Setari Cookie-uri

Muzica nunta -august 2012- Ajutor

Salut foste si viitoare miresici,

Am o mare problema in legatura cu gasirea unei formatii pentru nunta. Nunta va fi anul urmator, pe 18 august in judetul Suceava.

Eu si viitorul sot ne dorim o formatie care sa cante atat melodii vechi cat si noi, muzica usoara, valsuri, romante, tangouri dar si populara (poate chiar din mai multe zone ale tarii),atat din repetoriul romanesc cat si din cel international. Excluse fiind manelele si alte piese de genul jaga jaga sau dansul pinguinului. Dar cred ca asta oricum se poate stabili cu formatia, dupa ce gasim una.
Mai mult decat atat, am prefera sa fie si o solista in trupa intrucat unele piese suna mult mai bine cantate de femei.

Pana acum am sunat la formatiile Vis, Continental, Blitz band, Chorus, Akord, Royal Group, Folklor, Ring, Monden...Toate au deja un contract incheiat pentru data respectiva.

Nu mai stim pe cine sa mai sunam si incepem sa fim destul de stresati de acest aspect. Va rog foarte frumos, daca stiti vreo formatie sa ne o recomandati.

Va multumesc anticipat!

angichit
Postat pe 30 Noiembrie 2011 16:25
Luati-va DJ.
broscoiu
Postat pe 30 Noiembrie 2011 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Orchestra Amadeo 1 De la: kudika371667 26 Februarie 2011 11:51
VAND ROCHIE DE MIREASA SI COSTUM DE GINERICA 1 De la: aurora23 11 Februarie 2011 18:22
aplic unghii false cu gel sau acryl la domiciliul meu sau al clientei 1 De la: unghiifalseroxana 3 Noiembrie 2010 16:40
vand rochie de mireasa firma Agnes Toma 2 De la: mirtik 14 Iulie 2011 00:13
Restaurante nunti in Baia mare si împrejurimi 2 De la: Georgiana_Alexandra_5 5 Martie 2016 13:38