Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac

Acum ceva timp in urma le- am facut cunostinta la doua persoane foarte dragi mie crezand ca e ok, acum sant de alta parere.este vorba despre varul meu si cea mai buna prietena.problema este ca numai eu stiu adevarul, varul meu e un golanas si un mincinos de ingheata apele dar ar vrea si o relatie serioasa cu ea dar peste toate astea continua sa o minta iar ea e o super fata din punctul meu de vedere, problema este ca e cam materialista.intr-un cuvant vor sa se foloseasca unul de celalalt si stiu ca la urma amandoi o sa aiba de suferit si nu vreau sa sufere nici unul. Ar trebui sa le spun la fiecare intentiile celuilalt sau ar trebui sa tac si sa-i las sa faca ce vor ca doar sant maturi?ma gandesc ca daca nu le spun nimic mai tarziu o sa ma acuze ca de ce nu am facut-o iar daca le spun acum sa nu creada ca am eu ceva impotriva.va rog sa ma intelegeti ca vorbesc despre cea mai buna prietena si varul meu nu vreau sa sufere nici unul. Multumesc!
kudika380507
Postat pe 27 Iunie 2011 18:58
Si asa-i rau...si asa nu-i bine!
Poti sa le spui parerea ta cand sunt amandoi de fata.

glumesc!
Nu cred ca este bine sa te bagi intr-un cuplu, indiferent cat de nepotriviti ti se par partenerii. Poate ca amandoi vor sa dea impresia ca nu sunt "afectati" de aceasta legatura...
Oricum daca va fi cazul sa consolezi, vei fi acolo
_vio_
Postat pe 27 Iunie 2011 21:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu berbec,el rac 12 De la: Barbie30 3 Octombrie 2010 22:45
FWB-friends with benefits 3 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:36
ma ignora:| 11 De la: pisicuta15 21 Decembrie 2009 01:03
SEMNE; COINCIDENTE SAU DOAR IMAGINATIA MEA??? 15 De la: l_diana_c 1 Iunie 2009 15:45
acelasi lucru in fiecare an 8 De la: bruneagra25 18 August 2009 11:26