Setari Cookie-uri

va rog mult,un sfat!

m am vopsit la salon acum 2 zile. eu am ales un saten inchis insa idiotul de stilist care e si prieten cu mine m a facut un saten deschis caramel. un saten deschis cu nuanta de roscat. nu imi place deloc culoarea,insa nu ma pot vopsi iar acum ca imi degradez parul. am masti si creme pt regenerare si intretinere. toate profesionale insa nu stiu ce sa fac cu culoarea. as putea sa pun eu un nuantator un saten mai inchis sau o vopsea fara amoniac sa nu imi strice parul? nu pot astepta deocamdata sa treaca ceva timp pana la schimbarea nuantei pentru ca este nunta surorii mele peste 2 zile si nu pot sa apar asa. stiu ca vopseaua fara amoniac sau nuantatorul nu dureaza mult pe par..insa am nevoie de el ok doar saptamana asta :))
anna211
Postat pe 9 Mai 2011 23:58
Cea mai pura nuanta de saten inchis fara nici un fel de reflexii am gasit-o numai la vopseaua briliance uite de exemplu o port chiar acum si chiar daca am o luna si ceva de cand m-am vopsit straluceste ff mult parul si e intacta nuanta!Merita din plin pretul e cam de 25 de lei maxim!pup succes
kudika404461
Postat pe 5 Iunie 2011 14:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratamente cosmetice pentru scoaterea punctelor negre 44 De la: Monicamm85 14 Mai 2010 11:13
Masaj drenaj limfatic pentru dezintoxicare 2 De la: haggard26 5 Martie 2010 15:53
produse oriflame 2 De la: denis_roxana 3 Ianuarie 2011 19:13
Oferte beauty Funky 1 De la: ionica4 28 Ianuarie 2011 12:53
Help!!! 2 De la: goanga 24 Martie 2010 11:28