Setari Cookie-uri

Buna!

am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..
kudika418571
Postat pe 13 August 2011 15:08
treizeci si cv? adk treizeci si kt? 8,9?
Arutzu28
Postat pe 13 August 2011 15:10
treizeci si opt
kudika418571
Postat pe 13 August 2011 15:12
Puteti face dragoste in masina...

De mine nu vrei sa te indragostesti? Eu am 28 de ani si caut o prietena.
Baiat_virgin
Postat pe 13 August 2011 15:19
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


si ce ar zice tatal tau daca te vede cu moshu?
pickard
Postat pe 13 August 2011 15:57
Fluturashii ashtia din stomac o sa treaca dupa ce o sa termini cu scoala de shoferi..e doar un moft de moment..
E mult mai mare dkt tn,adk mult prea mare,si dak acm totul e frumos,mai tziu o sa intervina diferentzele de gandire,comunicare si multe altele..
Arutzu28
Postat pe 13 August 2011 16:01
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


Buna ziua!

Nu ma surprinde atitudinea ta deloc!Se mai intampla sa apara si astfel de situatii in care elevul se indragosteste de profesorul sau.Dar cat de repede te-ai indragostit,asa de repede o sa-ti revii la starea initiala!El este tanar,obisnuit cu astfel de tentatii,nu esti prima sau ultima cursanta ce-i trece prin maini,nu mai fi atat de aeriana!El isi vede de treaba lui,tu ar trebui sa-ti vezi de interesul tau!Si-a exprimat vreun sentiment fata de tine?Nu!Ca si-a pus mana peste mana ta!Si daca a facut astfel,ce mare filozofie?Numai pe mana ta si-a pus-o?Nu,draga,ii trec zilnic prin maini femei si barbati pentru cursul de conducator auto!Draga mea,daca ori de cate ori o sa-si mai puna si altii mana peste mana ta,de-alungul vietii tale,tu o sa te indragostesti de fiecare data?Nu stiu ce o sa faci cu starea ta emotiva,treci peste simpatia care te-a napadit!.Trezeste-te la realitate si vezi-ti de drumul tau,care, cred ca este altul!
kudika414141
Postat pe 13 August 2011 16:30
Buna!

Eu am un frate care este instructor auto. Are 43 de ani. Din cate stiu, pana acum a avut de-a face cu multe femei, mai ales ca este si un barbat frumos. Dupa parerea mea, in aceasta meserie este privita putin cu ochi suspecti o relatie cu o eleva. Desi se spune ca dragostea nu are varsta, un om cu un asaemenea loc de munca de obicei evita alt tip de relatie cu elevii decat cea strict profesionala. Daca chiar este interesat de tine, te va contacta dupa ce iti iei carnetul. Sfatul meu totusi, este ca un om cu pozitia lui si la varsta respectiva nu va vedea niciodata ceva serios la o relatie cu o pustoaica. Pentru ca asta esti pentru el, o "pustoaica".. iar daca nu iti place ideea de "acum da, acum ba"...eu zic sa astepti sa iti treaca gargaunii din stomac, si sa te mai uiti in stanga si-n dreapta...cine stie de unde apare fat-frumos (eventual fara o asa diferenta de varsta).

Numai bine!
yleen
Postat pe 20 August 2011 08:32
De la: Baiat_virgin, la data 2011-08-13 15:19:52Puteti face dragoste in masina...

De mine nu vrei sa te indragostesti? Eu am 28 de ani si caut o prietena.
perseverent,nu gluma
lilu_67
Postat pe 30 August 2011 10:25
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


e ceva destul de des intalnit..nu critic diferenta de varsta,insa el daca este un tip corect nu incepe nici o rlatie cu tine cat timp ii esti cursanta,dupa poate.gandeste-te ca daca asa te-a agatat p tine poate sa se incurce si cu urmatoarea cursanta.
lilianne
Postat pe 31 August 2011 02:20
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


cred ca vrea sa te adopte.
rockk
Postat pe 31 August 2011 07:44
De la: pickard, la data 2011-08-13 15:57:30
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


si ce ar zice tatal tau daca te vede cu moshu?


nu pot sa cred ca ai spus asta picky
Cryssa_
Postat pe 31 August 2011 08:17
De la: lilianne, la data 2011-08-31 02:20:21
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


e ceva destul de des intalnit..nu critic diferenta de varsta,insa el daca este un tip corect nu incepe nici o rlatie cu tine cat timp ii esti cursanta,dupa poate.gandeste-te ca daca asa te-a agatat p tine poate sa se incurce si cu urmatoarea cursanta.


eu sunt de acord cu lilianne
si faza in care isi pune mana peste mana ta, e ceva normal cand faci scoala de soferii
mie imi punea mana pe mana mea si cand schimbam vitezele
si inca ceva ,din ce am observat cat timp am facut si eu scoala de soferi erau multi instuctorii auto ce aveau nu stiu cate fete, sa spunem, mai preferate
hocus_pocus
Postat pe 31 August 2011 13:28
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..

bai fata, ce-i in capul tau? nu te intrebi de ce la 40 de ani n-are familie sau copii? tocmai ca s-au gasit fraiere ca tine. crezi ca esti prima sau ultima cursanta careia ii face avansuri? care e fraiera... pica
mirajdan
Postat pe 31 August 2011 14:41
incercarea moarte n-are...in cateva luni vezi daca merge sau nu, daca raman fluturasii sau nu..,si daca tu crezi ca il iubesti asa matur si chiar si peste 20 de ani cand tu vei avea 39 de ani si el 58 care-i problema?gandeste-te bine ca peste cativa ani nu va mai fii cum e acum, tu vei fii in floarea varstei el tot mai batran...daca tu crezi ca nu este o problema pentru tine nu esti nici prima nici ultima. :)
frenchkiss99
Postat pe 5 Septembrie 2011 12:15
si nu toti instructorii pun mana pe mana ta. si eu fac scoala si nici macar din greseseala nu m-a atins, pune mana pe schimbator sa-mi arate ,pune mana pe volan dar atat, nu pe mana mea.:)
frenchkiss99
Postat pe 5 Septembrie 2011 12:17
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are . nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..


De cate ori se posteaza acest topic?Again,again,again and again "0" topik!

"in jur de treizeci si ceva"-- cam cat asa? Ori are in jur de treizeci de ani,ori treizeci si ceva de ani!
RAINBOWLADY
Postat pe 5 Septembrie 2011 12:28
asta mi-a adus aminte de profesorul de legislatie, intr-adevar era tanar avea vreo 28 de ani, dar eu 18:)), dar era urat cu spume, mi-a propus de fata cu toata lumea din sala sa ne int in parc ba mi-a cerut si nr de telefon si eu i-am dat fixul omul nu credea ca nu am mobil si i-am tras o palma de au ramas toti uimiti mai ales el si am plecat n-am mai dat in vecii vecilor pe la orele de legislatie
yumy
Postat pe 5 Septembrie 2011 12:46
De la: yumy, la data 2011-09-05 12:46:53 asta mi-a adus aminte de profesorul de legislatie, intr-adevar era tanar avea vreo 28 de ani, dar eu 18:)), dar era urat cu spume, mi-a propus de fata cu toata lumea din sala sa ne int in parc ba mi-a cerut si nr de telefon si eu i-am dat fixul omul nu credea ca nu am mobil si i-am tras o palma de au ramas toti uimiti mai ales el si am plecat n-am mai dat in vecii vecilor pe la orele de legislatie


intai i-ai dat fixul si pe urma l-ai pocnit,sau invers?
Arutzu28
Postat pe 5 Septembrie 2011 19:19
eu zic ca nu conteaza varsta ,conteza ce suflet are
kudika409108
Postat pe 10 Septembrie 2011 13:18
a aparut o stire cum ca o baba de 80 si ceva si-a pus silicoane si a agatat un tataic tanar pensionar-prin urmare silicoanele conteaza,nu diferenta de varsta,silicoanele sunt solutia salvatoare si agatatoare.
Pudika416607
Postat pe 10 Septembrie 2011 13:29
De la: kudika418571, la data 2011-08-13 15:08:59am si eu o problema.mam indragostit de un barbat mai mare decat mine mai bine zis de instructorul auto . eu am 19 ani si el cred ca are in jur de treizeci si ceva. nu este casatorit si nu are copii.
ma simt foarte bine cand sunt in preajma lui iar cand il vad imi sare inima din piept. se poarta foarte frumos cu mine ba chiar ma alinta si cateodata isi pune mana peste mana mea ( la volan) .cum sa interpretez aceste gesturi? sunt inebunita dupa el ..

a gasit o prospatura
Pudika416607
Postat pe 10 Septembrie 2011 13:31
De la: Pudika416607, la data 2011-09-10 13:29:06a aparut o stire cum ca o baba de 80 si ceva si-a pus silicoane si a agatat un tataic tanar pensionar-prin urmare silicoanele conteaza,nu diferenta de varsta,silicoanele sunt solutia salvatoare si agatatoare.
kudika349288
Postat pe 14 Septembrie 2011 17:16
Cand te vei vedea, cu permisul in mana, iti va trece toate.
doi_ochi_caprui
Postat pe 14 Septembrie 2011 18:11
Buna,
Poate nu conteaza varsta chiar asa de mult, poate conteaza sufletul, sau poate.....
Conteaza ce vrei tu!
Daca crezi ca est posibil sa fii fericita sau ca o relatie cu acest individ nu te va face sa suferi, ce mai astepti?
Gandeste-te!!!! Ce iti poate oferi? Ce te atrage la acest individ? Conteaza pentru tine ce va spune lumea si parintii tai despre aceasta relatie si despre diferenata de varsta? Te poate face fericita? Iti doresti o relatie de durata sau o aventura?
Daca iti raspunzi sincer la aceste intrebari, cred ca vei avea raspunsul pe care il cauti.

Succes

gabrielaghm
Postat pe 19 Septembrie 2011 17:27
daca la trezeci ...si ceva (8) nu are prietena si n-a fost nici insurat nu crezi ca are o problema? Sau problema e ca te minte( )


Daca aragazul nu mai mentine flacara aprinsa noi va putem ajuta : .reparatiielectrocasnice.ro
kudika091083
Postat pe 21 Septembrie 2011 09:20
Eu zic ca ti-ai gasit perechea. Nu rata aceasta sansa, ca nu o vei mai avea niciodata in viata. Daca simti ca iti sare inima din piept, inseamna ca l-ai gasit. Si daca si el te atinge, inseamna ca te place. Dumnezeu sa va ajute!
Neacsu_Andreea_1
Postat pe 2 Octombrie 2012 17:43
Nu crezi ca ai cam intarziat sa-ti dai cu parerea ?...Fatuca s-a hotarat demult
Rotty_
Postat pe 2 Octombrie 2012 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
preselectie modeling urgent 4 De la: Taniusha08 29 Octombrie 2010 20:33
bloguri haine 7 De la: dressy8 8 Septembrie 2013 17:38
Permanent pentru pãr. 5 De la: kudika_955212 20 Februarie 2014 08:43
opinii bijuterii inox 4 De la: kudika405038 19 Aprilie 2012 16:16
cu ce combin o fust lunga de blugi? 20 De la: hairpin 31 Mai 2010 10:12