Setari Cookie-uri

Relatia elev-profesor

In primul rand vreau sa va spun ca imi plac fetele....banuiesc ca v-ati dat seama despre ce este vorba....m-am indragostit de profesoara mea diferenta de varsta nu este mare 8 ani mai exact...problema este in felul urmator : vreau sa dezvolt o relatie de prietenie mai stransa decat relatie elev-profesor....precizez ca ne intelegem foarte bine vorbim pe messenger ne sunam(chestii legate de scoala mai mult) urmeaza sa terrmin clasa a 12-a , si vreau sa tinem legatura prin urmare nu vreau sa fie doar relatie elev-profesor si atat....vreau o relatie de pritenie stransa...dar nu stiu cum sa fac acest lucru....astept orice sugestie sau recomandare posibila.
io21
Postat pe 7 Mai 2011 10:40
Cred ca numai o persoana care simte si vede in acesai fel ca tine poate sa te inteleaga.
De ce nu-i spui direct ce iti doresti de la ea, in felul asta lucrurile s-ar lamuri .

Postat pe 7 Mai 2011 10:57
De la: io21, la data 2011-05-07 10:40:05In primul rand vreau sa va spun ca imi plac fetele....banuiesc ca v-ati dat seama despre ce este vorba....m-am indragostit de profesoara mea diferenta de varsta nu este mare 8 ani mai exact...problema este in felul urmator : vreau sa dezvolt o relatie de prietenie mai stransa decat relatie elev-profesor....precizez ca ne intelegem foarte bine vorbim pe messenger ne sunam(chestii legate de scoala mai mult) urmeaza sa terrmin clasa a 12-a , si vreau sa tinem legatura prin urmare nu vreau sa fie doar relatie elev-profesor si atat....vreau o relatie de pritenie stransa...dar nu stiu cum sa fac acest lucru....astept orice sugestie sau recomandare posibila.


Cand ti-ai dat seama ca iti plac fetele? Ai avut vreo relatie cu vreun barbat? Ce vrei de la profa? Pritenie sau /si sex? Intreb toate astea in speranta ca o sa inteleg si eu aceste "dereglari"
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 11:16
Mi-am dat seama inca de mica de orientarea mea si am avut relatii cu barbati dar nu ma fascineaza deloc...de la profa vreau prietenie...vreau sa depasesc bariera dintre profesor si elev....sa nu fie doar interpersonal
io21
Postat pe 7 Mai 2011 11:31
De la: io21, la data 2011-05-07 11:31:20Mi-am dat seama inca de mica de orientarea mea si am avut relatii cu barbati dar nu ma fascineaza deloc...de la profa vreau prietenie...vreau sa depasesc bariera dintre profesor si elev....sa nu fie doar interpersonal


lasa ca mai ai timp sa am cunosti pe mine
battleofwits
Postat pe 7 Mai 2011 11:34
De la: io21, la data 2011-05-07 11:31:20Mi-am dat seama inca de mica de orientarea mea si am avut relatii cu barbati dar nu ma fascineaza deloc...de la profa vreau prietenie...vreau sa depasesc bariera dintre profesor si elev....sa nu fie doar interpersonal


Daca ea nu are aceiasi orientare, nu-i sta in cale. Poti deveni o piedica pt ea. Posesivitatea, gelozia..isi va face aparitia si totul se va termina urat pt tine. Nu vei putea ascunde mult ca te si atrage in acelasi timp.
mimi_ca29
Postat pe 7 Mai 2011 11:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nevralgia Arnold 11 De la: ginuta 30 August 2014 17:28
lipsa menstruatiei 7 De la: Ionela_Voinea_1 12 Mai 2013 10:28
Am ceva... sau am eu vreun fix ... ? 12 De la: vyoryca 18 Februarie 2011 19:48
Please,Help!!!! 5 De la: kudika184145 2 Mai 2011 19:27
va rog dati-mi un sfat 24 De la: SERPICO 9 Februarie 2012 09:32