Setari Cookie-uri

BFF best friends forever sau best fucking friends?

hmm..fostul prietenei mele cele mai bune..m am indragostit de el de la primul sarut..cu ea nu mai vorbesc.El cu ea inca mai este si cumva eu sunt a doua.De aproximativ 1 an vorbim iesim ne pupam si etc, dar am fost impreuna doar 3 luni in rest doar ne intalnim o data de 2 ori pe saptamana.ne cunoastem foarte foarte bine suntem cei mai buni prieteni, ne intelegem foarte bine, nu ne-am certat niciodata.Dar eu incep sa ma satur sa fiu a doua si el imi zice ca tine foarte mult la mine, dar nu stiu daca sa mai continui aceasta "relatie".Eu stiu tot ce face si e foarte sincer nu imi ascunde chiar nimic si orice mi ar spune el stie ca nu ma supar.De culcat cu el inca nu m am culcat, doar am avut niste incercari.HELP
kudika042964
Postat pe 24 Decembrie 2011 22:13
De la: kudika042964, la data 2011-12-24 22:13:40hmm..fostul prietenei mele cele mai bune..m am indragostit de el de la primul sarut..cu ea nu mai vorbesc.El cu ea inca mai este si cumva eu sunt a doua.De aproximativ 1 an vorbim iesim ne pupam si etc, dar am fost impreuna doar 3 luni in rest doar ne intalnim o data de 2 ori pe saptamana.ne cunoastem foarte foarte bine suntem cei mai buni prieteni, ne intelegem foarte bine, nu ne-am certat niciodata.Dar eu incep sa ma satur sa fiu a doua si el imi zice ca tine foarte mult la mine, dar nu stiu daca sa mai continui aceasta "relatie".Eu stiu tot ce face si e foarte sincer nu imi ascunde chiar nimic si orice mi ar spune el stie ca nu ma supar.De culcat cu el inca nu m am culcat, doar am avut niste incercari.HELP


Salut sunt nikole - sfatul meu este sa nu te culci cu el. Daca te iubeste cu adevarat o sa renunte la prima pt tine - daca te culci cu el o sa regreti. Inca ceva ai grija s-ar putea sa va foloseasca pe amandoua pt sex pana la urma...atentie mare k sar putea sa nu va iubeasca cu adevarat pe nikuna dintre voi doua. Cuu asta il ai la mana i poti spune ca nu ai de gand sa te culci cu el pana nu se desparte de cealalta si ca daca nu se desparte pa si pu la revedere - eu asa as face. Astfel iti vei da seama daca te place renuntand l cealalta - daca nu renunta inseamna ca nu te iubeste ....
kudika_nikole
Postat pe 24 Decembrie 2011 22:22
...si un pumn in gura...
BAZOOKAXXXXX
Postat pe 24 Decembrie 2011 23:00
Si dupaia o sa-l streseze cu telefoane,o sa-l caute pe acasa,pana intr-o zi cand va afla iubita incornorata si o s-o astepte la un colt intunecat de bloc si o sa-i dea o cafteala buna.Sa va uitati la stirile de la ora 17.00
Brosco
Postat pe 24 Decembrie 2011 23:30
De la: Brosco, la data 2011-12-24 23:30:47Si dupaia o sa-l streseze cu telefoane,o sa-l caute pe acasa,pana intr-o zi cand va afla iubita incornorata si o s-o astepte la un colt intunecat de bloc si o sa-i dea o cafteala buna.Sa va uitati la stirile de la ora 17.00
ce ai de gand,broscoiule ?
BAZOOKAXXXXX
Postat pe 24 Decembrie 2011 23:58
De la: BAZOOKAXXXXX, la data 2011-12-24 23:58:12
De la: Brosco, la data 2011-12-24 23:30:47Si dupaia o sa-l streseze cu telefoane,o sa-l caute pe acasa,pana intr-o zi cand va afla iubita incornorata si o s-o astepte la un colt intunecat de bloc si o sa-i dea o cafteala buna.Sa va uitati la stirile de la ora 17.00
ce ai de gand,broscoiule ?

Eu nimic,intrebarea e ce va avea de gand iubita incornorata.
Brosco
Postat pe 25 Decembrie 2011 00:00
De la: Brosco, la data 2011-12-25 00:00:30
De la: BAZOOKAXXXXX, la data 2011-12-24 23:58:12
De la: Brosco, la data 2011-12-24 23:30:47Si dupaia o sa-l streseze cu telefoane,o sa-l caute pe acasa,pana intr-o zi cand va afla iubita incornorata si o s-o astepte la un colt intunecat de bloc si o sa-i dea o cafteala buna.Sa va uitati la stirile de la ora 17.00
ce ai de gand,broscoiule ?

Eu nimic,intrebarea e ce va avea de gand iubita incornorata.


kudika_nikole
Postat pe 25 Decembrie 2011 00:50
De la: Brosco, la data 2011-12-25 00:00:30
De la: BAZOOKAXXXXX, la data 2011-12-24 23:58:12
De la: Brosco, la data 2011-12-24 23:30:47Si dupaia o sa-l streseze cu telefoane,o sa-l caute pe acasa,pana intr-o zi cand va afla iubita incornorata si o s-o astepte la un colt intunecat de bloc si o sa-i dea o cafteala buna.Sa va uitati la stirile de la ora 17.00
ce ai de gand,broscoiule ?

Eu nimic,intrebarea e ce va avea de gand iubita incornorata.
best fucking friends
BAZOOKAXXXXX
Postat pe 25 Decembrie 2011 00:54
De la: BAZOOKAXXXXX, la data 2011-12-25 00:54:18
De la: Brosco, la data 2011-12-25 00:00:30
De la: BAZOOKAXXXXX, la data 2011-12-24 23:58:12
De la: Brosco, la data 2011-12-24 23:30:47Si dupaia o sa-l streseze cu telefoane,o sa-l caute pe acasa,pana intr-o zi cand va afla iubita incornorata si o s-o astepte la un colt intunecat de bloc si o sa-i dea o cafteala buna.Sa va uitati la stirile de la ora 17.00
ce ai de gand,broscoiule ?

Eu nimic,intrebarea e ce va avea de gand iubita incornorata.
best fucking friends


hmmmm
kudika_nikole
Postat pe 25 Decembrie 2011 00:56
De la: kudika042964, la data 2011-12-24 22:13:40hmm..fostul prietenei mele cele mai bune..m am indragostit de el de la primul sarut..cu ea nu mai vorbesc.El cu ea inca mai este si cumva eu sunt a doua.De aproximativ 1 an vorbim iesim ne pupam si etc, dar am fost impreuna doar 3 luni in rest doar ne intalnim o data de 2 ori pe saptamana.ne cunoastem foarte foarte bine suntem cei mai buni prieteni, ne intelegem foarte bine, nu ne-am certat niciodata.Dar eu incep sa ma satur sa fiu a doua si el imi zice ca tine foarte mult la mine, dar nu stiu daca sa mai continui aceasta "relatie".Eu stiu tot ce face si e foarte sincer nu imi ascunde chiar nimic si orice mi ar spune el stie ca nu ma supar.De culcat cu el inca nu m am culcat, doar am avut niste incercari.HELP


Sunt de parere ca-ti respecti mult prea putin prietena cea mai buna, din moment ce te-ai cuplat cu fostul ei iubit si, nu numai atat, acum nu mai vorbesti cu ea.

Sincer nu vad niciun viitor pentru voi doi ca si iubiti. Un om ce iubeste nu accepta sa-si imparta partenerul/partenera cu altcineva. Acceptand statutul de a doua vioara, ai acceptat sa te vezi cu el doar in conditiile impuse de acest tip, cu alte cuvinte el doar se foloseste de tine, iar tu ai fost de acord cu acest lucru. Crezi ca se merita un asemenea gest din partea ta?
franziska_eu
Postat pe 26 Decembrie 2011 09:24
De la: franziska_eu, la data 2011-12-26 09:24:01
De la: kudika042964, la data 2011-12-24 22:13:40hmm..fostul prietenei mele cele mai bune..m am indragostit de el de la primul sarut..cu ea nu mai vorbesc.El cu ea inca mai este si cumva eu sunt a doua.De aproximativ 1 an vorbim iesim ne pupam si etc, dar am fost impreuna doar 3 luni in rest doar ne intalnim o data de 2 ori pe saptamana.ne cunoastem foarte foarte bine suntem cei mai buni prieteni, ne intelegem foarte bine, nu ne-am certat niciodata.Dar eu incep sa ma satur sa fiu a doua si el imi zice ca tine foarte mult la mine, dar nu stiu daca sa mai continui aceasta "relatie".Eu stiu tot ce face si e foarte sincer nu imi ascunde chiar nimic si orice mi ar spune el stie ca nu ma supar.De culcat cu el inca nu m am culcat, doar am avut niste incercari.HELP


Sunt de parere ca-ti respecti mult prea putin prietena cea mai buna, din moment ce te-ai cuplat cu fostul ei iubit si, nu numai atat, acum nu mai vorbesti cu ea.

Sincer nu vad niciun viitor pentru voi doi ca si iubiti. Un om ce iubeste nu accepta sa-si imparta partenerul/partenera cu altcineva. Acceptand statutul de a doua vioara, ai acceptat sa te vezi cu el doar in conditiile impuse de acest tip, cu alte cuvinte el doar se foloseste de tine, iar tu ai fost de acord cu acest lucru. Crezi ca se merita un asemenea gest din partea ta?



Las-o sa vada acum de sarbatori cand o sa ramana singura
Titanika
Postat pe 29 Decembrie 2011 09:12
Depinde ce doriti de la viata? Daca va multumiti cu pozitia doua e O.K.,inseamna ca nu aveti alta alternativa.Dragostea este egoista,si nu e loc pt.mai multi.El ar fi de acord sa mai existe cineva in viata dv? Puneti-il la incercare!!!Veti afla oricum mai multe eventual si ce insemnati pt. el.Daca il iubiti cu adevarat nu acceptati compromisuri.
kudika492520
Postat pe 17 Ianuarie 2012 20:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa ma impac cu un fost prieten dar nu stiu cum 9 De la: crysa_tm 4 Octombrie 2010 12:05
ma mai iubeste oare?????? 9 De la: danut_za 2 Mai 2011 22:56
Astrolife 2 De la: yumy 3 Mai 2011 20:02
masaj anticelulitic fara durere 2 De la: kudika_31897 26 Martie 2013 17:25
Cum sa nu ma atasez? 11 De la: kudika421339 16 Decembrie 2011 20:50