Setari Cookie-uri

clarvizune sau ghicit in tarot sau paranormal

Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?!
kudika511032
Postat pe 22 Februarie 2012 19:28
De la: kudika511032, la data 2012-02-22 19:28:51Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?!
kudika511032
Postat pe 22 Februarie 2012 19:29
Nu stiu ce sa zic...am ceva repulsie la asemenea persoane,biblia spune ca nu e bine sa-ti cunosti viitorul,ceea ce-ti este scris iti este dat de CEL de sus si nu e bine sa fortezi destinul.Cine este interesat poate incerca si eu sant curioasa sa aud si alte pareri, dar nu sa incerc pe propria piele
Titanika
Postat pe 22 Februarie 2012 23:13
E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.
kudika516526
Postat pe 25 Martie 2012 12:37
De la: kudika516526, la data 2012-03-25 12:37:47E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.


cine te-a pus sa te duci?
geo_revitalizat
Postat pe 25 Martie 2012 12:38
E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.
kudika516526
Postat pe 25 Martie 2012 12:41
De la: kudika516526, la data 2012-03-25 12:41:28E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.


totusi, cine te-a pus?
geo_revitalizat
Postat pe 25 Martie 2012 13:08
De la: kudika511032, la data 2012-02-22 19:28:51Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL...SI CE E IMPORTANT CA NU M-A VAZUT IN VIATA EI, NE-AM AUZIT DOAR LA TELEFON... SI AUZINDU-MI DOAR VOCEA MI-A ZIS TOATE ACESTEA. NU VREAU SA-I FAC RECLAMA, DAR O SA SPUN LA TOTI SI TOATE, PENTRU CA SUNTEM ATATEA DRAGELE MELE CARE AVEM PROBLEME SI DAM PESTE ATATEA ESCROACE CARE AR FI IN STARE SA NE PUNA PIELE IN BAT. MOTIVUL PENTRU CARE AM SCRIS DESPRE ACEASTA DOAMNA PE ACEST SITE SI O SA MAI SCRIU SI PE ALTE SITEURI, ESTE DE A FACE O FAVOARE, NU DOAMNEI REBECCA, SI CELORLALTE FEMEI CARE AU PROBLEME CA SI MINE, VOR SA-SI GHICEASCA SI DAU BANII DEGEABA LA NISTE ESCROACE. DIN ACEST MOTIV SCRIU CA SA STITI LA CINE SA APELATI. DACA PE MINE M-A INDRUMMAT D-ZEU LA ACEASTA FEMEIE, DE CE SA TIN ACEST LUCRU UN SECRET PENTRU MINE SI SA NU SPUN SI LA ALTE DOAMNE SA FIE AJUTATE?!




Destinul este unul singur,nimic nu il poate modifica in vreun fel,,mare atentie la intentiile de a interveni in derularea sortii,,totul se va transforma intr-un bumerang!!!Sa lucrezi cu astfel de energii,nu este deloc indicat!!!Soarta fiecaruia este pecetluita pe vecie!!!
MissRainbow
Postat pe 25 Martie 2012 13:28
De la: geo_revitalizat, la data 2012-03-25 13:08:18
De la: kudika516526, la data 2012-03-25 12:41:28E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.


totusi, cine te-a pus?


farmecele
Armain
Postat pe 25 Martie 2012 13:29
De la: Armain, la data 2012-03-25 13:29:29
De la: geo_revitalizat, la data 2012-03-25 13:08:18
De la: kudika516526, la data 2012-03-25 12:41:28E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.


totusi, cine te-a pus?


farmecele


probabil niste farmece nestiute au facut-o sa citeasca in ziar si sa puna mana pe telefon si sa apase tastele in stare de transa. probabil usor zombioasa!
geo_revitalizat
Postat pe 25 Martie 2012 13:31
Ce face tanti asta pot sa fac si eu si tu, doar ca sunt niste puteri pe care oamenii au uitat de mult sa si le exerseze, keep calm nu exista puteri paranormale
Cumva ati uitat ca Dumnezeu ne-a creata dupa chipul si asemanarea sa?
Hai treziti-va la realitate si nu va mai speriati la orice chestie
yumy
Postat pe 1 Noiembrie 2013 17:37
De la: Armain, la data 2012-03-25 13:29:29
De la: geo_revitalizat, la data 2012-03-25 13:08:18
De la: kudika516526, la data 2012-03-25 12:41:28E o minciunaSi eu am sunat- o si mi-a spus minciuni generale,gen ai farmece,le gasesti in perne,apare o boala,ai bunicii care stau la o casa de unde se vede biserica( la tara se vede biserica de oriunude)a cerut un pret destul de maricut pentruntarot( ii mergea limba intradevar) si apoi mi- a cerut bani sa sa dezlege ,dar spunea ca asta trebuie facut lunar Deci stati fetelor linistite,totul este o minciuna ...mai bine ne inarmam cu sperante decat sa ascultam aceste povesti Ce mi- a spus ea se potriveste si voua,nu.


totusi, cine te-a pus?


farmecele

marinica vezi ca sunt .....deocheate
descanta-le putin
maria-ioana
Postat pe 1 Noiembrie 2013 20:39
Yeap...iezag cand prostia nu doare........!
rondina
Postat pe 1 Noiembrie 2013 22:08
De la: yumy, la data 2013-11-01 17:37:51Ce face tanti asta pot sa fac si eu si tu, doar ca sunt niste puteri pe care oamenii au uitat de mult sa si le exerseze, keep calm nu exista puteri paranormale
Cumva ati uitat ca Dumnezeu ne-a creata dupa chipul si asemanarea sa?
Hai treziti-va la realitate si nu va mai speriati la orice chestie
e vorba de chipul duhonicesc,cand ravnesti la astfel de practici deja cazi in capcana
kudika_940065
Postat pe 1 Noiembrie 2013 23:01
Doamna Rebeca e o batjocoritoare. Am citit despre ea aici.Am crezut ca e adevarat ce spuneti despre ea. Nu este. Poate sa ii fie rusine pt ca vrea doar bani... si mie mi-a insirat aceasi poveste cu farmece in pene. Insa eu imi spalasem pernele, da am avut marea rabdare ca o buna gospodina, sa le scot si sa le spal in cada cam cu ceva timp inainte de a o cunoaste, sa ma chinui sa le usc, sa scimb tocurile pt pene si stiam ca nu am gasit ce spunea dansa. Cand am sunat-o era cu o seara inainte de revelion si, lacomei nerusinate i-a trecut prin cap sa imi spuna ca pot sa verific daca nu o cred, cautand in pene... va dati seama ce ar fi insemnat pe 30 decembrie sa imi umplu apartamentul de pene, cand e gata curatenia mare in casa fiecarui om, si urma reveionul a doua zi? Dev curioasa am mers pe camp la niste firme si am dat 10 lei paznicului sa imi dea voie sa ard una... nu era nimic in ele... Dp un an m-am dus in Bucurtesti si am sunat-o sa ii vad mutra... primul lucru ce l-a gandit dp ce am stabilit o intalnire a foost:"AI BANI?" si incerca sa ma descoase mental... si i-am zis ca nu prea am si, ca vreau sa o vad la fata... fiti siguri ca nu ne-am vazut...aqre ceva entitate de... profit..cu aceea mi-a cercetat mintea, insa ma prinsesem de muult de aceste trucuri... si nu i-am permis sa imi bage mana in buzunar, iar pt ca nu putea ciupi, nu se deranja... deci e o oportunista... precis nu e avocata...sau de e, e cu necuratul...care ii da ei ce vrea in defavoarea celor ce o cauta...
kudika_970470
Postat pe 8 Iulie 2014 22:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce stim cu adevarat despre apa pe care o consumam zilnic 1 De la: ralucaveggie 22 Februarie 2012 13:54
mama surogat 4 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 12:44
Unghii false gel,Brasov 1 De la: kudika326247 20 Octombrie 2010 08:29
alopecie calvatie chelie 2 De la: Asynia 30 Octombrie 2010 00:36
buna 1 De la: rely83 30 Septembrie 2010 08:30