Setari Cookie-uri

buna tuturor!!!

am nevoie sa vb cu cnv si nu am cu cn:((.. va pot spune k momentan simt k traiesc cu cosmar:((viata mea e complicata cam mult....persoana la care tin eu cel mai mult(prietenul meu) m-a inselat:((....ne-am despartit...dar ne vedeam tot timpul pt k stam in acelasi sat si nu aveam cum sa nu ne intalnim...relatia noastra a inceput frumos cand eu eram in cls a VIII-a (acum st a XII-),dar pe parcurs nu a mai fost la fel....el m-a inselat de mai multe ori,dar cu toate astea am trecut peste pt k il iubesc foarte mult...Acum pastram legatura si vb destul de mult,dar el mai tine lagatura si cu alta fata....si din cauza asta ma minte fff mult.Am trecut prin multe impreuna si acum k vine Craciunul il vreau inapoi,sa fie cu mn k in fiecare an de pana acum:((
Ce sa fac?vreau sa-l fac sa renunte la fata cealalta.....il iubesc enorm de mult.....
bubu_adinis
Postat pe 16 Decembrie 2011 22:56
ii faci niste voodoo.
guru_ion
Postat pe 16 Decembrie 2011 23:08
Draga mea este clar ca nu te iubeste nici pe tine nici pe cealalta - la felul in care va iubeste pe voi doua poate mai iubeste vreo 4 si habar nu aveti. Cand intr-o relatie este iubire adevarata care ce-i drept este foarte rara cei doi se respecta....si se iubesc nu se inseala. Sfatul meu este sa-i dai pace si sa cauti altul mai bun...si inca esti tanara ai vreme de-acum inainte de iubiri. E greu sa renunti la el stiu dar tu ce esti ? Papusa sa se joace cu tine ??? Omul ce alege sa fie aia este in viata asa ca m-as bucura pt tine sa faci alegeri intelepte...
kudika_nikole
Postat pe 16 Decembrie 2011 23:23
De ce nu o faceti in grup?
broscoiu
Postat pe 16 Decembrie 2011 23:24
De la: broscoiu, la data 2011-12-16 23:24:32De ce nu o faceti in grup?

mai dar rautacios mai esti uneori
steffy91
Postat pe 16 Decembrie 2011 23:36
De la: steffy91, la data 2011-12-16 23:36:24
De la: broscoiu, la data 2011-12-16 23:24:32De ce nu o faceti in grup?

mai dar rautacios mai esti uneori

Pai ea stie ca ala o inseala dar il vrea totusi inapoi.Oare ce-i de facut..sex in grup.
broscoiu
Postat pe 16 Decembrie 2011 23:41
De la: kudika_nikole, la data 2011-12-16 23:23:07Draga mea este clar ca nu te iubeste nici pe tine nici pe cealalta - la felul in care va iubeste pe voi doua poate mai iubeste vreo 4 si habar nu aveti. Cand intr-o relatie este iubire adevarata care ce-i drept este foarte rara cei doi se respecta....si se iubesc nu se inseala. Sfatul meu este sa-i dai pace si sa cauti altul mai bun...si inca esti tanara ai vreme de-acum inainte de iubiri. E greu sa renunti la el stiu dar tu ce esti ? Papusa sa se joace cu tine ??? Omul ce alege sa fie aia este in viata asa ca m-as bucura pt tine sa faci alegeri intelepte...



Dreptate ai nikole!!!Atatea fete din ziua de azi au probleme cu masculii in devenire ,incat imi vine sa le sfatuiesc sa aibe si ele vreo 2-3 prieteni de rezerva .Acum saraca o sa ramana sg de sarbatori.Mai are inca timp sa-si gaseasca un partener.....daca se misca mai repede.
Deci fata draga,.....nicio sansa sa-ti dam vreun sfat cum sa faci sa-l recuceresti.Sper ca nu vrei sa I TE-NCHINI LUI!!! N-ARE ROST!!!te tine de rezerva... Stiu ca te doare lucru asta .dar trebuie sa treci peste el!!!!!!!!!
Titanika
Postat pe 19 Decembrie 2011 11:04
De la: bubu_adinis, la data 2011-12-16 22:56:53am nevoie sa vb cu cnv si nu am cu cn:((.. va pot spune k momentan simt k traiesc cu cosmar:((viata mea e complicata cam mult....persoana la care tin eu cel mai mult(prietenul meu) m-a inselat:((....ne-am despartit...dar ne vedeam tot timpul pt k stam in acelasi sat si nu aveam cum sa nu ne intalnim...relatia noastra a inceput frumos cand eu eram in cls a VIII-a (acum st a XII-),dar pe parcurs nu a mai fost la fel....el m-a inselat de mai multe ori,dar cu toate astea am trecut peste pt k il iubesc foarte mult...Acum pastram legatura si vb destul de mult,dar el mai tine lagatura si cu alta fata....si din cauza asta ma minte fff mult.Am trecut prin multe impreuna si acum k vine Craciunul il vreau inapoi,sa fie cu mn k in fiecare an de pana acum:((
Ce sa fac?vreau sa-l fac sa renunte la fata cealalta.....il iubesc enorm de mult.....



Ciclul vietii amoroase a fostului tau prieten,contine multe relatii pasagere,printre care se enumara si cea avuta cu tine!Daca el este un Don Juan cu hormonii cazuti in vine,tu de ce nu vrei sa te reorientezi spre un alt baiat?Iti place sa-ti fie calcata demnitatea in picioare,tu nu ai mandrie personala?Fata draga,esti o tanara neexperimentata,ia aminte la ceea ce te sfatuim,niciun barbat din aceasta lume ,nu merita sa te umilesti in fata lui,mai ales in conditiile in care marea majoritate a barbatilor se comporta aidoma fostului tau iubit,adica,fara maniera si scrupule!
RAINBOWLADY
Postat pe 19 Decembrie 2011 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nora Vs Soacra 38 De la: MissRainbow 1 Octombrie 2012 18:01
Produse cosmetice, parfumuri ºi accesorii de calitate la preþuri accesibile! 1 De la: Colaborator_Ladys_1 11 Februarie 2012 18:10
Job operatoare sondaj opinie 1 De la: ioanatodi 7 Iunie 2012 09:22
COSMETICE BIO 19 De la: kudika457136 20 Octombrie 2011 12:51
Cadou pentru un doctor 51 De la: deana222 14 Martie 2011 22:29