blog

Voteaza:

kudika449974 Avatarul lui kudika449974

3 mesaje

hello! as dori sa impartasesc cu voi blogul meu: fab-fv.blogspot.com
astept mesajele si comenturile cu parerile si intrebarile voastre. Promit sa raspund si sper sa fiu de ajutor! thanks! enjoy! xoxo

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika449974, la data 2011-10-10 18:37:19hello! as dori sa impartasesc cu voi blogul meu: fab-fv.blogspot.com
astept mesajele si comenturile cu parerile si intrebarile voastre. Promit sa raspund si sper sa fiu de ajutor! thanks! enjoy! xoxo

ti-nchipui ca ne poti lua de la nunta la care ne distram si sa ne duci la un parastas de blog?!
stai ca ma uit eu acum si daca nu e interesant te trec dunarea
si mai vi si cu avatarul asta anonim si cont facut azi!
eu am un secol pe forumul asta si nu am deschis vreun topic !din respect pentru colegii care trebuiesc deranjati cu ceva interesant, nu cu prostii! hua!
analizez,judec si dau verdicte
Fosta membra Kudika.ro

pfuaaa! ce porcarie! si cateaua mea ar avea un blog mai ca lumea daca ar avea doi neuroni mai putin decat tine! asa isi da seama ca ar fi penibila!
analizez,judec si dau verdicte

3 mesaje

sincera sa fiu e prima data cand imi fac un cont pe acest site si imi pare rau daca v-am deranjat atat de tare! daca nu va intereseaza ce a spus eu in mesajul anterior, nu ma bagati in seama:) iar faptul k u nu ai postat niciodata un subiect asta e problema ta...:) ciao:)

3 mesaje

si inca ceva..nu vreau sa va iau de nicaieri! era un simplu post nevinovat! nu vreau sa atrag pe nimeni in nimic daca vrei sa intri bine daca nu la revedere!