Setari Cookie-uri

Info Doctori Rinoplastie?

Buna fetelor, sunt newbie aici si eu. Am o mica problema la nas, o lovitura din copilarie s-a cicatrizat si acum am o ridicatura ciudatica pe partea stanga a nasului. Nu e ceva teribil dar uneori am un dinsomfort in zona respectiva si nara stanga e putin mai ingusta din cate mi se pare mie. Also, sunt incredibil de complexata si as cam lua in calcul posibilitatea unui mic retus. Am fost la un doctor pentru o consultatie dar a fost o totala pierdere de vreme, dupa parerea mea, nu a facut decat sa imi zica chestii gen "eu stiu ca tu le vezi pe x si y la tv si vrei sa fii ca ele"; total gratis (si oarecum ofensiv, imo) deoarece nu e asta situatia la mine.
Ma intrebam daca puteti sa ma ajutati cu nume de doctori buni in asa ceva (si detalii, va rog, daca se poate din experienta proprie), eventual din bucuresti.
In mod special cine a avut rino la domnul doctor Dumitru Ilie sau domnul doctor Daniel Popescu, se poate sa imi povestiti cum a fost si daca sunteti multumite de rezultat (daca puteti sa imi trimiteti si poze cu cate un crop la nasuc before & after v-as ramane datoare :) )

Multumesc frumos.
ma gasiti la ayamikei@yahoo.com
Ayami_Kei
Postat pe 25 Iulie 2011 13:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Biominerale pentru par si unghii -HELCOR 3 De la: Alina_Karri_1 19 Iunie 2013 12:39
prietenie 5 De la: miss_darine 21 Noiembrie 2010 19:26
vaduvia 33 De la: nicosimo74 21 Septembrie 2011 21:55
Craciun cu sufletul deschis 4 De la: kudika_926044 10 Decembrie 2013 23:30
extirpare de ovar 3 De la: kudika_951371 14 Ianuarie 2014 08:01