Setari Cookie-uri

Care sunt produsele cosmetice preferate?

Buna fetelor,
De foarte putin timp mi-am deschis un magazin online de produse cosmetice. Apelez la voi cu o rugaminte sa ma ajutati. Care sunt produsele cosmetice preferate si de nelipsit( marca, produs) ? Poate unora nu le place sa se machieze, poate folositi doar rimel sau doar ruj. M-ati ajuta nespus cu un simplu raspuns.
Multumesc,
mikky09
Postat pe 5 Ianuarie 2012 14:11
seturi de unghii aveti?
guru_ion
Postat pe 5 Ianuarie 2012 14:38
De la: guru_ion, la data 2012-01-05 14:38:31seturi de unghii aveti?

Buna,
Momentan nu am nimic pentru unghii, deoarece m-am axat doar pentru machiajul . Nu stiam care etse cererea pentru unghii. Cu ajutorul tau am aflat ca se cauta. Exact ceea ce cautam prin acest sondaj.
Multumesc,
mikky09
Postat pe 8 Ianuarie 2012 12:22
cosmeticele mele preferate sunt fraulein
produse_fraulein38
Postat pe 4 Februarie 2012 03:44
Sa stii ca am auzit ca produsele Handmade Sister sunt la mare cautare, mai ales crema de maini
Sunt Cristina, blogul meu e http://handmadesisterbeauty.blogspot.ro, si daca vrei sa colaboram, te astept cu un mail la handmadesister@mail.com.

Numai bine!
HandmadeSister
Postat pe 13 Mai 2013 22:56
Buuna tuturor, eu am descoperit bekel... Suna cam ciudat pentru ca nu am intalnit deseori astfel de produse insa le-am incercat si sunt bune. Se gasesc in Baneasa shopping city. NU stiu daca am voie sau nu sa spun si standul :)
Alina_A123
Postat pe 20 Decembrie 2013 18:08
Dragele mele, mie imi plac produsele bellapierre. Nu sunt scumpe si isi fac treaba :)
Alina_A123
Postat pe 4 Ianuarie 2014 15:48
Mie imi plac produsele de pe magicosmetice.ro.
Iti prepari singura ce creme vrei, ca demachiant poti folosi uleiuri bio si naturale, sunt super.
kudika_926688
Postat pe 9 Februarie 2014 15:51
Produse de ingrijire corporala preferate, marci preferate: Sebamed si Weleda (sampoane, lotiune de corp, demachiant, gel de dus, sapun etc).

Crema pentru ten: Clinique

Rimel (marci preferate): L'oreal, Max Factor, Margaret Astor, Rimmel, Lavera (rimel bio).

Ruj, creion de buze si gloss: L'oreal, Max Factor, Catrice, Essence, Alnatura (ruj si gloss bio), Maybelline Jade, Manhattan.

Lac de unghii: p2, essence, essie, Sally Hansen, Margaret Astor, Manhattan.

Crema de maini: Balea (5% uree)

Crema de calcaie: Sebamed sau Balea

Pasta de dinti si apa de gura: Meridol si Paradontax.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 07:44
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 07:44:31Produse de ingrijire corporala preferate, marci preferate: Sebamed si Weleda (sampoane, lotiune de corp, demachiant, gel de dus, sapun etc).

Crema pentru ten: Clinique

Rimel (marci preferate): L'oreal, Max Factor, Margaret Astor, Rimmel, Lavera (rimel bio).

Ruj, creion de buze si gloss: L'oreal, Max Factor, Catrice, Essence, Alnatura (ruj si gloss bio), Maybelline Jade, Manhattan.

Lac de unghii: p2, essence, essie, Sally Hansen, Margaret Astor, Manhattan.

Crema de maini: Balea (5% uree)

Crema de calcaie: Sebamed sau Balea

Pasta de dinti si apa de gura: Meridol si Paradontax.


Am uitat sa amintesc de ata dentara: Plackers Mint.

Fard pentru ochi: Manhattan, Essence, p2, L'oreal, Alnatura.

Iar la produsele de ingrijire a fetei, le recomand nu numai pe cele de la Weleda, ci si pe cele de la Avene, dar si crema pentru ten de la Clinique.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 08:04
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 08:04:05
De la: Viorica_Ecaterina, la data 2014-02-25 07:44:31Produse de ingrijire corporala preferate, marci preferate: Sebamed si Weleda (sampoane, lotiune de corp, demachiant, gel de dus, sapun etc).

Crema pentru ten: Clinique

Rimel (marci preferate): L'oreal, Max Factor, Margaret Astor, Rimmel, Lavera (rimel bio).

Ruj, creion de buze si gloss: L'oreal, Max Factor, Catrice, Essence, Alnatura (ruj si gloss bio), Maybelline Jade, Manhattan.

Lac de unghii: p2, essence, essie, Sally Hansen, Margaret Astor, Manhattan.

Crema de maini: Balea (5% uree)

Crema de calcaie: Sebamed sau Balea

Pasta de dinti si apa de gura: Meridol si Paradontax.


Am uitat sa amintesc de ata dentara: Plackers Mint.

Fard pentru ochi: Manhattan, Essence, p2, L'oreal, Alnatura.

Iar la produsele de ingrijire a fetei, le recomand nu numai pe cele de la Weleda, ci si pe cele de la Avene, dar si crema pentru ten de la Clinique.
pt tine inka nu sau inventat produse cosmetice..ar fi o realizare mondiala ca ele sa aiba efect asupra ta
athos_is_back
Postat pe 25 Februarie 2014 08:14
athos, ramai acelasi neintelijent, indiferent de pe ce cont postezi. si cand postezi de pe contul "o", tot neintelijent esti.

te oftici ca ti-am desconspirat toate identitatile, nu?

teatru ieftin, asta faci, dar ma bucur ca am descoperit cine esti tu de fapt, dincolo de contul tau de "om serios"...

serios, pe dracu.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 08:21
*deconspirat
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 08:22
Buna,
mai puteti incerca si produsele pe baza de saruri minerale de la Ahava. sunt foarte bune si se gasesc si la noi pe diferite site-uri online.
kudika_957015
Postat pe 4 Martie 2014 13:19
De la: mikky09, la data 2012-01-05 14:11:46Buna fetelor,
De foarte putin timp mi-am deschis un magazin online de produse cosmetice. Apelez la voi cu o rugaminte sa ma ajutati. Care sunt produsele cosmetice preferate si de nelipsit( marca, produs) ? Poate unora nu le place sa se machieze, poate folositi doar rimel sau doar ruj. M-ati ajuta nespus cu un simplu raspuns.
Multumesc,
deo nivea,crema de fata nivea.....
NEGRUTTTT
Postat pe 4 Martie 2014 13:38
http://ladys.ro/?affId=CDFvGUNl
healthy014221
Postat pe 28 Martie 2014 20:51
Am descoperit recent produsele cosmetice olandeze marca Jacob Hooy. Pe langa faptul ca sunt doar din plante, naturale, acestea isi fac si treaba foarte bine.
Ma refer aici la:
Lapte demachiant cu Castravete si Cimbru
Crema de fata cu Hamamelis
Crema anti cearcane
Sampon cu Castane sau Urzica
Crema de zi cu Musetel etc.
le recomand!
http://rolplant.ro/produse/cosmetice/frumusete-naturala
Samie203
Postat pe 30 Noiembrie 2014 21:32
Eu de cand am descoperit Yves Rocher, acum 5 ani, nu am mai renuntat la ei. Pudra si fondul de ten mi se par senzationale. La fel si rujurile cremoase!
maria_popescu2011
Postat pe 8 Decembrie 2014 14:27
Am foarte multe produse cosmetice preferate asa ca nu as putea sa le enumar aici chiar pe toate.
kudika_985828
Postat pe 20 Aprilie 2015 13:22
Va pot recomanda produsele fitocosmetice TianDe, gamele Zhenfei, Marine collagen, Collagen Active, Tibetan Herbs, Gama placentara, creme antirid cu aur biologic, masti de fata antiacnee, crème anticelutiltice, plasturi pentru durere, plasturi pentru detoxifiere, produse pentru articulatii pe baza de turmalina, etc. Au rezultate foarte bune, vizibile din prima zi de utilizare. Ridurile sunt netezite, pielea din jurul ochilor este mai ferma,dispar pungile de sub ochi si cearcanele, creste vitalitatea si elasticitatea pielii.Sunt produse din plante tibetane, naturale 100% fara compusi chimici daunatori tenului. Rezultate garantate!
Daca doriti eventual o colaborare mai multe detalii http://www.mytiande.esy.es/ sau office.cosmetice@yahoo.com
TianDe_Desavarsire_Cerasca_1
Postat pe 9 August 2015 10:17
De la: mikky09, la data 2012-01-05 14:11:46Buna fetelor,
De foarte putin timp mi-am deschis un magazin online de produse cosmetice. Apelez la voi cu o rugaminte sa ma ajutati. Care sunt produsele cosmetice preferate si de nelipsit( marca, produs) ? Poate unora nu le place sa se machieze, poate folositi doar rimel sau doar ruj. M-ati ajuta nespus cu un simplu raspuns.
Multumesc,




Eu in materie de cosmetice folosesc de la Rimel sunt senzationale.Iar ce tine de intretinere crème de corp, fata, maini etc de la Garnier
Olimpia73
Postat pe 10 August 2015 19:42
Buna!
Eu sunt foarte multumita de produsele de la Ojon și THALGO (acestea sunt produse organice marine). Poti face si comenzi mai mari pt salonul tau. Eu am cumparat de aici si sunt multumita:
http://ro.strawberrynet.com/product-search/?searchField=thalgo&d=thalgo
kudika_993182
Postat pe 3 Septembrie 2015 14:33
magazin online.. scuze
kudika_993182
Postat pe 3 Septembrie 2015 14:35
Aceasta: OLIDAY - 50 ml este o crema inovatoare, bogata in principii de protectie, revitalizare, echilibrare și de întãrire a tenului, intensifica tonul și luminozitatea fetei imediat, ceea ce face pielea mai ferma si mai elastica.
Deosebit de potrivita pentru zi, este o crema hidratanta realizata exclusiv din extract de frunze de maslin, avand proprietati antioxidante și combatere a radicalilor liberi - http://www.evergreenlife.it/articolo.php?ID_articolo=6

Sau aceasta: Ser concentrat pentru ten cu Olivum®.
Ser hidratant la 30 ml pentru toate tipurile de piele. Caracterizat prin proprietãți intensive antioxidante, serul OLIVUM® cuprinde exclusiv infuzie de frunze de maslin, si pentru hidratare si intretinere pe termen lung, extract de lichen de Irlanda care menține o hidratare optima.
Utilizarea recomandatã: se aplica pe fata si pe gat si se maseaza ușor, pânã la absorbția completã. Produsul poate fi utilizat zilnic asociat cu orice tratament cosmetic.
http://www.evergreenlife.it/articolo.php?ID_articolo=175
Evergreenlife
Postat pe 18 Octombrie 2015 10:18
Eu aleg mereu e.l.f. calitate, preturi f mici, si aleg mereu in special fardurile baked si primerele lor studio. perfecte sunt..
https://www.eyeslipsface.com.ro/
comeflywithme
Postat pe 5 Noiembrie 2015 15:34
Sunt multumita de Miralash. Il folosesc de 2 saptamani si chiar se observa. Sper sa o tin tot in ritmul asta, pentru ca intotdeauna am fost nemultumita de felul cum arata genele mele.

kudika_999113
Postat pe 5 Ianuarie 2016 10:49
Folosesc mai des rimel de ochi (COLOSSAL Volum'Express mascara)
_Ariadna_
Postat pe 7 Octombrie 2016 19:49
Folosesc mai des rimel de ochi (COLOSSAL Volum'Express mascara)
_Ariadna_
Postat pe 7 Octombrie 2016 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu skin si pharmanex 1 De la: oana_iftemi 23 Iunie 2009 16:44
INSCRIU REPREZENTANTI 19 De la: kudika073531 30 Octombrie 2010 00:19
Alatura-te echipei Oriflame! 5 De la: kudika226898 13 Iulie 2010 08:16
Lotiune plaja 1 De la: m__ela 18 Septembrie 2013 14:51
cum sa faci mai multi bani de buzunar? 4 De la: raul27 24 Mai 2009 09:30