Setari Cookie-uri

Buna tuturor !

Am si eu o mare nelamurire.. Ca sa fiu inteleasa am sa va explic cum au decurs lucrurile. Am fost pe la prietenul meu si am avut anumite tentative de a ma culca cu el, dar eu spre final m-am oprit, imi era frica, n-am mai vrut. Cand am fost la el ultima oara, am incercat sa fim impreuna de 3 ori ori. Prima data ne-am oprit pt ca asa am vrut eu, a doua oara am mancat ceva, apoi a treia oara deja se facuse tarziu si a trebuit sa plec acasa. Problema e ca eu eram dezbracata complet, el a ramas in blugi. "Ne-am incalzit" atat de tare incat el mi-a introdus degetul in vagin de mai multe ori, din ce in ce mai tare si mai adanc. M-a durut un pic, iar cand m-am imbracat sa plec acasa m-a luat o durere groaznica in partea dreapta, care se lasa usor mai jos, spre burta. Mentionez ca nu mi-a curs sange cand eram cu prietenul si eu am mai avut dureri in partea dreapta mai demult, deoarece cred ca am apendicita. A fost doar o coincidenta faptul ca m-a luat durerea imediat dupa ce am facut ce am facut cu prietenul, sau are legatura ? E posibil asa ceva ? Daca e asa, de ce ? Poate fi grav ? Credeti ca mai sunt virgina ? Inca ceva.. Nu vreau sa-mi ziceti sa ma duc la ginecolog pt ca nu am cu cine, nu am prieteni apropiati, iar cu mama nu sunt atat de apropiata, nu am cui sa-i spun chestiile astea .. Vreau sfaturile voastre, fara caterinca ! :)
Chris_Inna
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:03
De la: Chris_Inna, la data 2011-04-18 18:03:02Am si eu o mare nelamurire.. Ca sa fiu inteleasa am sa va explic cum au decurs lucrurile. Am fost pe la prietenul meu si am avut anumite tentative de a ma culca cu el, dar eu spre final m-am oprit, imi era frica, n-am mai vrut. Cand am fost la el ultima oara, am incercat sa fim impreuna de 3 ori ori. Prima data ne-am oprit pt ca asa am vrut eu, a doua oara am mancat ceva, apoi a treia oara deja se facuse tarziu si a trebuit sa plec acasa. Problema e ca eu eram dezbracata complet, el a ramas in blugi. "Ne-am incalzit" atat de tare incat el mi-a introdus degetul in vagin de mai multe ori, din ce in ce mai tare si mai adanc. M-a durut un pic, iar cand m-am imbracat sa plec acasa m-a luat o durere groaznica in partea dreapta, care se lasa usor mai jos, spre burta. Mentionez ca nu mi-a curs sange cand eram cu prietenul si eu am mai avut dureri in partea dreapta mai demult, deoarece cred ca am apendicita. A fost doar o coincidenta faptul ca m-a luat durerea imediat dupa ce am facut ce am facut cu prietenul, sau are legatura ? E posibil asa ceva ? Daca e asa, de ce ? Poate fi grav ? Credeti ca mai sunt virgina ? Inca ceva.. Nu vreau sa-mi ziceti sa ma duc la ginecolog pt ca nu am cu cine, nu am prieteni apropiati, iar cu mama nu sunt atat de apropiata, nu am cui sa-i spun chestiile astea .. Vreau sfaturile voastre, fara caterinca ! :)


Cand o sa ai apendicita, o sa stii cu siguranta. Virgina, nu stiu daca mai esti sau nu

Cand te mai gandesti sa te joci de-a sexul, ia-ti masuri de siguranta; domnisorul sa se spele bine pe maini inainte de a te mai "brutaliza" cu degetul, sa aiba unghiile curatate si taiate; neaparat folositi un prezervativ daca decideti sa mergeti pana la capat.

La final, am si eu o curiozitate: cum adica a doua oara ai mancat ceva?????
mimi_ca29
Postat pe 18 Aprilie 2011 18:34
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-18 18:34:34[
La final, am si eu o curiozitate: cum adica a doua oara ai mancat ceva?????


probabil i-a papat-o!!
geo_refinantat
Postat pe 18 Aprilie 2011 19:04
prezervativ in caz ca vrei ceva clasic,
iar daca vreti sa va jucati cu mana, neaparat sa aibe manechiura impecabila si sa nu uitati sa folositi ulei
pentru tine e o diferenta enorma daca folosesti ulei
sunt uleiuri si uleiuri, unele pentru a te juca cu mana altele pentru a te juca cu prezervativul
battleofwits
Postat pe 18 Aprilie 2011 19:10
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-18 19:04:49
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-18 18:34:34[
La final, am si eu o curiozitate: cum adica a doua oara ai mancat ceva?????


probabil i-a papat-o!!


Eu ma gandeam ca a avut diaree
mimi_ca29
Postat pe 18 Aprilie 2011 19:30
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-18 19:30:26
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-18 19:04:49
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-18 18:34:34[
La final, am si eu o curiozitate: cum adica a doua oara ai mancat ceva?????


probabil i-a papat-o!!


Eu ma gandeam ca a avut diaree



nu mi-a trecut prin cap. tot la d-alea d-alea ma gandeam
geo_refinantat
Postat pe 18 Aprilie 2011 19:32
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-18 19:32:29
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-18 19:30:26
De la: geo_refinantat, la data 2011-04-18 19:04:49
De la: mimi_ca29, la data 2011-04-18 18:34:34[
La final, am si eu o curiozitate: cum adica a doua oara ai mancat ceva?????


probabil i-a papat-o!!


Eu ma gandeam ca a avut diaree



nu mi-a trecut prin cap. tot la d-alea d-alea ma gandeam
Mai ce rai sunteti in seara asta Iete asa speriati "prospaturile" din prima si nu mai avem cu ce ne juca...
The_Exile
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:30
De la: Tharr, la data 2011-04-18 20:30:14Mai ce rai sunteti in seara asta Iete asa speriati "prospaturile" din prima si nu mai avem cu ce ne juca...

kinki1
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
helpppppppp 13 De la: e_mary15 25 Martie 2009 13:30
ajutati-ma cu un sfat !..va rog! 4 De la: Shhh 10 Aprilie 2010 20:47
kit acryl !! 130 ron negociabil 6 De la: kudika_nikole 9 Ianuarie 2012 20:42
AM UN NODUL IN PARTEA STANGA...NU MA DOARE ,DAR E CEVA GRAV??? 15 De la: aura09 19 Mai 2010 21:43
buna 14 De la: one_size 28 Octombrie 2009 10:05