Setari Cookie-uri

Barbatii peste 40 ani!!



Buna dragele mele!!

Poate ma ajutati cu niste sfaturii...care ati trecut prin asa ceva!
Povestea imcepe asa: am cunoscut un barbat care la inceput nu prea mi-a placut, dar dupa ce am inceput sa vb, mi-am dat seama ca e ;;cu capul pe umeri,,! Ne-am intalnit 2 zile si apoi el a plecat in Italia o luna...timp in care am tinut legatura...! Apoi cand sa intors ma sunat, ne-am intalnit...ne-am iubit...si am fost impreuna 3 saptamani...!!! Eu lucram la o sala numai de baieti si el a incepu sa fie putin cam gelos...! Apoi el a plecat....si dupa o luna , ma cheamat la el...si am mai fost impreuna 3 zile...Problema e ca el nu stie ce vrea...nu stie ce este intre noi....o parte din el vrea sa fie cu mine, cealalta nu...Acesta este raspunsul care mi la dat....dar este gelos....!!!El este divortat si ii e frica de o noua relatie...!!! Acum este in concediu cu fiica lui , cu maica-sa si cu sora lui! Eu lucrez , altfel ma gandesc ca ma chema si pe mine!!!! M-am gandit sa il fac gelos...putin..poate asa se hotareste ce vrea si macar nu mai pierd timpul cu el!!!Pana acum am avut fff putin prieteni de sex masculini pe facebook, tocmai pt acest motiv, sa nu iii dau motive sa fie gelos....dar cand se va intoarce din concediu....va avea o surpriza...cand va vedea cati prieteni de sex masculin am....si like-uri si comentarii la poze de la ei....!!! Daca ati trecut prin asa ceva sau stiti cum ar fii bine sa procedez , va rog sa imi spuneti!!!Va pupacesc


ricciolina
Postat pe 18 August 2011 16:12
De la: ricciolina, la data 2011-08-18 16:12:02

Buna dragele mele!!

Pana acum am avut fff putin prieteni de sex masculini pe facebook, tocmai pt acest motiv, sa nu iii dau motive sa fie gelos....dar cand se va intoarce din concediu....va avea o surpriza...cand va vedea cati prieteni de sex masculin am....si like-uri si comentarii la poze de la ei....!!! Daca ati trecut prin asa ceva sau stiti cum ar fii bine sa procedez , va rog sa imi spuneti!!!Va pupacesc




Recunosc ca nu am trecut prin asa ceva, da' pot sa te ajut cu friendsu' pe facebook, ca sa te like you primu'.
Iti fac si un coment frumos... :)
Darkmagic
Postat pe 18 August 2011 16:19
bine ma iar tu primul...bine ale tele toati...fa-le tu...
sal MAGIE...
PRALEA_
Postat pe 18 August 2011 16:24
De la: PRALEA_, la data 2011-08-18 16:24:10 bine ma iar tu primul...bine ale tele toati...fa-le tu...
sal MAGIE...


Salut Pralea.
Hai mai ca ii faceam un comment meserie, il semnam c-un plural: "Baietii de la sala!"
Ei? Nu era frumos?
Darkmagic
Postat pe 18 August 2011 16:26
Nu este o solutie sa-l faci gelos, e posibil sa-l indepartezi de tot. Gandeste-te ca a trecut printr-un divort caruia nu-i stii motivele. Dar nu-mi place ca spui ca apreciezi la el doar ca este "cu capul pe umeri" Mai lasa sa treaca ceva timp in care tu sa-i dovedesti ca ai intentii serioase (daca asa vrei), fara sa-l sufoci.
luchianramona
Postat pe 18 August 2011 16:35
De la: DarkMAGIC, la data 2011-08-18 16:26:56
De la: PRALEA_, la data 2011-08-18 16:24:10 bine ma iar tu primul...bine ale tele toati...fa-le tu...
sal MAGIE...


Salut Pralea.
Hai mai ca ii faceam un comment meserie, il semnam c-un plural: "Baietii de la sala!"
Ei? Nu era frumos? [/quote
fain de tot si poate iti cosea si nasturele cu superglue
PRALEA_
Postat pe 18 August 2011 16:36
De la: ricciolina, la data 2011-08-18 16:12:02

Buna dragele mele!!

Poate ma ajutati cu niste sfaturii...care ati trecut prin asa ceva!
Povestea imcepe asa: am cunoscut un barbat care la inceput nu prea mi-a placut, dar dupa ce am inceput sa vb, mi-am dat seama ca e ;;cu capul pe umeri,,! Ne-am intalnit 2 zile si apoi el a plecat in Italia o luna...timp in care am tinut legatura...! Apoi cand sa intors ma sunat, ne-am intalnit...ne-am iubit...si am fost impreuna 3 saptamani...!!! Eu lucram la o sala numai de baieti si el a incepu sa fie putin cam gelos...! Apoi el a plecat....si dupa o luna , ma cheamat la el...si am mai fost impreuna 3 zile...Problema e ca el nu stie ce vrea...nu stie ce este intre noi....o parte din el vrea sa fie cu mine, cealalta nu...Acesta este raspunsul care mi la dat....dar este gelos....!!!El este divortat si ii e frica de o noua relatie...!!! Acum este in concediu cu fiica lui , cu maica-sa si cu sora lui! Eu lucrez , altfel ma gandesc ca ma chema si pe mine!!!! M-am gandit sa il fac gelos...putin..poate asa se hotareste ce vrea si macar nu mai pierd timpul cu el!!!Pana acum am avut fff putin prieteni de sex masculini pe facebook, tocmai pt acest motiv, sa nu iii dau motive sa fie gelos....dar cand se va intoarce din concediu....va avea o surpriza...cand va vedea cati prieteni de sex masculin am....si like-uri si comentarii la poze de la ei....!!! Daca ati trecut prin asa ceva sau stiti cum ar fii bine sa procedez , va rog sa imi spuneti!!!Va pupacesc




Hai mai, termina cu copilariile astea.Numai pustoaicele alea de 15-16 ani fac asa.
Tu cati ani ai?
doi_ochi_caprui
Postat pe 18 August 2011 16:37
De la: luchianramona, la data 2011-08-18 16:35:23Nu este o solutie sa-l faci gelos, e posibil sa-l indepartezi de tot. Gandeste-te ca a trecut printr-un divort caruia nu-i stii motivele. Dar nu-mi place ca spui ca apreciezi la el doar ca este "cu capul pe umeri" Mai lasa sa treaca ceva timp in care tu sa-i dovedesti ca ai intentii serioase (daca asa vrei), fara sa-l sufoci.

hei salut ...lukystryky...mai ai tzantzari...sau vin eu in locul lui ?
PRALEA_
Postat pe 18 August 2011 16:39
De la: PRALEA_, la data 2011-08-18 16:39:34
De la: luchianramona, la data 2011-08-18 16:35:23Nu este o solutie sa-l faci gelos, e posibil sa-l indepartezi de tot. Gandeste-te ca a trecut printr-un divort caruia nu-i stii motivele. Dar nu-mi place ca spui ca apreciezi la el doar ca este "cu capul pe umeri" Mai lasa sa treaca ceva timp in care tu sa-i dovedesti ca ai intentii serioase (daca asa vrei), fara sa-l sufoci.

hei salut ...lukystryky...mai ai tzantzari...sau vin eu in locul lui ?

Naup, ala e locul destinat vampirilor !
luchianramona
Postat pe 18 August 2011 17:02
De la: luchianramona, la data 2011-08-18 17:02:26
De la: PRALEA_, la data 2011-08-18 16:39:34
De la: luchianramona, la data 2011-08-18 16:35:23Nu este o solutie sa-l faci gelos, e posibil sa-l indepartezi de tot. Gandeste-te ca a trecut printr-un divort caruia nu-i stii motivele. Dar nu-mi place ca spui ca apreciezi la el doar ca este "cu capul pe umeri" Mai lasa sa treaca ceva timp in care tu sa-i dovedesti ca ai intentii serioase (daca asa vrei), fara sa-l sufoci.

hei salut ...lukystryky...mai ai tzantzari...sau vin eu in locul lui ?

Naup, ala e locul destinat vampirilor !
acum dac o trebui si o fi musai...facx si pe vampirul numa sa te stiu multumita si fericita...
PRALEA_
Postat pe 18 August 2011 17:06
nu rezolvi nimic cu gelozia. este posibil chiar din acest motiv sa fi divortat. da-i un ultimatum: cand se hotaraste ce vrea sa te anunte.
kudika374096
Postat pe 16 Septembrie 2011 14:40
2 + 3*7 + 3 = 26 zile ati fost impreuna de fapt si el... nu stie ce vrea?!... tu deja stii?
carla10
Postat pe 16 Septembrie 2011 15:43
Poi ce crezi Carla? Dragostea e mare....ea vrea sa se marite...doamne pustoaicele astea...sunt convinsa ca are 17 ani ....si se asteapta macar sa o ceara...ca doara de' l-a suportat pe "batranul"(in ideea ca e prea batran pentru ea) 26 de zile....macar o casa pe plaja merita si ea
monik21
Postat pe 16 Septembrie 2011 16:55
De la: ricciolina, la data 2011-08-18 16:12:02

Buna dragele mele!!

Poate ma ajutati cu niste sfaturii...care ati trecut prin asa ceva!
Povestea imcepe asa: am cunoscut un barbat care la inceput nu prea mi-a placut, dar dupa ce am inceput sa vb, mi-am dat seama ca e ;;cu capul pe umeri,,! Ne-am intalnit 2 zile si apoi el a plecat in Italia o luna...timp in care am tinut legatura...! Apoi cand sa intors ma sunat, ne-am intalnit...ne-am iubit...si am fost impreuna 3 saptamani...!!! Eu lucram la o sala numai de baieti si el a incepu sa fie putin cam gelos...! Apoi el a plecat....si dupa o luna , ma cheamat la el...si am mai fost impreuna 3 zile...Problema e ca el nu stie ce vrea...nu stie ce este intre noi....o parte din el vrea sa fie cu mine, cealalta nu...Acesta este raspunsul care mi la dat....dar este gelos....!!!El este divortat si ii e frica de o noua relatie...!!! Acum este in concediu cu fiica lui , cu maica-sa si cu sora lui! Eu lucrez , altfel ma gandesc ca ma chema si pe mine!!!! M-am gandit sa il fac gelos...putin..poate asa se hotareste ce vrea si macar nu mai pierd timpul cu el!!!Pana acum am avut fff putin prieteni de sex masculini pe facebook, tocmai pt acest motiv, sa nu iii dau motive sa fie gelos....dar cand se va intoarce din concediu....va avea o surpriza...cand va vedea cati prieteni de sex masculin am....si like-uri si comentarii la poze de la ei....!!! Daca ati trecut prin asa ceva sau stiti cum ar fii bine sa procedez , va rog sa imi spuneti!!!Va pupacesc




Barbatii de genul asta de multe ori apeleaza la : in caz de nevoie '' spargeti '' geamul !! iti da impresia ca e cu capul pe umeri dar de fapt vor sa se simta bine cand doresc. Iti creaza confuzie dar de fapt nu esti inclusa ecuatia lui de viata;dovada ca afirimi ca nu stie ce vrea, constati ca ''o parte din el vrea sa fie cu mine, cealalta nu" motivand ca :" El este divortat si ii e frica de o noua relatie" plus de asta nu te-a prezentat familiei( fiica , mama si sora ).Oare chiar nu stie ce vrea ? Cu ''prietenii'' de pe facebook nu rezolvi nimic.
Schatt
Postat pe 16 Septembrie 2011 20:44
El are peste 40, tu ? Nu vad la profilul tau cati ani ai, dar zicea cineva pe aici ca ai 26.
Nu cred ca el nu stie ce vrea. El stie bine. Tu te grabesti... tu esti tanara, te grabesti... el , la varsta lui o ia mai incet.... mai batraneste.... asa se intampla cand iti gasesti unu de varsta lu'tata... si divortat si cu un copil.... tu tanara si nelinistita !!!!!!
Mai gandeste-te daca e chiar ce iti trebuie tie.
Dupa mine, chiar ca pierzi timpu degeaba cu el.
Cer_instelat
Postat pe 18 Septembrie 2011 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
situatie dificila 5 De la: gabitza75 29 Iulie 2013 17:36
Cu sida sau fara? 83 De la: NeSfaNtu 17 Ianuarie 2011 08:24
Examen Papanicolau la virgine.heeelp!!! 4 De la: kudika335366 9 Februarie 2011 09:31
Plec pentru ca te iubesc. 4 De la: kalina_b 9 Decembrie 2012 15:18
Daruri 2 De la: kudika_926044 20 Februarie 2014 09:54