Setari Cookie-uri

teama de a te casatori

buna.am intrat aici pt a cere parerea si altora in afara de cei apropiati mie. acum doi ani am cunoscut un baiat, dar el nu locuieste in rom, locuieste in canada.in primul an a fost de ori in rom si a stat de fiecare data cam 2 sapt. problema este ca de un an si 4 luni el nu a venit si imi tot promite ca vine....in tot timpul acesta am vb zilnic pe mess si la tel, ne-am facut tot felul de planuri...chiar a spus ca vrea sa ma ia acolo cu el sa ne casatorim sa facem copii.....el vine pe 4 iun si mi-a spus ca sta doar 3 sapt pt ca treb sa se intoarca la servici si ca in astea 3 sapt treb sa ne casatorim cat sta el in rom doar ca el va trebui sa se intoarca si eu sa astept aici pana imi ies actele.el sa motivat pt intoarcereea lui ca treb sa se duca la serviciu si sa stranga bani pt noi cand o sa ma duc eu acolo si pt biletul meu(biletul fiind foarte scump).mi-e teama ca nu cumva sa nu mai dau de el dupa ce ne casatorim si el pleaca

Postat pe 6 Mai 2011 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FOTOTAPET PERSONALIZAT TABLOURI PERSONALIZATE 1 De la: FOTOTAPETT 27 Ianuarie 2011 16:03
Sunt geloasa pe relatia lui cu familia lui 5 De la: kudika_14853 20 Septembrie 2012 07:01
o idee va rog :D 10 De la: Lucia38 16 Aprilie 2011 15:04
nelamurire 1 De la: kudika_945252 6 Decembrie 2013 11:51
Atitidunea fata de divort 3 De la: Claraentias 8 Decembrie 2012 19:40