Setari Cookie-uri

Sounds of Hell



Recent am dat peste un filmulet foarte disturbator, care presupune ca o echipa de cercetatori rusi au forat in Siberia la 14,5 km in pamant, si au inregistrat sunetul de la adancimea aia. Inregistrarea a inceput sa circule pe internet, si e foarte inspaimantatoare (se aud o multime de oameni urland, si o voce de barbat care pare sa le dea comenzi).

http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY sunetele sunt la sfarsitul filmuletului.

Bineinteles ca n-am crezut o iota din ceea ce s-a presupus, auzi la ei.. sunete iadului la 14 km sub pamant. Dar totusi am inceput sa mai sap pe interent sa vad ce mai gasesc despre asta. Si iata care de fapt e adevarul:
Intr'adevar a fost un grup de cercetatori care au forat la 14 km adancime in siberia, pentru a face anumite cercetari legate de scoarta pamantului, si.... atat! Un anume ziar din nush ce tara a publicat stirea cu cercetarea acelui grup, plus, ca orice ziar care vrea sa castige cititori, a adaugat ca exista si o anume inregistrare de la acea adancime, care arata cum este de fapt iadul. Si.. cautant mai bine, am dat si de sursa acelei inregistrari... care este de fapt preluata dintr'un film horror, cu anumite ajustari.

Oricum mi s-a parut interesanta acea inregistrare. Have fun listening it.
Criss_M
Postat pe 7 Martie 2012 13:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ratiune si simtire 3 De la: iulia069834 17 Decembrie 2009 18:45
ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P 14 De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45
Ce faceti in pauza de cafea? 33 De la: kudika228464 21 Octombrie 2010 16:53
base sau geoana??? 136 De la: paula_portirroni 1 Ianuarie 2010 10:11
hello 4 De la: oana16br 15 Septembrie 2009 18:07