Ricin'ul pt gene ????

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

2610 Avatarul lui 2610

23 mesaje
Oras: bucuresti

Buna fetelor.... vreau si eu sa stiu daca uleiul de ricin este bun pentru gene? sunt micute si nemachiata chiar nu se vad; a folosit cineva? si daca da, cum il aplici??? mi-e cam frica sa nu-mi intre-n ochi, si poate imi afecteaza....eu folosesc ricin-ul doar pentru par,sa mai creasca si el saracu '

PUP ! astept raspunsuri
O zii buna !
Raporteaza abuz de limbaj
asta este viata mea..... merg desculta prin lumina !!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: 2610, la data 2011-06-30 10:32:51Buna fetelor.... vreau si eu sa stiu daca uleiul de ricin este bun pentru gene? sunt micute si nemachiata chiar nu se vad; a folosit cineva? si daca da, cum il aplici??? mi-e cam frica sa nu-mi intre-n ochi, si poate imi afecteaza....eu folosesc ricin-ul doar pentru par,sa mai creasca si el saracu '

PUP ! astept raspunsuri
O zii buna !

da e bun doar pentru purgatie...in rest e apa de ploua...
bine ne pot face doar unii oameni , rau ne pot face toti !
Baby94 Avatarul lui Baby94

1 mesaj

Buna..pot spune convinsa ca DA uleiul de ricin este foarte bun si pentru gene pe langa altele .Eu l`am folosit cam timp de o luna imi dadeam in fiecare seara cu o pensula de rimel (curatata) .rezultatele nu s`au lasat asteptatate.. .inainte aveam genele foarte rare si cand ma dadeam ku rimel park nici nu se observa.aqm am genele mai dese si mai lungute (nu cu mult) dar se observa atunci cand imi dau cu rimel...poti incerca.te pup
kudika_1008731 Avatarul lui kudika_1008731

1 mesaj

E foarte bun ricinul pentru cresterea genelor. Si eu l-am folosit inainte sa folosesc intensificatoarele de la real ash.

carmen_p09 Avatarul lui carmen_p09

34 mesaje

E bun, dar trebuie sa ai rabdare 2-3 luni zi de zi ca sa obeservi o mica imbunatatire
kudika_1019308 Avatarul lui kudika_1019308

1 mesaj

Si intensificatorul Miralash e bun pentru cresterea genelor.