Setari Cookie-uri

ajutati-ma daca aveti cunostiinte in domeniu

Am intalnit o fata,ne-am indragostit si am intretinut relatii sexuale.Nimic deosebit pana aici,problema e ca noi credem ca suntem rude,adica sora mea este impreuna cu unchiul ei.Pana acum nu cred ca se pune problema de rudenie.Doar ca sora mea si unchiul ei au ganduri de casatorie.Daca cei doi s-ar casatori,atunci noi am deveni rude prin alianta sau altceva?pentru ca si noi doi vrem sa ne casatorim si nu stim daca in Romania se legalizeaza asa ceva,dar in principal nu stim daca vom deveni rude sau nu...
Bogdan_Bony
Postat pe 3 Octombrie 2011 00:02
sincer..chiar nu stiu!
Dar nu stiu daca e vreo problema:d Cel putin nu sunteti rude de gradul 1:D

Informati-va la o ruda mai batrana :)) si vedeti
Sau la primarie..
i_deiutsa
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:31
De la: Bogdan_Bony, la data 2011-10-03 00:02:42Am intalnit o fata,ne-am indragostit si am intretinut relatii sexuale.Nimic deosebit pana aici,problema e ca noi credem ca suntem rude,adica sora mea este impreuna cu unchiul ei.Pana acum nu cred ca se pune problema de rudenie.Doar ca sora mea si unchiul ei au ganduri de casatorie.Daca cei doi s-ar casatori,atunci noi am deveni rude prin alianta sau altceva?pentru ca si noi doi vrem sa ne casatorim si nu stim daca in Romania se legalizeaza asa ceva,dar in principal nu stim daca vom deveni rude sau nu...


Ai primit raspunsuri de la noi pe celelate topicuri! Si iti rep;et,nu este nicio problema in ceea ce va priveste!
RAINBOWLADY
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:35
casa de piatra! nimic nu va retine pt ca nu sunteti rude de sange.
spor la iubit
maria-ioana
Postat pe 3 Octombrie 2011 18:40
multumesc
Bogdan_Bony
Postat pe 4 Octombrie 2011 17:36
CASA DE PIATRA SI TOT CE VA DORITI.NU AVETI NUCI UN FEL DE PROBLEME,NICI MACAR DE CONSTIINTA.
Titanika
Postat pe 10 Octombrie 2011 17:35
De la: Bogdan_Bony, la data 2011-10-03 00:02:42Am intalnit o fata,ne-am indragostit si am intretinut relatii sexuale.Nimic deosebit pana aici,problema e ca noi credem ca suntem rude,adica sora mea este impreuna cu unchiul ei.Pana acum nu cred ca se pune problema de rudenie.Doar ca sora mea si unchiul ei au ganduri de casatorie.Daca cei doi s-ar casatori,atunci noi am deveni rude prin alianta sau altceva?pentru ca si noi doi vrem sa ne casatorim si nu stim daca in Romania se legalizeaza asa ceva,dar in principal nu stim daca vom deveni rude sau nu...








... ba frate, cind va aud parca ati venit din epoca de piatra ... ne-am indragostit, am avut relatii sexuale ... si cred ca e ... bunica !!! ... parca ai prins-o la tine in grota si pina ai invatat sa vorbesti ti-ai dat seama ca e ceva in neregula ... nu e nimic in neregula la gradul de ''rudenie'' ci doar la modul de viata ... de maimutza ... fara creier ... sper ca miine sa nu vii sa ne spui ca ''prietena'' e da fapt prietenul ... si unchitu si-a facut schimbare de sex de cind nu ai mai vorbit cu el ...
marco918
Postat pe 10 Octombrie 2011 18:08
Intreaba un preot.
faith742011
Postat pe 31 Octombrie 2011 10:47
De la: Bogdan_Bony, la data 2011-10-03 00:02:42Am intalnit o fata,ne-am indragostit si am intretinut relatii sexuale.Nimic deosebit pana aici,problema e ca noi credem ca suntem rude,adica sora mea este impreuna cu unchiul ei.Pana acum nu cred ca se pune problema de rudenie.Doar ca sora mea si unchiul ei au ganduri de casatorie.Daca cei doi s-ar casatori,atunci noi am deveni rude prin alianta sau altceva?pentru ca si noi doi vrem sa ne casatorim si nu stim daca in Romania se legalizeaza asa ceva,dar in principal nu stim daca vom deveni rude sau nu...
Insoarate tu inaintea surori tale si laso pe ea sa-si puna asemenea intrebarii
lilu_67
Postat pe 31 Octombrie 2011 13:18
De la: faith742011, la data 2011-10-31 10:47:52Intreaba un preot.


Cand va aud (citesc in cazul de fata)cu popa.....
Barbie30_
Postat pe 31 Octombrie 2011 21:11
Problema majora in Romania e ca oamenii VOR sa traiasca intr-un feudalismo-comunism DAR acuza GUVERNUL de tot ce se intampla. Legislatia orei actuale tine cont de probleme de evolutie ale speciei umane, nu mai are treaba cu legile babelor de la tara. Rude de sange nu se casatoresc pentru ca pot sa genereze copii cu probleme DAR in rest, la bunul gust al fiecaruia. Si daca cumva se interpune feudalismul la gusturile tale, ar fi bine sa nu te lasi manevrat, daca stii sigur ce vrei si ce -ti face bine.
healthy005533
Postat pe 1 Noiembrie 2011 19:12
De la: healthy005533, la data 2011-11-01 19:12:06Problema majora in Romania e ca oamenii VOR sa traiasca intr-un feudalismo-comunism DAR acuza GUVERNUL de tot ce se intampla. Legislatia orei actuale tine cont de probleme de evolutie ale speciei umane, nu mai are treaba cu legile babelor de la tara. Rude de sange nu se casatoresc pentru ca pot sa genereze copii cu probleme DAR in rest, la bunul gust al fiecaruia. Si daca cumva se interpune feudalismul la gusturile tale, ar fi bine sa nu te lasi manevrat, daca stii sigur ce vrei si ce -ti face bine.







... ce inseamna sa nu gindesti cind repeti niste fraze ... prima fraze chiar defineste o stare din romania ... urmatoarele sint o varza ... autoarea nu observa ... cititorii nici macar atit ... si uite asa legea babelor merge mai departe ...
marco918
Postat pe 1 Noiembrie 2011 19:16
problema de rude d esange nu se pune , pentru ca nu sunteti, daca ramane doar ce ade morala si religie intreaba un preot!!
stickero
Postat pe 2 Noiembrie 2011 11:26
Hai mai lasati-o balta cu popii astia ! Ce, sunt mai destepti ? Perfect, intreaba popa, dar sa-ti si arate in ce carte scrie. Nu folclor, nu dupa ureche !
luchianramona
Postat pe 2 Noiembrie 2011 12:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
medici 2 De la: 7aleinad 15 Februarie 2009 17:19
cum amenajez un living? 18 De la: soraflorentina 16 Decembrie 2009 00:07
Lustre 4 De la: vpopescu58 6 Decembrie 2009 21:59
Copilaria 12 De la: battleofwits 8 Februarie 2011 15:58
amenajarea unei sufragerii la casa 6 De la: luminitagrigoriu 20 Iulie 2010 08:38