Setari Cookie-uri

cadouuuuri!!

De unde cumparam cadouri, mai ales pentru barbati?? as vrea ceva de calitate, ceva de firma...accesorii sau nu stiu. de fapt orice sugestie e buna. sunt in pana de idei cand vine vorba de cadouri pentru barbati. mersi
kudika480073
Postat pe 2 Decembrie 2011 14:51
De la: kudika480073, la data 2011-12-02 14:51:47De unde cumparam cadouri, mai ales pentru barbati?? as vrea ceva de calitate, ceva de firma...accesorii sau nu stiu. de fapt orice sugestie e buna. sunt in pana de idei cand vine vorba de cadouri pentru barbati. mersi

exact pana asta o am si eu
steffy91
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:03
La mine -i cel mai simplu ii cumpar o cioco si gata si tot io o mananc si pe aia
noi nu ne facem cadouri asade multe si scumpe...doar cadouri simbolice ...in schimb ne oferim toata dragostea
piscolino
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:07
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:07:48La mine -i cel mai simplu ii cumpar o cioco si gata si tot io o mananc si pe aia
noi nu ne facem cadouri asade multe si scumpe...doar cadouri simbolice ...in schimb ne oferim toata dragostea

mda..cel mai simplu dar dac-ai primi nissanul n-ai spune nu
steffy91
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:08
De la: steffy91, la data 2011-12-02 16:08:34
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:07:48La mine -i cel mai simplu ii cumpar o cioco si gata si tot io o mananc si pe aia
noi nu ne facem cadouri asade multe si scumpe...doar cadouri simbolice ...in schimb ne oferim toata dragostea

mda..cel mai simplu dar dac-ai primi nissanul n-ai spune nu

no bineeeeeee da cum dreak sa refuz
piscolino
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:10
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:10:46
De la: steffy91, la data 2011-12-02 16:08:34
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:07:48La mine -i cel mai simplu ii cumpar o cioco si gata si tot io o mananc si pe aia
noi nu ne facem cadouri asade multe si scumpe...doar cadouri simbolice ...in schimb ne oferim toata dragostea

mda..cel mai simplu dar dac-ai primi nissanul n-ai spune nu

no bineeeeeee da cum dreak sa refuz

ai vazut?
steffy91
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:12
De la: steffy91, la data 2011-12-02 16:12:20
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:10:46
De la: steffy91, la data 2011-12-02 16:08:34
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:07:48La mine -i cel mai simplu ii cumpar o cioco si gata si tot io o mananc si pe aia
noi nu ne facem cadouri asade multe si scumpe...doar cadouri simbolice ...in schimb ne oferim toata dragostea

mda..cel mai simplu dar dac-ai primi nissanul n-ai spune nu

no bineeeeeee da cum dreak sa refuz

ai vazut?

ete na ca mi-a aparut si dragostea mea la avatar ei vazusi ca n-am refuzat
piscolino
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:14
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:14:23
De la: steffy91, la data 2011-12-02 16:12:20
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:10:46
De la: steffy91, la data 2011-12-02 16:08:34
De la: piscolino, la data 2011-12-02 16:07:48La mine -i cel mai simplu ii cumpar o cioco si gata si tot io o mananc si pe aia
noi nu ne facem cadouri asade multe si scumpe...doar cadouri simbolice ...in schimb ne oferim toata dragostea

mda..cel mai simplu dar dac-ai primi nissanul n-ai spune nu

no bineeeeeee da cum dreak sa refuz

ai vazut?

ete na ca mi-a aparut si dragostea mea la avatar ei vazusi ca n-am refuzat

mda...
steffy91
Postat pe 2 Decembrie 2011 16:15
Mereu e complicat cand vine vorba de cadouri pentru barbati.Eu de obicei le iau cadouri personalizate sau jocuri sau lucruri care tin de tehnologie, de aparaturi etc. Depinde foarte mult si de felul lor de a fi. Spre exemplu luna aceasta i-am facut cadou unui coleg de la serviciu un balsam de buze everon de la weleda pentru ca mereu avea buzele crapate de vant si ne cerea noua cate un balsam de buze sa se dea si el.
ramonagh
Postat pe 15 Decembrie 2011 14:15
Uof, uof...si eu care speram sa gasesc ceva idei de cadouri. Ma omoara chestia asta cu cadourile...mai ales acum dupa sarbatori. Pe 30 ian e ziua lui si deja ma panichez pentru ca nu mai stiu ce cadou sa-i fac. El m-a rasfatat anul trecut si oarecum ma simt datoare sa-i ofer ceva asemanator...dar e mai complicat. Nu pot sa-l trimit la SPA ...nu e genul. Vreau sa fie ceva special, de care sa se bucure si sa-si aminteasca...este foarte activ si energic. Caut un cadou ...gen activitate. Stiu ca nu-si doreste haine, bijuterii, parfumuri etc. E grele rau...asa ca va rog, daca va vine vreo idee...postati aici. Thx!
maya81adriana
Postat pe 12 Ianuarie 2012 11:25
De la: maya81adriana, la data 2012-01-12 11:25:39Uof, uof...si eu care speram sa gasesc ceva idei de cadouri. Ma omoara chestia asta cu cadourile...mai ales acum dupa sarbatori. Pe 30 ian e ziua lui si deja ma panichez pentru ca nu mai stiu ce cadou sa-i fac. El m-a rasfatat anul trecut si oarecum ma simt datoare sa-i ofer ceva asemanator...dar e mai complicat. Nu pot sa-l trimit la SPA ...nu e genul. Vreau sa fie ceva special, de care sa se bucure si sa-si aminteasca...este foarte activ si energic. Caut un cadou ...gen activitate. Stiu ca nu-si doreste haine, bijuterii, parfumuri etc. E grele rau...asa ca va rog, daca va vine vreo idee...postati aici. Thx!


O cina romantica in oras... un tort mare sau eclere (atatea bucati cati ani implineste) poti sa faci o mica petrecere acasa invitand totii prieteni vostri...insa eu as ramane tot la cina romantica in oras dupa care l-as duce probabil la un hotel si i-as pregati un mic cadou cu valoare sentimentala prin care sa-i arat cat de mult il iubesc de exemplu o rama in forma de doua inimioare cu pozele noastre privindu-ne unul pe celalalt....
kudika_nikole
Postat pe 12 Ianuarie 2012 16:42
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-12 16:42:49
De la: maya81adriana, la data 2012-01-12 11:25:39Uof, uof...si eu care speram sa gasesc ceva idei de cadouri. Ma omoara chestia asta cu cadourile...mai ales acum dupa sarbatori. Pe 30 ian e ziua lui si deja ma panichez pentru ca nu mai stiu ce cadou sa-i fac. El m-a rasfatat anul trecut si oarecum ma simt datoare sa-i ofer ceva asemanator...dar e mai complicat. Nu pot sa-l trimit la SPA ...nu e genul. Vreau sa fie ceva special, de care sa se bucure si sa-si aminteasca...este foarte activ si energic. Caut un cadou ...gen activitate. Stiu ca nu-si doreste haine, bijuterii, parfumuri etc. E grele rau...asa ca va rog, daca va vine vreo idee...postati aici. Thx!


O cina romantica in oras... un tort mare sau eclere (atatea bucati cati ani implineste) poti sa faci o mica petrecere acasa invitand totii prieteni vostri...insa eu as ramane tot la cina romantica in oras dupa care l-as duce probabil la un hotel si i-as pregati un mic cadou cu valoare sentimentala prin care sa-i arat cat de mult il iubesc de exemplu o rama in forma de doua inimioare cu pozele noastre privindu-ne unul pe celalalt....


Doamna respectiva spunea ca domnul ei e mai activ, e mai energic, in niciun caz nu cred ca el si-ar dori chestii care sa-l ingrase sau ceva ce ar putea face la orice sfarsit de saptamana (vezi iesitul la un restaurant). Iar chestia aia cu rama cu doua inimioare cu pozelor celor doi uitandu-se ochi-n ochi, i-ar placea unei femei si nu unui barbat, mentionez ca doar unei femei pasionate de kitsch i-ar placea o astfel de rama, parerea mea.

O sugestie pentru doamna Maya_Adriana: o drumetie la munte poate i-ar face placere acelui domn sau puteti inchiria o masina scumpa pentru o zi intreaga si-l lasi sa se dea cu masinuta toata ziulica sau o saritura cu parasuta, insotit de instructor desigur etc. Sper sa va ajute aceste sugestii.
franziska_eu
Postat pe 12 Ianuarie 2012 16:59
Hey...multumesc pentru idee! Saltul cu parasuta suna foarte bine, dar am 2 probleme ... nu stiu daca se poate sari in perioada asta si apoi ma gandesc sa cu interpreteze gresit :)) sa nu creada ca vreau sa scap de el :D
La cina romantica m-am gandit, dar poate parea mai mult un cadou pentru amandoi...oricum iesim destul de des. Vreau sa-i ofer ceva unic, doar pentru el, sa se simta extraordinar, sa traiasca o experienta de care sa-si aminteasca.
O alternativa la saltul cu parasuta? ceva mai light? recunosc ca si mie imi este putin frica...
Oricum, multumesc foarte mult.
maya81adriana
Postat pe 12 Ianuarie 2012 18:23
Cel mai potrivit cadou pentru un barbat este un ceas! Iti recomand www.expoz.ro, unde gasesti ceasuri elegante si sport, la preturi sub 100 Lei!
Bijuterii-Fashion
Postat pe 12 Iulie 2013 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tricouri, bluze si genti pictate manual. 1 De la: jandystyle 4 Mai 2011 11:45
Bluze si perne cusute de mina 4 De la: Shhh 15 Martie 2010 17:03
Bijuterii de vedeta 2 De la: andra83 15 Ianuarie 2009 10:02
Haine pictate si altele 2 De la: battleofwits 1 Decembrie 2010 19:31
Cadou de Craciun Exotice 2 De la: shoes_addicted 27 Decembrie 2008 18:37