Setari Cookie-uri

Barbatii din Maroc

Buna, am o curiozitate, cunoasteti barbati din Maroc, cum sunt ei , ce fel de dragoste iti pot oferi ei ( datorita religiei - musulmani ) ... nu stiu, orice despre ei, experiente, pareri ....
Va intreb pentru ca am cunoscut un astfel de baiat din Maroc, are numai 26 ani si mi se pare cel mai dulce si rabdator si mi-e frica sa ma indragostesc de el, deoarece nu stiu la ce sa ma astept .... dar dupa cum v-am zis , el e foarte dulce si distant in acelasi timp, adica nu e ca noi romanii cand iubim, ma gandesc ca e si din cauza diferentelor de tari ....
cnd ne afisam in public ma tine de mana, ma pupa, adica nu se ascunde .....
Astept curioasa parerile , experientele voastre ...
Lorelay23
Postat pe 8 Iunie 2012 22:06
barbatii din Maroc sunt marocani
kudika_9420
Postat pe 8 Iunie 2012 22:24
Barbatii din Maroc sunt ca oricare alt barbat de pe aceasta planeta.
E musulman ca egipteanul,libanezul,sirianul si turcul.Eu sunt casatorita cu turc de 16 ani si inca sunt in viata.
Lasa temerile deoparte si incearca
kudika_9218
Postat pe 8 Iunie 2012 23:30
buna.si eu st indragostita de un baiat din maroc,nu ne am vazut pana acum,vroiam sa te intreb,cum v ati vazut voi,cum poate el veni aci pt k mie imi zice k nu poate veni nu i da viza si zice sa ma duc eu in matoc,mie mi e teama nu stiu cum e el de fapt,dak ai mai putea sa mi zici kte ceva,mersi mult d tot
kudika_21606
Postat pe 10 Februarie 2013 14:05
De la: kudika_21606, la data 2013-02-10 14:05:21buna.si eu st indragostita de un baiat din maroc,nu ne am vazut pana acum,vroiam sa te intreb,cum v ati vazut voi,cum poate el veni aci pt k mie imi zice k nu poate veni nu i da viza si zice sa ma duc eu in matoc,mie mi e teama nu stiu cum e el de fapt,dak ai mai putea sa mi zici kte ceva,mersi mult d tot


Ca si romanii, marocanii sunt si ei de mai multe genuri. Caracterul nu tine cont de religie sau nationalitate chiar daca ei tin mai mult la religie decat noi! Cat despre dilema ta, am un coleg egiptean care mi-a spus cum isi barbatii de acolo fete sensibile care sa le serveasca interesul!
Darius_
Postat pe 10 Februarie 2013 14:16
De la: kudika229064, la data 2012-06-08 22:06:47Buna, am o curiozitate, cunoasteti barbati din Maroc, cum sunt ei , ce fel de dragoste iti pot oferi ei ( datorita religiei - musulmani ) ... nu stiu, orice despre ei, experiente, pareri ....
Va intreb pentru ca am cunoscut un astfel de baiat din Maroc, are numai 26 ani si mi se pare cel mai dulce si rabdator si mi-e frica sa ma indragostesc de el, deoarece nu stiu la ce sa ma astept .... dar dupa cum v-am zis , el e foarte dulce si distant in acelasi timp, adica nu e ca noi romanii cand iubim, ma gandesc ca e si din cauza diferentelor de tari ....
cnd ne afisam in public ma tine de mana, ma pupa, adica nu se ascunde .....
Astept curioasa parerile , experientele voastre ...



Pana si marocanii sunt barbati,oameni cu defecte si calitati!!!!
kudika_15804
Postat pe 10 Februarie 2013 14:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pot ramane inscarcinata? 15 De la: kudika_927497 16 Iulie 2013 06:59
Operatiile cu laser pentru miopie 1 De la: deeatya 12 Mai 2011 14:07
pt toate fetele ce locuiesc in craiova 1 De la: dulcik0021 26 August 2010 18:36
ATACURI DE PANICA 7 De la: gabitza75 2 Octombrie 2013 20:11
Nu știu ce sa mai fac ! 7 De la: Madallina16 29 August 2014 23:21