Machiaj virtual

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Machiaj virtual: (5 din 1 vot)

Andreea_Fugaru_1 Avatarul lui Andreea_Fugaru_1

2 mesaje

Buna fetelor, va propun un concurs fun ..cu machiaj pentru ca stiu cat de multe sunteti interesate de asta . Castigatoarele primesc doua machiaje virtuale realizate prin prelucrarea digitala a unei fotografii dar si sfaturi personalizate despre cum sa obtina machiajele acasa.
Pentru inscrieri uitati-va aici : tinyurl.com/3q4n2fe. Sper sa va placa!
Raporteaza abuz de limbaj
marco918 Avatarul lui marco918

8603 mesaje
Oras: caracal

De la: Andreea_Fugaru_1, la data 2011-10-11 13:56:41Buna fetelor, va propun un concurs fun ..cu machiaj pentru ca stiu cat de multe sunteti interesate de asta . Castigatoarele primesc doua machiaje virtuale realizate prin prelucrarea digitala a unei fotografii dar si sfaturi personalizate despre cum sa obtina machiajele acasa.

... ce e cu prelucrarea asta capitalista ... baniii ... sa se mareasca pensiile ...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Andreea_Fugaru_1, la data 2011-10-11 13:56:41Buna fetelor, va propun un concurs fun ..cu machiaj pentru ca stiu cat de multe sunteti interesate de asta . Castigatoarele primesc doua machiaje virtuale realizate prin prelucrarea digitala a unei fotografii dar si sfaturi personalizate despre cum sa obtina machiajele acasa.

machiaje virtuale? auzi daca-ti trimit poza lu sefu il faci sa arate mai urat ca drea qu?!