Setari Cookie-uri

Vibratoarele produc placere din prima ?

buna, mi-am luat un vibrator de curand, l-am folosit.... dar nu simt nimic decat vibratiile. oare o sa simt mai multe dupa cateva utilizari ?

cele care aveti vibratoare imi puteti spune daca simtiti placere cand il utilizati ? stiu ca asta e scopul unui vibrator, dar eu inca nu am simtit si de asta intreb :)
Dystopia
Postat pe 4 Mai 2011 12:19
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:19:30buna, mi-am luat un vibrator de curand, l-am folosit.... dar nu simt nimic decat vibratiile. oare o sa simt mai multe dupa cateva utilizari ?

cele care aveti vibratoare imi puteti spune daca simtiti placere cand il utilizati ? stiu ca asta e scopul unui vibrator, dar eu inca nu am simtit si de asta intreb :)

oh nu...nu aici ca te iau de ciuf
da din prima ar trebui sa mearga
nu rad de tine...ci de locul in care ti-ai ales sa deschizi un asemenea topic. da un search pe google ca sigur gasesti ceva informatie. Dar inainte sa deschizi astfel de subiecte te rog eu mult mai incearca...nu renunta dupa prima tentativa...play the field a little
pufis
Postat pe 4 Mai 2011 12:23
Ori n-ai luat marimea potrivita, ori s-au terminat bateriile inainte de Big O.

La pariu ca esti barbat, dar nu conteaza.

Si daca tot vrei sa afli ia spune-mi: iti poti da seama din ce am postat daca am sau nu vibrator?
rashela
Postat pe 4 Mai 2011 12:24
mda, se pare ca mai toate forumurile din romania sunt sursa de mistocareala. eu am vb f serios, nu am simtit nica decat vibratiile. bateriile erau full. nu sunt barbat.

da in fine..... pe net nu am gasit nimic... credeti ca n-am cautat ? doar n-o sa stau sa scriu de aiurea. pe internet se zice ce face un vibrator, cum se foloseste etc. n-am gasit marturiile nimanui care a folosit, de asta intrebam. pe mine ma intereseaza sa vad ce zice cineva care a folosit, nu sa citesc generalitati.

dar asta e, se pare ca am gresit forumul. o zi buna
Dystopia
Postat pe 4 Mai 2011 12:28
Ehe, mai sa fie! GEME google de informatii, dar tu nu le-ai gasit. Sa i-o spui lui mutu'!
Ia uite ce zice google la o simpla cautare: "Aproximativ 93.900 (de) rezultate (0,22 secunde)".

Dragul de tine!

rashela
Postat pe 4 Mai 2011 12:36
De la: rashela, la data 2011-05-04 12:36:07Ehe, mai sa fie! GEME google de informatii, dar tu nu le-ai gasit. Sa i-o spui lui mutu'!
Ia uite ce zice google la o simpla cautare: "Aproximativ 93.900 (de) rezultate (0,22 secunde)".

Dragul de tine!



Ame_ly
Postat pe 4 Mai 2011 12:44
ooooooooo daaaaaaaaaaaaaa, o nuuuuuuuuuuuuuuuuu! alta dornica de .....!
vitamina_c
Postat pe 4 Mai 2011 12:59
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:19:30buna, mi-am luat un vibrator de curand, l-am folosit.... dar nu simt nimic decat vibratiile. oare o sa simt mai multe dupa cateva utilizari ?

cele care aveti vibratoare imi puteti spune daca simtiti placere cand il utilizati ? stiu ca asta e scopul unui vibrator, dar eu inca nu am simtit si de asta intreb :)


nu,din a-6-a.
Valy90
Postat pe 4 Mai 2011 15:41
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:28:17mda, se pare ca mai toate forumurile din romania sunt sursa de mistocareala. eu am vb f serios, nu am simtit nica decat vibratiile. bateriile erau full. nu sunt barbat.

da in fine..... pe net nu am gasit nimic... credeti ca n-am cautat ? doar n-o sa stau sa scriu de aiurea. pe internet se zice ce face un vibrator, cum se foloseste etc. n-am gasit marturiile nimanui care a folosit, de asta intrebam. pe mine ma intereseaza sa vad ce zice cineva care a folosit, nu sa citesc generalitati.

dar asta e, se pare ca am gresit forumul. o zi buna


da-l incolo de vibrator! cu un cico si o napolitana gasesti oricand un penis adevarat
pickard
Postat pe 4 Mai 2011 15:52
De la: pickard, la data 2011-05-04 15:52:10
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:28:17mda, se pare ca mai toate forumurile din romania sunt sursa de mistocareala. eu am vb f serios, nu am simtit nica decat vibratiile. bateriile erau full. nu sunt barbat.

da in fine..... pe net nu am gasit nimic... credeti ca n-am cautat ? doar n-o sa stau sa scriu de aiurea. pe internet se zice ce face un vibrator, cum se foloseste etc. n-am gasit marturiile nimanui care a folosit, de asta intrebam. pe mine ma intereseaza sa vad ce zice cineva care a folosit, nu sa citesc generalitati.

dar asta e, se pare ca am gresit forumul. o zi buna


da-l incolo de vibrator! cu un cico si o napolitana gasesti oricand un penis adevarat


Numai daca's servite pe bancheta din spate a unei limuzine sa mai mearga ce spui tu. Si tot nu garantez ca penisul ala ar fi adevarat (adica tru, adica stii tu) :)
rashela
Postat pe 4 Mai 2011 15:58
aaah...vibratorul acest device mirific . Il privesti si te apuca tremuriciu . Il atingi si esti in extaz ...ii dai drumul si bazaitul te duce pe culmile cele mai inalte ale placerii ....mai fata...dar tu unde simti bazaitul ala? ...nu e facut sa-ti masezi incheieturile .E de ras ca dupa prima incercare tu vi cu astfel de probleme. Daca e prea mic du-l inapoi si schimba-l...daca nu stii ce sa faci cu el - si chiar nu iti vine nici o idee ( ) dute la magazinul de unde l-ai luat si cere instructiuni. Dar s-ar putea sa primesti mai mult de atat
te pup...placere maxima!
pufis
Postat pe 4 Mai 2011 16:00
De la: rashela, la data 2011-05-04 15:58:51
De la: pickard, la data 2011-05-04 15:52:10
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:28:17mda, se pare ca mai toate forumurile din romania sunt sursa de mistocareala. eu am vb f serios, nu am simtit nica decat vibratiile. bateriile erau full. nu sunt barbat.

da in fine..... pe net nu am gasit nimic... credeti ca n-am cautat ? doar n-o sa stau sa scriu de aiurea. pe internet se zice ce face un vibrator, cum se foloseste etc. n-am gasit marturiile nimanui care a folosit, de asta intrebam. pe mine ma intereseaza sa vad ce zice cineva care a folosit, nu sa citesc generalitati.

dar asta e, se pare ca am gresit forumul. o zi buna


da-l incolo de vibrator! cu un cico si o napolitana gasesti oricand un penis adevarat


Numai daca's servite pe bancheta din spate a unei limuzine sa mai mearga ce spui tu. Si tot nu garantez ca penisul ala ar fi adevarat (adica tru, adica stii tu) :)

OK! cu un cico si o napolitana la borb va fi un penis destul de anemic
pickard
Postat pe 4 Mai 2011 16:10
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:19:30buna, mi-am luat un vibrator de curand, l-am folosit.... dar nu simt nimic decat vibratiile. oare o sa simt mai multe dupa cateva utilizari ?

cele care aveti vibratoare imi puteti spune daca simtiti placere cand il utilizati ? stiu ca asta e scopul unui vibrator, dar eu inca nu am simtit si de asta intreb :)


Eu n-am vibrator, prefer sa simt placerea alaturi de un mascul feroce :). O sa simti mai mult decat niste vibratii, atunci cand o sa te obisnuiesti psihic cu ideea de vibrator. Trebuie sa te eliberezi din punct de vedere psihic, sa te relaxezi...etc. Succesul unui orgasm tine mai mult de psihicul fiecaruia decat de utilizarea "corpului-delict" :) Daca esti pusa pe "fapte mari" asa cum trebuie, goleste-ti mintea de toate problemele, concentreaza-te...si pun pariu ca poti avea un orgasm in tramvai, fara ajutorul vibratorului. :P Daca tot ti-ai luat gadgetu' asta, creeaza putina atmosfera relaxanta si imprieteniti-va cum se cuvine :). Nu stiu, i-al cu tine la dus, continua in bucatarie...termina in dormitor:). Trateaza-l ca pe ceva viu, poate merge mai bine :)
Ionyssa
Postat pe 4 Mai 2011 18:53
De la: Ionyssa, la data 2011-05-04 18:53:55
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:19:30buna, mi-am luat un vibrator de curand, l-am folosit.... dar nu simt nimic decat vibratiile. oare o sa simt mai multe dupa cateva utilizari ?

cele care aveti vibratoare imi puteti spune daca simtiti placere cand il utilizati ? stiu ca asta e scopul unui vibrator, dar eu inca nu am simtit si de asta intreb :)


Eu n-am vibrator, prefer sa simt placerea alaturi de un mascul feroce :). O sa simti mai mult decat niste vibratii, atunci cand o sa te obisnuiesti psihic cu ideea de vibrator. Trebuie sa te eliberezi din punct de vedere psihic, sa te relaxezi...etc. Succesul unui orgasm tine mai mult de psihicul fiecaruia decat de utilizarea "corpului-delict" :) Daca esti pusa pe "fapte mari" asa cum trebuie, goleste-ti mintea de toate problemele, concentreaza-te...si pun pariu ca poti avea un orgasm in tramvai, fara ajutorul vibratorului. :P Daca tot ti-ai luat gadgetu' asta, creeaza putina atmosfera relaxanta si imprieteniti-va cum se cuvine :). Nu stiu, i-al cu tine la dus, continua in bucatarie...termina in dormitor:). Trateaza-l ca pe ceva viu, poate merge mai bine :)


pfua! imi pun eticheta de vibrator pe mine si fac totul fara baterii
pickard
Postat pe 4 Mai 2011 18:56
De la: pickard, la data 2011-05-04 18:56:50
De la: Ionyssa, la data 2011-05-04 18:53:55
De la: Dystopia, la data 2011-05-04 12:19:30buna, mi-am luat un vibrator de curand, l-am folosit.... dar nu simt nimic decat vibratiile. oare o sa simt mai multe dupa cateva utilizari ?

cele care aveti vibratoare imi puteti spune daca simtiti placere cand il utilizati ? stiu ca asta e scopul unui vibrator, dar eu inca nu am simtit si de asta intreb :)


Eu n-am vibrator, prefer sa simt placerea alaturi de un mascul feroce :). O sa simti mai mult decat niste vibratii, atunci cand o sa te obisnuiesti psihic cu ideea de vibrator. Trebuie sa te eliberezi din punct de vedere psihic, sa te relaxezi...etc. Succesul unui orgasm tine mai mult de psihicul fiecaruia decat de utilizarea "corpului-delict" :) Daca esti pusa pe "fapte mari" asa cum trebuie, goleste-ti mintea de toate problemele, concentreaza-te...si pun pariu ca poti avea un orgasm in tramvai, fara ajutorul vibratorului. :P Daca tot ti-ai luat gadgetu' asta, creeaza putina atmosfera relaxanta si imprieteniti-va cum se cuvine :). Nu stiu, i-al cu tine la dus, continua in bucatarie...termina in dormitor:). Trateaza-l ca pe ceva viu, poate merge mai bine :)


pfua! imi pun eticheta de vibrator pe mine si fac totul fara baterii


va curge si zeama?
Valy90
Postat pe 4 Mai 2011 19:46
vinde obiectul pe okazii.ro la sectiunea second vagina
felixcat
Postat pe 8 Mai 2011 20:33
De la: felixcat, la data 2011-05-08 20:33:52vinde obiectul pe okazii.ro la sectiunea second vagina


Ame_ly
Postat pe 8 Mai 2011 20:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
problemele sexului neprotejat... 10 De la: kudika035517 9 Iunie 2009 16:56
Femei nesatisfacute 131 De la: kudika_12624 24 Martie 2013 10:24
Urgent 5 De la: Dianafatarea 8 Martie 2014 15:41
O natiune "urata" in devenire ! 30 De la: hystria1 5 August 2010 16:38
buna tuturor 16 De la: simonik911 31 August 2009 20:30