nunta iunie!!!!!!!!!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kimuleasa Avatarul lui kimuleasa

2 mesaje
Oras: timisoara

buna fetelor!sunt o miresica in devenire care are emotii ca toate celelalte cand se gandeste la ziua cea mare.stiu ca gusturile nu se discuta dar furatu miresei mie mi se pare deja invechit.ce parere aveti?cum sa le explic invitatilor ca eu nu vreau sa fiu ''furata''...?
Raporteaza abuz de limbaj
kudika_nikole Avatarul lui kudika_nikole

3568 mesaje
Oras: tg mures

De la: kimuleasa, la data 2012-03-13 03:09:12 buna fetelor!sunt o miresica in devenire care are emotii ca toate celelalte cand se gandeste la ziua cea mare.stiu ca gusturile nu se discuta dar furatu miresei mie mi se pare deja invechit.ce parere aveti?cum sa le explic invitatilor ca eu nu vreau sa fiu ''furata''...?

Simplu - le spui ca nu vrei sa fi furata si cu asta basta !!! :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: kimuleasa, la data 2012-03-13 03:09:12 buna fetelor!sunt o miresica in devenire care are emotii ca toate celelalte cand se gandeste la ziua cea mare.stiu ca gusturile nu se discuta dar furatu miresei mie mi se pare deja invechit.ce parere aveti?cum sa le explic invitatilor ca eu nu vreau sa fiu ''furata''...?

daca reusesti sa ii convingi bafta!!!!!
florina*corina*
kimuleasa Avatarul lui kimuleasa

2 mesaje
Oras: timisoara

nu vreau nici sa par o infumurata care nu se preteaza la asa ceva....sper sa nu se supere nimeni:)
Fosta membra Kudika.ro
De la: kimuleasa, la data 2012-03-14 05:00:49 nu vreau nici sa par o infumurata care nu se preteaza la asa ceva....sper sa nu se supere nimeni:)

nu vei parea o infumurata, fii pe pace!!!!!
florina*corina*
MIKA2012 Avatarul lui MIKA2012

6 mesaje
Oras: ploiesti

Si eu am avut la inceput aceasi problema dar se pare ca m-am lasat convinsa in special de mama mea care este o veterana inraita a respectarii traditiilor .Acuma mai nou imi zice ca se poarta sa fie furata si nasa o data cu mireasa .Eu asta nu mai inteleg ,ORI E TRADITIE ORI IMPROVIZAM PE FIECARE AN CE TRECE CATE UN LUCRU NOU . Mie lucrurile astea nu-mi plac si nu stiu cum sa-i explic mai bine ptr. ca-mi spune ca asa se face acuma . Dar de ce ?Voi stiti? Sa ma lamureasca si pe mine cineva cum este cu furatul asta al miresei si al nasei.MULTUMESC MULT SI MULTA BAFTA LA TOATE MIRESICILE