pey si eu cand o da primavara uit de el, acum ca sunt racita si trebuie sa stau in casa ca asa as gasii pe unde sa ma duc, abia ast sa incep munca acolo trece timpul cel mai repede, acasa zici ca totul se intampla in reluare
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Februarie 2011 11:19
Ieri la ora asta aveam si mancarea gata deja..apoi am scos toate florile de pivnita,le-am scuturat de praf si paianjeni...le-am tuns partile uscate si le-am asezat in hol...bine,acum nu prea mai avem loc sa trecem de ele ..ideea e ca de Paste le pot scoate in curte si au deja boboci....in fiecare an fac asta,de regula ultima saptamana din februarie...acum m-am grabit putin dar nu mai am rabdare
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2011 11:23
De la: _oktober_, la data 2011-02-09 11:23:53Ieri la ora asta aveam si mancarea gata deja..apoi am scos toate florile de pivnita,le-am scuturat de praf si paianjeni...le-am tuns partile uscate si le-am asezat in hol...bine,acum nu prea mai avem loc sa trecem de ele ..ideea e ca de Paste le pot scoate in curte si au deja boboci....in fiecare an fac asta,de regula ultima saptamana din februarie...acum m-am grabit putin dar nu mai am rabdare

stai la curt sa inteleg, eu stau la bloc am si eu ceva plante la geam, tata e obsedat ca ii fura florile lumina am si eu una afacut niste flori roz cu alb asa frumoase, e o floare care i-am dat-o mamei cadou de ziua ei , am si doi perusi cae canta intruna zici ac sutn in padure
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Februarie 2011 11:26
La curte stau...si avem o casa cu muulte geamuri,visul meu e sa am in fiecare cate o jardiniera mare cu muscate curgatoare...si mi-am indeplinit visul..fara sa dau o gramajoara de bani pe ele..le-am inmultit iar acum e plin de ele...am avut un muncitor tencuitor la casa care mi-a spus ca nu a mai vazut atatea flori la o casa ...ce bine m-am simtit ..nici daca imi facea compliment nu ma simteam asa..am avut si eu papagal...ne zapacea de cap de dimi pana seara
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2011 11:31
De la: _oktober_, la data 2011-02-09 11:31:45La curte stau...si avem o casa cu muulte geamuri,visul meu e sa am in fiecare cate o jardiniera mare cu muscate curgatoare...si mi-am indeplinit visul..fara sa dau o gramajoara de bani pe ele..le-am inmultit iar acum e plin de ele...am avut un muncitor tencuitor la casa care mi-a spus ca nu a mai vazut atatea flori la o casa ...ce bine m-am simtit ..nici daca imi facea compliment nu ma simteam asa..am avut si eu papagal...ne zapacea de cap de dimi pana seara

si eu am vise, o parte din ele mi le-am implinit au mai ramas jumatate acum sa vad daca resusesc ca sunt unele situatii care nu depind de mn, eu am 2 perusi mama si azi dimineata i-a apucat zbenguiala prin colivie.....dar lasa hai la o portocala acum parca ma trezeste la viata, e asa buna
ipahebirowtnod
Postat pe 9 Februarie 2011 11:36
Eu nu mai am porticale acasa iar in pijamale nu vreau sa ies la alimentara...o sa rontzai un mar...copii mei devoreaza tot ce inseamna portocale,clemetine,mandarine,mere...in rest...cred ca daca ar fi de plastic ar avea mai mult succes
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2011 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
picanterie 37 De la: donttouch 9 Iunie 2009 14:26
Eu fecioara, el taur, eu mai mare decat el cu doi ani 9 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:03
animale de casa 9 De la: kudika029927 6 Martie 2010 18:11
salut 11 De la: _oktober_ 9 Februarie 2011 11:43
am pisica de 7 ani,dar acum ...am cumparat si un hamter ce fac???? iubesc pisica dar vreau si hamster!!!!! 42 De la: Larisa25101996 26 Aprilie 2010 19:18