Setari Cookie-uri

Comunitatea RaspunsulTau.ro

Mi-am facut si eu cont pe Raspunsultau.ro in urma cu cateva zile, la recomandarea unui prieten. Mi s-a parut o idee excelenta, mai ales ca niciodata nu aveam timp sa raspund la chestionare cand eram abordata pe strada, desi erau teme in legatura cu care as fi avut ceva de spus:) De acum e mult mai spimplu. Primul chestionare la care am raspuns pe site este Tu in ce situatii ai fost nevoit sa dai spaga? Eu am bifat 2 variante dar lista e mult mai lunga. Pana acum am strans si 62 de puncte si m-a inscria in competitia pentru laptop. Abia astept un nou chestionar care desigur imi va aduce si puncte in plus, dupa completare
kudika_4649
Postat pe 9 Aprilie 2012 02:13
Salutare tuturor calatorilor,

Intre doua "trip-uri" va recomand sa dam putina atentie si la ce se mai intampla pe la noi prin tara, ca deh...tot aici traim mai mult timp, ca ne place sau nu... Si cum nu avem timp de raspuns la chestionare in drum spre munca, desi uneori parca am avea ceva de spus legat de temele in cauza, mai avem o varianta. Cineva mi-a vorbit recent de siteul raspunsulTau.ro. Ce poti face aici? Sa-ti spui parerea, daca ai una. Chestionarul de acum este: Tu in ce situatii ai fost nevoit sa dai spaga? Insa temele sunt diverse. Nu costa nimic sa-ti faci parerea auzita dar castigi puncte aratand ca iti pasa si le poti folosi apoi pentru vouchere sau premii. Eu am 62 de puncre. Deocamdata.  Eu zic ca merita incercat!
kudika_4649
Postat pe 9 Aprilie 2012 02:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Comunitatea RaspunsulTau.ro 2 De la: kudika_4649 9 Aprilie 2012 02:23
Confort la cele mai mici preturi 1 De la: inventator 25 Noiembrie 2008 18:37
Alerta! Scrisoare deschisa din diaspora 4 De la: 90701 18 Octombrie 2009 12:33
Batman si Mountain Dew 1 De la: kudika_10344 23 August 2012 12:38
Loc de joaca pentru copii-Petreceri 3 De la: Arkadya 29 Ianuarie 2012 13:06