Setari Cookie-uri

NOEMI

am o intrebare..daca nu deranjez..
obisnuiam sa vinpe kudika.ro acum ceva timp. cred prin 2009. azi mi-am adus aminte de site-ul asta si de o anumita persoana care facea atricole bune. noemi. dar am observat ca nu mai scrie pt site-ul asta. as vrea sa stiu daca e asa sau poate gresesc eu.
in fine..e o simpla curiozitate. daca ma putemti ajuta.... :D multumesc.
vera_coca
Postat pe 25 Februarie 2011 12:55
Din data de 24 octombrie anul trecut (chiar de ziua mea), pentru ca nimic nu este intamplator, am descoperit o cale pentru dezvoltare personala senzationala. De atunci, am inceput o transformare personala: sunt mai activa, fac ceva (cu multa placere) pentru familia mea si viitorul copilului meu, am scapat in mare masura de stresul care ma acaparase, am inceput sa vad si sa simt luminita de la capatul tunelului, am inceput sa citesc o multime de carti foarte interesante pentru dezvoltare personala, motivationale, am descoperit familia Cieaura, care ma ajuta sa ma transform dintr-un urat cocon intr-un fluture vesel si frumos, care imparte tuturor celor din jurul sau energie pozitiva, dragoste, tot ce am mai bun, primind in schimb tot ce este mai bun de la viata, de la univers.
Cunoasteti pe cineva care are o durere, cunoasteti pe cineva care se scoala mai obosit decat s-a culcat, care este lipsit de energie toata ziua, care este constient de pericolul telefoanelor mobile pe care le tinem mult prea aproape de noi?

Va propun participarea la o prezentare de afacere : "Cream echilibrul total pentru viata ta” prin hologramele energetice Cie Aura.

Prezentarea, demonstratii si detalierea afacerii se tin in zilele de miercuri, la ora 18:45, la Ibis Hotel Gara de Nord.
Locurile fiind limitate, va rugam sa confirmati interesul si prezenta dvs la telefonul de mai jos, sau adresa de e-mail:
Tel mobil:0723.478.413/0758.135.789, adresa e-mail: andutza_con@yahoo.com;

CieAura foloseste energiile intrinseci în Holograme în scopul de a influenþa câmpul energetic uman. Odatã aplicat pe domeniul de energie al corpului declanºeazã eliberarea acestor energii stocate. Procesul de infuzie rezultat într-o holograma este non-transdermic. Nimic nu intrã în organism. Hologramele Transparente sunt un mod unic ºi în condiþii de siguranþã de reglare a fluxului ºi a echilibrului organismului nostru si de curgere a energiei in interior.

Hologramele puse la dispozitie sunt:
1. Pure Energy Plus (holograme pentru restabilirea echilibrului energetic)
2. Rest Quiet (holograme pentru restabilirea unui somn odihnitor)
3. Pure Relief (holograme care interactioneaza cu organismul tau pentru a reduce rapid sau chiar elimina durerea )
4. Sinus Alergie Relief (pentru reglarea si atenuarea problemelor generate de alergii si sinusuri)
5.EMF (impotriva radiatiilor emise de telefoanele mobile, laptopuri, televizoare, etc.)
6. CX2 Professional Strength Energy (pentru sportivi sau persoanele ce depun un efort fizic sustinut, in vederea imbunatatirii semnificative a rezistentei, concentrarii, performantelor)
7. multe alte produse atractive ce urmeaza sa apara in perioada imediat urmatoare: pentru slabit, pentru reglarea diabetului, pentru potenta, bratari de energie, ceaiuri pentru energie sau somn linistit, etc.
In speranta ca mai aveti cunostinte interesate de acest subiect, va rog sa impartiti cu toata lumea pe care o cunoasteti acest mesaj! Cu cat mai multi oameni ajuti sa-si resolve problemele existentiale (sanatate, timp, bani) cu atat mai frumoasa devine viata ta. Crede ca, daca dai omului ceea ce el are nevoie, atunci universul te va recompensa!
Daca doriti informatii suplimentare, (cum ar fi sistemul de recompensare si comisioane, foarte INTERESANT, UNIC fata de celelalte, pe care le puteti, eventual, cunoasteti), va stau la dispozitie :)
Cu multa bafta in descoperirea unui remediu fenomenal.
Aminteºte-þi sã le zâmbeºti celor pe care-i iubeºti.
P.S. : puteti intra sa va informati mai mult si sa comandati, direct de pe site-ul meu:
http://andaconstantin.cieaura.com/

Toate cele bune,
Anda Constantin

andutza_con
Postat pe 9 Martie 2011 14:00
de anul trecut a redevenit barbat
marcel_dragus
Postat pe 17 Martie 2011 22:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
just married 1 De la: kika25 27 Septembrie 2009 23:18
Aveti nevoie de servicii foto-video profi?? Recomandarea mea 1 De la: VictoriaR 7 Mai 2012 16:43
cadou 4 De la: kudika368128 14 Iunie 2011 10:35
Machiaj semipermanent prin tatuaj 5 De la: machiajtatuaj 13 Septembrie 2012 09:43
am nevoie de un sfat! 18 De la: monik21 26 August 2011 11:23