Setari Cookie-uri

buna

Am o relatie cu un baiat de un an,.il iubesc ,simt ca ma iubeste insa nu are incredere in mine .La inceputul relatiei noastre i am vb f mult de fostul prieten,de care ma despartisem recent ,,ba chiar dupa cateva luni,de ziua fostului, i am trimis un mesaj cu ''la multi ani'' la 12 noaptea, cu prietenul langa mine ..Nu l am inselat niciodata si nici nu as face asta..insa acum ..ne certam foarte des pe aceasta tema..iar in momentul in care eu ii cer explicatii pt ceva ce nu imi convine din prezent , ma ataca imediat cu povestirile mele din trecut si ajungem sa ne certam f tare si chiar la vorbe grele ,Amandoi suntem berbeci si f incapatanati..inafara faptului ca m a luat gura pe dinainte acum multe luni,nu i am gresit cu nimic ..nu privesc nici stanga si nici dreapta ,El incepe sa deformeze trecutul ,sa isi creeze propriul film despre mine ,fara sa tina cont de ce spun eu ....Incep sa imi pierd increderea in mine...aa...iar dupa cearta imi zice ca ma iubeste si totul revine la normal ..apoi se reia..Sincer nu stiu ce sa fac ...
sakura23
Postat pe 25 Martie 2011 12:37
De la: sakura23, la data 2011-03-25 12:37:14Am o relatie cu un baiat de un an,.il iubesc ,simt ca ma iubeste insa nu are incredere in mine .La inceputul relatiei noastre i am vb f mult de fostul prieten,de care ma despartisem recent ,,ba chiar dupa cateva luni,de ziua fostului, i am trimis un mesaj cu ''la multi ani'' la 12 noaptea, cu prietenul langa mine ..Nu l am inselat niciodata si nici nu as face asta..insa acum ..ne certam foarte des pe aceasta tema..iar in momentul in care eu ii cer explicatii pt ceva ce nu imi convine din prezent , ma ataca imediat cu povestirile mele din trecut si ajungem sa ne certam f tare si chiar la vorbe grele ,Amandoi suntem berbeci si f incapatanati..inafara faptului ca m a luat gura pe dinainte acum multe luni,nu i am gresit cu nimic ..nu privesc nici stanga si nici dreapta ,El incepe sa deformeze trecutul ,sa isi creeze propriul film despre mine ,fara sa tina cont de ce spun eu ....Incep sa imi pierd increderea in mine...aa...iar dupa cearta imi zice ca ma iubeste si totul revine la normal ..apoi se reia..Sincer nu stiu ce sa fac ...


Altadata sa-ti tii gura
Valy90
Postat pe 27 Martie 2011 17:53
sa spui si lui...si la toata lumea...cam ce-ai facut...inainte de a fi cu el...
sa vezi ce bine va fi...stiind adevaru`!!!
eu_ovidiu
Postat pe 27 Martie 2011 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema 2 De la: anastasia_m 22 Iunie 2010 18:30
Dedicatie speciala pt ochelarista Barbie 30, papusa chioara si esuata 77 De la: adyna2905 17 Ianuarie 2011 09:53
TINTARII CIT DE PERICULOSI SINT LA COPII ??? 8 De la: baba_cloanta 11 Iunie 2010 10:27
Ajutor fashionistelor!! 1 De la: gabriela_ciobanu 20 Mai 2010 23:37
http://www.kudika.ro/comunitate/concursuri/Kudi-Praji-19/view_item/661500.html 2 De la: piscolino 29 August 2011 15:44