Setari Cookie-uri

Telefoane dual sim

Buna!
Mesajul meu o sa pice oarecum ca nuca-n perete, dar am mare nevoie de un sfat si sper ca ma puteti ajuta. As vrea sa-mi cumpar un telefon dual sim cat de repede pentru ca azi, pentru a mia oara mi l-am ratacit pe unul dintre ele, (bine ca l-am gasit dupa vreo 2 ore ) si m-am saturat. Problemele sunt urmatoarele:
-as putea sa mi-l cumpar la prelungire de abonament dar magazinele de telefonie mobila, in afara de Cosmote care are ceva Motorola EX115 cred ( dar care nu stiu cum e) nu au oferte pentru dual-sim.
-parerile de pe forum-uri(nu stiu daca e bun pluralul ) sunt cam invechite si ma gandesc ca s-a mai schimbat cate ceva in domeniul asta
- am gasit pe net tot felul de replici la telefoane dual sim Nokia, Samsung, BlackBerry, etc. si nu stiu cat e real din laudele aduse telefoanelor de acest gen.
- nu sunt experta in asfel de lucruri si mi-e frica sa nu-mi iau ceva si apoi sa constat ca am facut o greseala
Singurele mele preferinte ar fi: sa faca parte din categoria de sim-uri dual processor, sa aiba o camera de peste 3MP,sa ma tina macar 3 zile incarcat(pentru ca eu nu o sa vorbesc foarte mult la el, pentru asta am unul care ma tine destul de mult) si sa aiba tastatura QWERTY daca se poate.
Sper ca n-am prea multe pretentii dar vreau sa-l primesc cadou de ziua mea si trebuie sa stiu ce vreau. Nu?
Multumesc!
lorecostin
Postat pe 5 Aprilie 2011 23:13
"hop si io" ( adica tu) cum s-ar spune
Pai nu stii ce vrei, tocmai ce-ai spus-o; vrei sa-ti spunem noi.
Eu am un dual dar nu cred ca e pe gustul tau;habar n-am ce camera are ca nu o folosesc.N-are tastatura qwerty s bateria ma tine doua zile;din cauza ca vorbesc pe el-asta a fost si scopul
mitura
Postat pe 6 Aprilie 2011 00:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help 11 De la: kudika_32128 26 Martie 2013 12:00
NLP 12 De la: pisicuta_razboinica 12 Iunie 2009 21:13
wc-ul de la locul de munca 32 De la: mitura 18 August 2009 23:33
Zen??? sau doar bun simtz? 5 De la: liza24_84 13 Februarie 2009 15:51
FOARTE IMPORTANT - Trebuie sa vedeti asta !!!!!!!!!! 106 De la: riimaruca 22 Ianuarie 2009 17:10